Pocophone F1 Poco F1 by Xiaomi wideorecenzja mGSM.pl

mgsmpl »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "mgsmpl"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
SPECYFIKACJA:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/pocophonef1/

ZDJĘCIA Z TELEFONU:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/pocophonef1/zdjecia/

RECENZJA:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/pocophonef1/test/1165/

FILMY Z TELEFONU:
https://youtu.be/gHbvjPFg2nk
https://youtu.be/dgGwxMVEmoU
https://youtu.be/r-ma85ueVSs
https://youtu.be/KcPxDyLA27U
https://youtu.be/gmqPrL78aG8

RELACJA Z PREMIERY:
http://www.mgsm.pl/pl/aktualnosci/9751/Światowa-premiera-Pocophone-F1.-Znamy-ceny!.html
https://youtu.be/QnGkghQX-a8


Pocophone F1 wzbudza spore zainteresowanie i wcale mnie to nie dziwi. Przy cenie 1499 lub 1699 zł za wersję z pamięcią 6+128 GB jawi się jako okazja. I rzeczywiście, stanowi chyba najtańszy sposób, by wejść w posiadanie nowego smartfonu z topowym Snapdragonem 845. Niska cena nie bierze się jednak znikąd i nabywcy tego modelu muszą zgodzić się na pewne kompromisy. W mojej ocenie, najbardziej dokuczliwy jest brak NFC. Jeśli jednak nie czujecie potrzeby płacenia telefonem, zwrócę waszą uwagę na inne niedostatki tego modelu.

Obudowa z tworzywa nie dla każdego będzie problemem, ale wodoszczelność jednak by się przydała. Miło, że jest możliwość korzystania z DualSIM i karty microSD, ale czemu u licha w hybrydowym gniazdku? Wyświetlacz jest niezły, jeśli nie nosicie okularów z polaryzowanymi szkłami. Dokuczyć mogą niedociągnięcia w oprogramowaniu. Braki w spolszczeniu, nieaktywne rozpoznawanie twarzy i problemy z działaniem niektórych aplikacji mogą wyeliminować aktualizacje, ale raczej nie sprawią one, że na górnej belce pojawią się ikony powiadomień. Nie zmieni się również słabo widoczna dioda powiadomień...
Możecie być natomiast pewni, że Pocophone F1 zapewni wam sprawne działanie i płynne granie w najbardziej wymagające tytuły, a do tego spokojnie wytrzyma do wieczora bez doładowywania. Doskonale sprawdzi się też w roli narzędzia komunikacji i odtwarzacza muzycznego, ma nawet radio FM i nagrywanie rozmów. Obudowa zapowiada się na trwałą i solidną, a jeśli przywiązujecie wagę do wyglądu urządzenia, wcale nie jesteście skazani na szarą obudowę - choć czerwona i kewlarowa nie są u nas niestety oficjalnie dostępne. Jakość zdjęć i filmów, jak na telefon za ok. 1500 zł, również nie powinna was rozczarować.

Moim zdaniem, Pocophone F1 to genialny wybór dla nastolatka. Nie kosztuje wiele, ma dość solidną budowę, a przede wszystkim, pozwala do woli upajać się grami. Multimedialnie też nie zawodzi, a jedyne, co może przeszkadzać nastoletniemu nabywcy, to marka. Starszy nabywca - o ile nie korzysta z płatności NFC - również powinien być zadowolony z paruset zaoszczędzonych złotówek - choć kosztem pewnych wyrzeczeń.


Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.mgsm.pl/pl/testy/

Komentarze:

daniel ... Brak irga sajgon z powiadomieniami dużo się pisze też o problemach z samym wyświetlaczem zawsze można też kupić alternatywę w stylu honor Play
Adi Opa... Git
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCDj2p54WC3R5mabUn6BZIbA