Remigiusz Maciaszek - Mass Effect: Andromeda 27 Statek Archonta


Mass Effect: Andromeda ceny PC - http://bit.ly/MassEffectAnPC Mass Effect: Andromeda ceny PS4 - http://bit.ly/MassEffectAnPS4 Mass Effect: Andromeda ceny XONE - http://bit.ly/MassEffectAnXONE Mass Effect: Andromeda to zdecydowanie top 10 oczekiwanych gier tego roku. Czy będzie też w zestawieniu Top najlepszych gier 2017 roku? Sekcja IGN Polska: Porównanie Graficzne Mass Effect: Andromeda - https://goo.gl/832Rew Ekskluzywne gameplaye Mass Effect: Andromeda, przedstawienie postaci i gry - https://goo.gl/CGvqHu Wstępne opinie graczy, są podzielone. Pojawiają się opinie o kilku kiepskich aspektach gry, czy zaważą na całości, czy będą nieznacznie przy innych pozytywnych aspektach? Ważne linki: ^^ Wspieraj mnie i dołącz do...

Najlepsze komentarze:

Hack Yo... 19:50 ale strzał ! no nieźle
Tirdd... Lol bo masz 1milion subskrypcji a tylko ponad 500 like lol co jest?
Karny J... Uwielbiam grać w gry z serii ME, ale tym razem to za dużo dla mojego komputera, no i szkoda mi czasu ^_^ Wolę obejrzeć te 40 minut niż samemu robić to samo przez 6 godzin. Mam nadzieję, że ta seria szybko się nie skończy.
brak da... statek nawet w miarę, jednak nie umywa się do statku zbieraczy lub wraku żniwiarza, nie ten klimat, nie ta tajemnica, obcość
Milo Mi... … i salarianie a nie solarianie,. Hehe, robisz to specjalnie? :D Co będzie następne, ysari, lundzie i tarianie?
Milo Mi... Kettów
Andrzej... Remigiusz M.: strzela jak zezowaty pacyfista, myli nazwiska i nazwy własne, ogólnie bredzi na nagraniach jak potłuczony... ale i tak wszyscy go kochają. :D Rock on, panie Maciaszek! :)
arek 55... Przypomina to nieco zbieraczy
S? Siad... Nie ma sensu zwracać uwagi na pierdoły typu "animacje twarzy" gdy fabuła i lokacje są świetne, dzięki Rock :)
Szymon... Rock to są kEttowie, nie kAttowie :)


Rudy Je... kom dla stat
kakaluk... Potrzebuje pomocy gdzie można składować rzeczy w ekwipunku jest jakiś schowek, kufer na statku ??????? Czy tylko zostaje sprzedaż ??
Alterna... kto zna lub pamienta dawnego half life 2? tom odlotową gre kturom robiono 2 razy!
Adrian... Przepraszam,że to tu pisze ale potrzebuje pomocy z Mass Effect 2.Jeśli ktoś mi pomoże z tym problemem to dziękuje. Prosze o kontakt na e-mail-a [email protected]
Aaron W... rock zajmij się tym zamachem na sama
oleL :3... kiedy oferowanych
Chaberi... Mógłby mi ktoś pomóc i napisać gdzie Remek zakupił/zdobył swój ekwipunek ?, z góry dziękuje za pomoc
SAVA... 17:31 zamknij oczy i wsłuchaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kacper ... kiedy for honor
Radio V... Na horyzoncie Snajper ghost warrior 3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/RockAlone2k