Strumienie z Ruczaju - Pierwszy Kontakt: World War 3 WW3


Halo, właściwy opis poświęcony temu materiałowi jest trochę niżej, najpierw zaspamuję Was informacjami. Więc śledzić nas można: https://streamlabs.com/wonziu - moduł wsparcia http://jadisco.pl - to jest małe centrum sterowania światem. https://www.facebook.com/StrumienieZRuczaju - farma lajków, są tam tylko powiadomienia, jak siedzisz często na fejsie to będziesz wiedział kiedy są strimy [email protected] - kontakt http://steamcommunity.com/groups/Szpara - grupa steamowa, też ma powiadomienia https://twitter.com/wonziu - to mój intymny twitter https://twitter.com/ruczajircpower - a to twitter, który informuje o tym kiedy i co dzieje się na strumieniu. Realnie to najlepiej działający powiadamiacz....

Najlepsze komentarze:

Machini... W tej grze jest tak hmm pustawo jak na Naszej Klasie trochę takie uczucie jakby się grało w starego CoDa albo Medal of Honor.
W BFie takim dużo się dzieje dla przykładu a ta gra właśnie jego przypomina
Wiktor ... W polskiej wersji będą teksty z Psów?
Michael... Po raz kolejny świetna miniaturka zmuszająca do refleksji. Autor nie boi się poruszyć bolesnej historii Polski (dodatkowo nazywając agresora po imieniu), aby nakłonić widza do kliknięcia. Czerwony napis na czarno-białym tle zniszczonej Warszawy tworzy atmosferę niepokoju i szokuje. Brawo.
BSODeat... Dobra są wyświetlenia, nie żeby wszyscy widzowie byli na streamie...
WetBisc... Kto od Roja?
MarioW8... Mi to nie ruszy na moim rzęchu :'(
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYN3DEMx3v31t5_ll3R0a5Q