Kaftann - The Works of Mercy PL 1 Nowy polski horror Gameplay PL / Zagrajmy w


The Works of Mercy (PL) się podoba? Pamiętaj o kciuku w górę i ! The Works of Mercy (PL) TANIO na https://www.g2a.com/r/kaftann (3% zwrotu z kodem KAFTANN) Zostań Patronem: https://patronite.pl/kaftann Facebook: https://fb.com/kaftann Moje social media: https://facebook.com/kaftann https://instagram.com/kaftannlive https://twitter.com/kaftannLive http://steamcommunity.com/groups/kaftann Tu gram na żywo z widzami: http://twitch.tv/kaftannLive Chcesz wesprzeć moją twórczość? Zostań Patronem: https://patronite.pl/kaftann Wyślij dotację: http://bit.ly/kaftanndonate FAQ, Mój PC: http://bit.ly/kafFAQ The Works of Mercy (PL) to nowy polski horror, który opowie dość osobliwą historię, w której to nie gracz będzie...

Najlepsze komentarze:

kamizel... wow ta gra z twoim mrocznym i tajemniczym głosem idzie w doskonałej parze
puncol... Moja ulubiona gra to Sanitarium. Miała niesamowity klimat, muzykę.. i te dzieci w opuszczonym miasteczku... Kto grał ten wie!
Taki Ko... Ogólnie nie lubię horrorów dlatego też niewiele ich ograłem. Jeśli miałbym wybrać z mojej krótkiej listy zdecydowanie wygrywa Slenderman był przy którym autentycznie stałem w gacie hehe. Kiedyś jak byłem małym knypkiem to odpaliłem Dino Crisis na PSXie, z tego co pamiętam wybiegłem z pokoju po pierwszej scenie gdzie pojawiły się dinozaury xd
Squashi... Z Kaftannem każdą grę miło się ogląda :D
Kaftann... Nowy polskie horror i kolejny konkurs! Trzy konkursy z rzędu! A... A może pojutrze czwarty konkurs? :-)
Mateusz... Będzie seria? Gierka zapowiada się super !
datman ... 19:00 przepięknie!
Klaudia... Zajebioza
RoOo... Moją ulubioną grą (horror) jest SOMA, ponieważ jest to gra typu science-fiction które uwielbiam ma kozacki klimat i świetną historię fabularną :)
oski200... Wow ?


Pan Jog... O zostało wydane :)
karknes... Moją ulubioną grą jest fnaf ponieważ podoba mi się styl graficzny oraz fabuła jest po prostu zajebczasta ! Mam nadzieje że wygram :)
soviet ... Tytuł "The Works of Mercy" skojarzył mi się z gułagiem, ale to jest ta gierka na która czekałem parę miesięcy, a więc biorę w lewą rękę telefon w drugą kabanosa i oglądamy!!!!!!1!11!
Pokersj... Pierwszy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCm8Yrm3BQLZ39pvC5BIaJtw