Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Rabiej o Jakim: Nie wygra wyborów na dzikiej reprywatyzacji, choć nie wiem jak by się nadął

Fakty RMF FM »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " Fakty RMF FM "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
"Polaryzacja jest duża. W Warszawie mamy 14 kandydatów. Walka między głównym kandydatem Rafałem Trzaskowskim i Patrykiem Jakim jest silna. Zobaczymy jak będzie, ale my robimy wszystko, żeby wygrać w pierwszej turze" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Paweł Rabiej, kandydat Koalicji Obywatelskiej na wiceprezydenta Warszawy. "Trzeba być pokornym i patrzeć na to, co samemu się robi. Mnóstwo energii wkładamy w to, żeby przekonać warszawiaków...
Komentarze:
Piotr W... Mieszkanie dla najzdolniejszych pedałów chcesz Rebe powiedzieć.
Mirek P... Rabiej- Odbytnico
Piotr W... Rabin a po ..ło !?
Adam Wo... Nawet gdyby czaskowski sie spedalil albo rabiej wyleczył z używania odbytnicy do niewłaściwych celów to i tak nie maja szans.
Jan Kow... Sprawdzone info: Paweł Rabiej bierze w pupe!!!
Anna An... Najważniejsi przedstawiciele z POPiS-u mają wypaczony umysł, jak i serce, bo przecież pragną na siłę uczyć bliźnich wywrotowej pokory, za pomocą której weszlibyśmy do zniewolonych praw, rewolucji i nakazów chwaląc ich lewicowo-liberalnego prawniczego cielca ustanowionego przez nich samych.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA

X