Sport.pl - Sekcja Piłkarska 10: Fornalik: Miałem powiedzieć "przepraszam, spiepłem sprawę reprezentacji?"

► Czy Piast Gliwice będzie w stanie zagrozić Lechii i Legii w walce o mistrzostwo Polski? Waldemar Fornalik, trener Piasta, wspomniał w Sekcji Piłkarskiej również o swojej pracy z reprezentacją Polski. ☆ SUBKSRYBUJ ► ✔ Newsy:


Najlepsze komentarze:

Galicia... Panie Waldku zapraszam do reprezentacji
BB King... Panowie albo głośniej mówcie ale podgloscie to w post produkcji bo ledwo was słychać...
Marek Z... Kurwa Waldek KING a Dlaczego ???? Nigdy nie widziałem Waldka butnego i złego dla piłkarzy może czasami brakuje Waldiemu Gotówy ale jest Kozak
Arnoldo... Bez dwóch zdań inteligentny facet .
Super G... Waldek to najlepszy trener w ekstraklasie, kibic Ruchu pamięta i zawsze będę wdzięczny, szkoda że pozbyto się co w taki sposób, bo sam Waldek odchodzić nie chciał, świetny wywiad, mega inteligentny człowiek.
Sebasti... Fajna rozmowa Panowie, oby tak dalej ;)
Tymoteu... 54:04 xD trochę zaprzeczenje tego co redaktor dalej mówi
zdoswia... Szacunek dla Pana trenera. Ciekawie mówi i przyjemnie się go słucha ;)
Daniel... Troche przesada z tymi atakami na trenera
?ukasz ... Nie tylko Ukraina Słowacja także
Micha? ... Ujmę to tak: fajny program, fajni goście, tylko Ci prowadzący jacyś tacy nie na poziomie. Gdy tylko słyszę rzeczy jakie wygaduje redaktor Staszewski dostaję białej gorączki, nawet Redaktor Wilkowicz (nie bez powodu pisane wielką literą) niestety dostosowuje się do tego poziomu, nad czym ubolewam. Szacun dla trenera Fornalika, że po niektorych z pytań po prostu nie opuścił studia
Bruno M... Boże, on naprawdę uważa, że był znakomitym selekcjonerem ... Ręce opadają. Dla mnie Fornalik to drugi obok Nawałki Dyzma polskiej piłki kopanej. To co ugrali to wynik niebywałego szczęścia i tyle. Masakra.
Teo Mal... nie lubię Fornalika od kiedy oszukal PZPN ze swoją pensją podczas pracy z kadrą co dopiero po latach ujawnili dziennikarze. podobno najpierw, po wygraniu nieoficjalnego konkursu zwlekał z podpisaniem umowy na 80k miesięcznie, pojechał bez kontraktu na mecz kadry, a po powrocie stwierdził że albo 120k miesięcznie albo rezygnuje. PZPN obawiając się kompromitacji że selekcjoner prowadził kadrę bez kontraktu uległo i Skąpy Waldek dostał 120k miesięcznie.
Rado Ma... Może zaprosicie Piotra Rutkowskiego skoro był Mioduski
Wojtuni... Dobry trener ale tylko na Slasku w Legii Lechu czy Jadze juz by niedal rady nie wspominajac o reprezentacji. Szacunek Trenerze.
Kuba J... Fajny program , goście itd ale dwóch głównych redaktorów TRAGEDIA
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC3kdAhlT82_QG43j3xSbPyg