TestHubPL - Dzwoń bez zasięgu sieci GSM czyli WiFi CallingNajlepsze komentarze:

FJ... Szafa pokazałeś swój nr, lepiej szybko edytuj film 1:58
Adam Ry... Po przeprowadzce z plusa do t-mobile ciesze się tym w domu jak dzieciak :D
Krystia... Uzupełniam: posiadam telefon w Nju (sieć Orange). Brak zasiegu w mojej miescowosci zmusił mnie do przejścia na WiFi Calling. Posiadam telefon Sony Xperia L1 dual sim bez zaimplementowanej w system funkcji wykonywania połączeń przez WiFi. Wystarczyło ściągnąć aplikacje i skonfigurować (konfiguracja banalna). Jestem mega zadowolony :) jedyny minus który jest jak najbardziej oczywisty to skrócenie pracy baterii w telefonie.
joziooo... WiFiCalling fajna rzecz ale trzeba uważać na jedną sprawę a mianowicie podczas pobytu w UE, gdzie dzwonienie po całej Unii jest darmowe lub minimalnie płatne, podczas korzystania z tej usługi może my sobie nabić niezły rachunek. Otóż jak będziemy dzwonić po Unii (nie do Polski) to każde takie połączenie będzie taryfikowane jak połączenie międzynarodowe. A tu ceny zaczynają się od dwóch złotych. Tak więc my nie nabijamy operatorowi kosztów bo nie musi płacić partnerowi roamingowemu ale za to dostajemy po tyłku przy takich połączeniach. Oczywiście jak jesteśmy poza UE to dzwonienie do Polski jest darmowe i tu ta usługa ma sens. Ja natomiast jak jestem poza Unią i mam Wifi to korzystam z FreeVoipDeal i dzwonię po najniższych możliwych cenach również do wielu krajach a na stacjonarne za darmo. Co ciekawe numer się wyświetla i osoby do których dzwonie widzą kto dzwoni.
Darson... Nie rozumiem po co komus jakieś wifi calling skoro od dawna jest WhatsApp zupełnie za darmo
Pawe? K... Ktoś jeszcze się z plusa przeniósł??? Ja do T-Mobile ❤
Katarzy... Posiadam XiaomiRedemi 4x tak wiem że WiFi calling na nim nie działa ale jeśli wgrane by zostało oprogramowanie do tego potrzebne czyli jak w filmie WERSJA 10.3 będzie dział???
Walenty... Apropo zasiegu to vowifi jes genialne
Olo Szt... mam vowifi tez ;) w t-mobile ;P
damian ... super czekałem na ten poradnik
j0hny... Jaka porażka, Play reklamowało że ma największy zasięg w Polsce, że tylko u nich 99 procent Polaków w zasięgu play, a tu nagle wypuszcza aplikacje z której można dzwonić gdy tego zasięgu nie ma. ROFL
Adrian ... dzisiaj niedawno mi się udało to odpalić na lg x power
puzio w... jak jestem w virgin mobile (który korzysta z sieci play) to będzie mi działać wi-fi calling?
Portos1... Witam.Jak mogę uruchomić"to"na samym s7 usługę już włączyłem u operatora play.Telefon kupiony poza siecią
michal ... poważnie na całym świecie przez WiFi połączenia jak w Polsce do PL?
prezes... Takie coś już istnieje od dawna i nazywa się WhatsApp. Polecam.
luki929... Nie da się u mnie włączyć wifi calling w playu (tel: iphone 6) - wywala komunikat, że należy skontaktować się z play, a na stronie play jest info, że usługę włącza się z poziomu telefonu. Niby XXI wiek a nie da się takiej głupoty z domu załatwić, trzeba dzwonić na infolinię albo iść do salonu :/
indiehu... Mam pytanie, co jeśli z mojego iPhone'a zadzwonię do kogoś, kto ma starszego smartfona typu Galaxy Prime, który nie ma opcji Wifi Calling? Czy będąc za granicą mogę dzwonić bez żadnych obaw ?
toggo98... Czyli że to jest jakby dzwonienie przez stacjonarny tylko że przenośnie
BARONJA... Facebook Messenger jest już tak popularny na świecie że wyparł on już standardowe smsy/mmsy dzwonić można również tak jak i video połączenia wiec czekać tylko na synchronizacje tego z nr telefonu :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnRNy8j1mhhR-gl3HpWDV-Q