Keendi - II KONFERENCJA FORTNITE MMA

Instagram: Fundatorem nagród jest Genesis: Strona: Fanpage: Instagram: Warunki konkursu: YOUTUBE: 1. Zostaw Subskrypcje na moim kanale ❤️ 2. Używaj kodu KeendiYT w sklepie! (Musisz mieć co najmniej 5 screenów z każdego dnia z wpisanym w sklepie moim kodem KeendiYT ) INSTAGRAM: 1. Zostaw Follow ❤️ na instagramie @keendus ( 2. Zostaw Subskrypcje na moim kanale ❤️ 3. Polub zdjęcie konkursowe 4. Używaj kodu KeendiYT w sklepie! (Musisz mieć co najmniej 5 screenów z każdego dnia z wpisanym w sklepie moim kodem KeendiYT ) 5. Oznacz 3 znajomych w poście konkursowym! 4 INNE KONKURSY POJAWIĄ SIĘ JUŻ NIEDŁUGO! Jesli spodobal ci sie ten film to strzel lapke w gore nie zapomnij rowniez o subskrypcji ❤ z dzwoneczkiem! mozesz takze napisac mily komentarz oraz udostepnic film. Dzieki! TO JEST NAJWAŻNIEJSZE! Najtańsze, najnowsze i najlepsze telefony w sieci KOD W SKLEPIE FORTNITE: KeendiYT Wpisz koniecznie! Instagram: Wbij tutaj: Najtańsze, najnowsze i najlepsze telefony w sieci! Fanpage: Grupa: Instagram: Dobrowolny donate: Zostan sponsorem kanalu Kontakt/Wspolpraca: Kontakt: #Fortnite #KeendiYT Dzieki, ze jestescie


Najlepsze komentarze:

Kapi X!... Kto lubi kendi a kto nie to nieda
?
Keendi... http://gamingsphere.pl/ ? Posiadam od tej firmy Biurko!

? Instagram: http://bit.ly/Keendi-Instagram

Fundatorem nagród jest Genesis:

Strona: http://bit.ly/2XCm5b6
Fanpage: http://bit.ly/2TnhHgT
Instagram: http://bit.ly/2TtA8Af

Warunki konkursu:

YOUTUBE:

1. Zostaw Subskrypcje na moim kanale ❤️
2. Używaj kodu KeendiYT w sklepie! (Musisz mieć co najmniej 5 screenów z każdego dnia z wpisanym w sklepie moim kodem KeendiYT ?)

INSTAGRAM:

1. Zostaw Follow ❤️ na instagramie @keendus (http://bit.ly/Keendi-Instagram)
2. Zostaw Subskrypcje na moim kanale ❤️
3. Polub zdjęcie konkursowe ??
4. Używaj kodu KeendiYT w sklepie! (Musisz mieć co najmniej 5 screenów z każdego dnia z wpisanym w sklepie moim kodem KeendiYT ?)
5. Oznacz 3 znajomych w poście konkursowym! ?

1 INNY KONKURS POJAWI SIĘ JUŻ NIEDŁUGO!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJPWLoeXUxPP0n066BHHEAQ