Fakty RMF FM - Rabiej o Jakim: Nie wygra wyborów na dzikiej reprywatyzacji, choć nie wiem jak by się nadął


"Polaryzacja jest duża. W Warszawie mamy 14 kandydatów. Walka między głównym kandydatem Rafałem Trzaskowskim i Patrykiem Jakim jest silna. Zobaczymy jak będzie, ale my robimy wszystko, żeby wygrać w pierwszej turze" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Paweł Rabiej, kandydat Koalicji Obywatelskiej na wiceprezydenta Warszawy. "Trzeba być pokornym i patrzeć na to, co samemu się robi. Mnóstwo energii wkładamy w to, żeby przekonać warszawiaków do naszego programu "Warszawa dla wszystkich". Po drugie nie wolno nie doceniać przeciwnika, bo nie wiadomo, czym nas zaskoczy" - twierdzi polityk Nowoczesnej.

Najlepsze komentarze:

Piotr W... Mieszkanie dla najzdolniejszych pedałów chcesz Rebe powiedzieć.
Mirek P... Rabiej- Odbytnico
Piotr W... Rabin a po ..ło !?
Adam Wo... Nawet gdyby czaskowski sie spedalil albo rabiej wyleczył z używania odbytnicy do niewłaściwych celów to i tak nie maja szans.
Jan Kow... Sprawdzone info: Paweł Rabiej bierze w pupe!!!
Anna An... Najważniejsi przedstawiciele z POPiS-u mają wypaczony umysł, jak i serce, bo przecież pragną na siłę uczyć bliźnich wywrotowej pokory, za pomocą której weszlibyśmy do zniewolonych praw, rewolucji i nakazów chwaląc ich lewicowo-liberalnego prawniczego cielca ustanowionego przez nich samych.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA