wRealu24.pl - Wroński i Rola o trotylu w Smoleńsku, Wiośnie, wsadzaniu do więzień za poglądy, 447 i newsach TVN!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:


Najlepsze komentarze:

Stan... Panie Wroński ,gdyby Irwing opowiadał bzdury to by go nie ścigali.On poprostu mówi o kłamstwie holokaustu i zamiast go postawić przed sądem to go scigają.Może pan powie słuchaczom na jakiej podstawie prawnej nie wpuszczono Irwinga do Polski ,jeżeli pan nie wie to proszę się nie mądrzyć.Kanada nie ma paragrafu na podstawie którego mogli by go nie wpuścić i dlatego musieli go wpuścić.W Polsce żaden "dziennikarz" nie zapyta na jakiej podstawie prawnej urzędnik coś zrobił bo bezprawie władzy jest powszechne.
Mr Q... Oceniam jako 53 minut sieczki SB kowskiej i kompletnego ściemniania bez najmniejszej dozy konkretyzmu ( tak działa służba) , ale z kolei wiele o partii Wiosna , wiele o tym że on , Esbek zaproponuje tzw "oddolny ruch " o czym mówi w każdym odcinku ( likwidując siłę RN , na co idzie Rola jak ćma na świecę) . Ha, ale LUDZIE zważcie, że tam , ani słowa o takich jak bohater dzisiejszej Polski , Nowy Polski Witos dnia dzisiejszego Kołodziejczak, czy próby ratowania Narodu jak Konfederacja z Braunem , Winnickim , Korwinem ,,, Zero zainteresowania , OJ Aj Waj , ZERO Mr Q
Pito?.T... Usunęli Konto Jacka Międlara !!!!
Pito?.T... Panie Wroński, Ja nawet mogę uwierzyć, że Pan sam wierzysz w te brednie, jakie Pan opowiadasz o Trotylu. Ale nikt myślący w to nie uwierzy. Ale rozumiem, że trzeba popierać PIS.
98 Fabi... Kurwa mać mówcie wreszcie o czymś nowym, a nie tylko bla bla kurwa jak tu źle...
LeRoi71... ta niewyjasniona sprawa katastrofy to jest najwiekszy skandal POPiSu i UW....dlatego nie zostanie wyjasniona bo oni kryja siebie wzajemnie!
Anonymu... Czolem panie Pulkowniku , pozdrawiam serdecznie !! Rola Ciebie tez pozdrawiam ;-)
Killer ... No NIE kazdego stac wyprowadzic sie na Floryde,,,a Co do ustawy 447 to Polonia jest bardziej zainteresowana niz Polacy w Kraju
Urszula... Nieprawda.WT TV Republika byl pierwszy material w "Informacjach Dzisiaj"o wynikach badan probek samolotu,materialach wybuchowych,Smolensku.Wiec ,Panie Rola?
gra kru... PROTEST nie dla roszczeń S447 ! - 30 03 2019 r. (sobota) godz 15 we Wrocławiu ( Rynek Wrocławski obok Pręgierza). Zawalczymy o Polskę razem z Polonią amerykańską. Obroniliśmy "Pomnik Katyński" w Yersey City w Nowym Jorku , obronimy też Polskę przed żydowskimi złodziejskim roszczeniami i banksterami !
A Momen... Polonia nie jest sama
Ursula ... ​Polaku czy Masz już swego osobistego skrzypka na dachu na swym karku ? , który zabierze twój Polski dom???
Supervi... ha ha ha ha ... The bile ... Tu smutek .. Po prostu ich zabili , bo nie pasowali do ich gry , w tym ,a w tamtym momencie ...Mafia zabija dzień w dzień , kogo chce i gdzie chce ... The bile
Enia W-... ja nie mam wątpliwości - Polska nie jest suwerennym krajem. Dlatego przejmuję się tą amerykańską ustawą.
Józef ... Lenin wiecznie żywy! -Koalicja POstkomusza PO trupie Polski na zachód marsz! Do Bruxeli! (Można tylko bezsilnie zapłakać nad głupotą polskich wyborców).
Mr Q... Co ten S bek pieprzy o suwerennym kraju i co to by było gdyby to się stało w innyn suwerennym kraju jak np. US ? Panie S bek , w US na ulicy w biały dzień zastrzelono prezydenta ( JFK ) , a potem zaraz jego braciszka senatora . Natomiast Kennedy Junior ( syn JFK ) , dobrze zapowiadający sie polityk , raptem spada do oceanu swoim prywatnym samolotem i do dziś nic nikt nie wyjaśnił i nie wyjaśni . Koto niby ma wyjaśnić w Polsce jak nie ma polskiego rządu ani polskich służb, a czarne skrzynki "trzyma w swoim garażu " Władek Putin. Panie zmiłuj sie pan i nie pied..l bo słuchac ciężko . MrQ
Pawe? K... Pamiętacie film Smoleńsk? Uważam że pan Krauze (zbi.nazw.przypadkowa) który mówił że po śmierci gdyby ktoś go zapytał z czego co w zyciu zrobił jest najbardziej dumny to odpowiedział by ze z filmu smoleńsk, wziął od kogos kase aby tak to spierdolić lub ktos go zastraszył. Wiem że budżet był mały, jednak pan Krauze udowodnił ze potrafi nakręcic bardzo dobry film a Smoleńsk to kompletne gówno amatora nie trzymające się kupy! Scenariusz dzidziaka z podstawówki. Myśle że komuś zalezalo na tym żeby ten film był taki.
MES EDE... zdziwił by się dziś Goethe, że "myśli /nie/są /już/ wolne od cła".
Masonichcą postawić wszystko na głowie
Pierrun... Tupolew Tu-154 M symbolizuje upadłą Polskę - jak chata bronowicka Wyspiańskiego - konającą w rynsztoku kłamsktwa...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ