TVN Turbo - Samodzielna kontrola szczelności układu dolotowego 101Napraw

Oglądaj "101 Napraw" w TVN Turbo oraz Player.pl: 3804/odcinek 3,S08E03,130235 Subskrybuj kanał TVN Turbo: Samodzielne serwisowanie samochodu daje nie tylko satysfakcję, ale też konkretne oszczędności Grzegorz Duda, doświadczony mechanik z wieloletnią praktyką w sportach motorowych, przekonuje, że wiele drobnych napraw i regularnych czynności koniecznych do utrzymania auta w pełnej sprawności można wykonać w przydomowym garażu. Pokazuje, jak przygotować się do pracy i rozkłada proces naprawy na czynniki pierwsze, a także doradza, na co szczególnie uważać po przystąpieniu do działania. Udowadnia też, że starsze auta niewielkim kosztem można doposażyć tak, by komfortem użytkowania nie ustępowały tym nowoczesnym.


Najlepsze komentarze:

Lenovo ... Lepiej w dwie osoby po szukać dziury 1 dodaje gazu drugi szuka pod maską sposób szybki i tani
Lenovo ... Sposób może i dobry ale nikt nie będzie tego stosować ponieważ na jedno takie sprawdzenie przypada 10 innych samochodów czasowo ta operacja się nie opłaci ponadto różne samochody mają różne rury i w niektórych nie ma takiego dojścia jak 1.6 HDI teraz latać szukać korka pasującego godzinę dostać się do turbiny gdzieś z tyłu mówicie że sami sobie poradzimy na leżąco nie realne teraz szukać godzine końcówki do kompresora aby uszczelnić otwór po czujnik a może w innym aucie będzie akurat kwadratowy i co wy na
kam il... Bardzo fajny sposób... Dzięki wielkie za pomysł sam mam ten sam silnik?
Pumba K... Ja tam psikam plakiem na laczeniach i tez wychodzi gdzie jest nieszczelnisc :p
Extreme... nie napisaliscie ile taka naprawa by kosztowałą tylko ile by warsztat wziął za samo sprawdzenie
Shimmy ... To prawda, ale w tym typie. Jest tysiąc innych samochodów w których jest inaczej. Nie mam zgody na taką opinie.
Akim Gr... cena w warsztacie, 1000zł :D
Resisto... Dobry patent. Duda mądra głowa ☺.Pozdro.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ