wRealu24.pl - Tylko wRealu24.tv! Ramówka na Wtorek 15.04.2019! Serdecznie zapraszamy

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę:


Najlepsze komentarze:

Bartosz... Bardzo nieprofesjonalnie. Jeżeli ktoś nie umie z głowy to powinien sobie napisać parę zdań. Potem zrobić przywitanie do skutku aż wyjdzie - to nie na żywo. Potem powinna być grafika z programami a dziewczyna mogłaby porządnie przeczytać z offa. Na koniec pożegnanie. A tak to wygląda na opier#ol się
Hhh Jjj... Więcej nagrywajcie tej propagandy.....
Sandra ... Beatko samych dalszych sukcesow! Jesteś super!
Mike Sm... Pani Beatko priszę oprawku zmuenić na jakueś delikatnw dziewczęce bo w tych pani wygląda kiazmarnie i quęcej uśmiwchu i luzu i będzie ok.
Doctor ... No dobrze, żeby nie było tak słodko - bo tu widzę jakiś fanklub powstaje, a sprawa jest poważna, ponieważ telewizja wRealu24 chce chyba być poważna.
Postępów żadnych ja nie widzę. Pani jest sztywna, duka i stara się udawać, że wie o czym duka. Przy tym kiwa się pretensjonalnie, jak podlotek opowiadający o swojej pierwszej randce. Ostatnio ktoś podrzucił linka do spotkania sprzed pół roku, gdzie pani Beata także udawała spikerkę. Na tej podstawie twierdzę, że przez pół roku żadnych postępów nie uczyniła. Niestety, są ludzie, którzy do pewnych rzeczy się nie nadają. Może pani Beata chce być dziennikarką prowadzącą (spikerką, reporterką), ale nigdy nią nie będzie i kropka. Zero predyspozycji. A zachwyty, że udało jej się płynnie jakieś zdanie wypowiedzieć są dla dziewczyny uwłaczające, bo to chyba nie dziecko specjalnej troski.
Marek G... Tylko DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA jest demokracją. Pośrednictwo to niewolnictwo a politycy to zdrajcy. Władza dla Suwerena. Referenda on-line.

Obywatelska inicjatywa ustawodawcza(inicjatywa ludowa) – jeden z elementów demokracji przedstawicielskiej, umożliwiający ściśle określonej przez prawo grupie obywateli, posiadających pełnię praw wyborczych wystąpić z inicjatywą ustawodawczą do parlamentu. Obowiązuje m.in. w Polsce, gdzie prawo takie przysługuje grupie co najmniej 100 tys. obywateli mających prawo wybierania do Sejmu.
carla t... OK widzę, że już tu nie mam nic do roboty :
emocje opadły, stresu ani śladu, tekst lepiej redagowany .. częste ?zmiany zastosowane
naturalność i urok osobisty pozostały a nawet sympatycznie się uwydatniły
carla t... już wiem ! (zupełnie poważnie) : co dla Beaty na first time/duże interview

w ramach stażu najlepsze by było > rozmowa z Braunem ! (szarmancki jest)

a i wystarczy tylko "szczęść Boże" powiedzieć a potem już tylko >? słuchać

(to tak, żeby nareszcie absolutnie wszyscy zadowoleni byli a szujki gęby rozdziawiły)
Janek j... Alizeeeee
Zamknięcie czata Cię uchroniło!:))
Józef ... Polska trzeszczy w szwach. Inaczej o strajku nauczycieli: https://www.salon24.pl/u/nikander/948758,polska-trzeszczy-w-szwach-i-czeka-na-reformy
carla v... no i co ? : ?"szczena opadła" > tej szujce co tu tak Beatę negatywnie komentuje

ta nasza "ramówka" nawet Google się podoba i zasięg ma wielki jak nawet ?naczelny nie ma
Zarian0... Właśnie płonie katedra Notre Dame w Paryżu!!!
Katka R... WAZNE!!!!
Notatka polskiego MSZ z rozmowy nad ustawa 447 -S. Michalkiewicz, TVasme
Brudny ... Beatka!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ