20m2 - Anna Maria Jopek, 20m2 talk show, teaser 249

✔ SUBUJ: ✔ FACEBOOK: ✔ INSTAGRAM: ✔ SNAPCHAT: lukaszjakobiak Zapraszam firmy i osoby prywatne na moje wykłady motywacyjne. Więcej informacji na www.20wykladow.pl. Kawalerka, kamerka/telefon komórkowy, Gość. Internetowy talk show realizowany w kawalerce czyli nie ma rzeczy niemożliwych. Gościem dwieście czterdziestego dziewiątego odcinka jest Anna Maria Jopek. Talk show w nowej konwencji jest odpowiedzią na blichtr wywiadów i sesji, gdzie problemy znikają a rzeczywistość staje się gładka i piękna. Główną ideą jest pokazanie prawdziwych rozmów z prawdziwymi ludźmi. Właśnie dlatego goście zapraszani są do prywatnej, 20 metrowej kawalerki a nie dużego studia i nagrywani kamerką z telefonu komórkowego bez retuszu, make upu i stylisty. Łukasz Jakóbiak, twórca 20 m² Łukasza jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Stworzył ten program, bo wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Chciał pokazać, że można zaprosić do siebie, do kawalerki znane osoby i szczerze porozmawiać z nimi na tematy, które niechętnie poruszają. Utwór w czołówce: Sleeper So Do It Kontakt:


Najlepsze komentarze:

kamorek... Hej. Daję łapę w dół i lecę. PS: Oglądałem całe.
MrXxxx2... to tez wizualizacja hahahahah pajacu
Treker ... Dawaj ten pełny film, bo łapka mnie świerzbi ?
jivts... I ona nie brzydziła się do ciebie przyjść?
Magda S... Czy nikogo tu nie interesuje co mówi gość ?
Polak M... Szacunek ludzi traci się wtedy, kiedy zaczynasz się topić we własnym ego Panie Łukaszu.
Przerost formy materii nad treścią. Tyle o szanownym pseudointeligencie/dziennikarzu.
8Paulin... Piękna Dusza... i nazwisko ;) <3
Kozioro... Kiepska ta wizualizacja. Ta z Ellen lepiej wyszła. Aktorka nienaturalna i scenografia nie oddaje klimatu prawdziwej kawalerki.
Snap Ch... u mnie juz lepsza surykatka niz ten lukasz
CGZ... Cudna energia Ani. Mialam zaszczyt sluchac jej na zywo,bylo magicznie. Dziekuje,ze moge ja tu ogladac, juz nie moge sie doczekac
Loczek ... idealny przykład selekcji naturalnej na yt XD
Micha? ... Kolejna wizualizacja
tomikk1... Lukaszu pierwszy raz w życiu Ci zazdroszczę ? i ten przytulaniec z AMJ na końcu ? magia , czekam na ten odcinek, mam nadzieje ze nie zmarnowałeś tego wywiadu bo gościłeś anioła ?❤? pozdrawiam
dreamwi... suby też tracisz upss :D
Misza 9... łapka w dół
brihoo... Sytuacja analogiczna do tej kiedy w programie pojawił się były prezydent. Też wtedy spadła na Łukasza fala krytyki i posypały się hejty pod filmami. I moim zdaniem zasłużenie. Chłop powinien się zdecydować w jakim kierunku chce pójść. Czyli albo jestem dawnym, skromnym Łukaszem z kawalerki, który robi fajne wywiady ze znanymi osobami, albo Łukaszem - gwiazdą i celebrytą, który ma po prostu gdzieś swoich fanów i robi szum wokół własnej osoby. Teraz to jest takie - za przeproszeniem - gówno z cukierkiem. Niby dobre, ale jednak śmierdzi. Moim zdaniem kanał w tej formie się wypalił, bo prowadzący stracił swoją wiarygodność.
niewazk... Nie rozumiem, ja też dałam się nabrać! I uznałam to za świetny żart! Coś zadziałało! Zobaczcie jak łatwo można nami starować:) Jak brak nam dystansu, wyluzowania, pozytywnego podejścia...wszystko takie ściśnięte, oceniające surowo..
Codziennie jesteśmy oszukiwani..manipulowani np w sklepach, to był świetny happening!
Radosc ... Kochani! Nie dawajcie łapek w dół! Tu chodzi o panią Annę Marię Jopek!!! To z nią jest wywiad! Dlaczego niewinna kobieta ma zbierać to złośliwe żniwo???
MagdaLe... Nie poznałam jej, a kiedyś miałam okazje widzieć i słuchać na żywo ?
fyfy100... siema ja tylko po to aby dac lapke w dol
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8iQVu0b7PZxL_LTl8-c0Kg