NewMulti2k - PRO ARTYLERZYSTA Z ROSJI - World of Tanks Zapis LIVE]


Wsparcie dla rozwoju kanału - Paypal: https://www.twitchalerts.com/donate/newmultishow Donacje - SMS, Dotpay https://tipanddonation.com/NewMultiShow Dotacje - inne formy (PaySafeCard i inne): https://www.gamingforgood.net/s/newmultishow#donate Link do Twitch: https://www.twitch.tv/newmultishow Regulamin Streamów: 1. Przestrzegamy kultury i szacunku do wszystkich użytkowników czatu. 2. Prosimy nie proponować ofert wymian, kupna, sprzedaży. 3. Wszelki trolling innych użytkowników będzie skutkował timeoutem/permbanem. 4. Rekrutacja na moderatorów jest aktualnie zamknięta, więc nie proście o nadanie tej funkcji. 5. Zakaz proszenia o pozdrowienia oraz o dodanie do znajomych. 6. Zakaz reklamowania się. 7. Prosimy o...

Najlepsze komentarze:

NewMult... Przez pierwsze 3 godziny gramy z rosyjskim artylerzystą, potem bawimy się w trybie bitew drużynowych.
Bad Boi... Do you Like American arty ?
Yes soviet Good
XD padłem XD
Ewa Hud... zagraj t57 hewi
Marcin ... Lel
Marek W... ja mam M44 i chuj
Nostroo... Multi to są ruscy, oni mówią po rosyjsku, a rosyjski jest w tej samej rodzinie językowej co polski. Gdybyś do nich mówił po polsku tu by tak na 80% rozumieli co ty mówisz.
???????... Why on the light tank AMX 13-90 played without camouflage?
Drutek ... Co na to Młody Olbrzym? :P
Kamil O... NewMulti2k dlaczego poprostu po polsku z nim nie rozmawiałeś nasze języki są bardzo bardzo podobne
Szymon ... Kto obejrzał całość? :D


Steven ... HI! Awesome stream. Thank you =) I'm from Russia (Far East. Republick of Sakha) ^_^
Tomek S... multi jak trafiliście na siebie?
Mr Max... 4:37:00 ...tutaj akurat ten co napisał Multi zagrałeś jak bot to miał rację. Wyjechałeś do wody kiedy spokojnie można było to jeszcze ugrać. Nie rozumiem takich sytuacji. Albo kazanie ludziom wyjeżdżać i dawać się zabić. To jest wot, tu nie ma poddawania się. Spokojnie można było walczyć, ba nawet to wygrać. Był czołg na full HP. I jeszcze pretensje do niego że walczy. Że mało czasu? A ile razy się trafia, że podpali się kogoś albo wysadzi mu magazyn. Nie dało się skapować ...ale spokojnie można to było wygrać po prostu zabijając wszystkich...a gdyby nawet czasu trochę zabrakło.. to i tak lepszy remis niż porażka i lamerskie poddanie bitwy.
Mr Max... 3:26:00 ..."Mamo a co z kolacją?";D
michall... szkoda ze ten film bez zapisu czatu sporo traci. :) max rozwalił system WG. Szok!!! Byłem na live. Takiego jeszcze nie widziałem :)
Body_Bu... Chyba lepiej by było już po polsku mówić xDD zrozumieliby izi
Jacek G... Beczka śmiechu xD
MattZ... Więcej gier z Maksymilianem ! :D
Lodomir... arcioszka blyat
Chlupek... Ten tytuł nie ma sensu przecież multi to nie Rusek XD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCEfpYb8dK_bhuphBjWDrRCA