Faja - Pokaż co potrafisz !!! #897 Emil II POOL na 10tkach :

wynik: ▪ Zostań Patronem: ▪ STREAM: ▪ Funpage FajaBB: ▪ Fajowi Czołgiści: ▪ mail: ▪ Zagraj w Armored Warfare: ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Warships ▪ Załóż konto i graj z Fają w World of Tanks :) ▪ Załóż konto i graj z Fają w Metina :) ▪ Załóż konto i graj z Fają w War Thunder :) ▪ WIN forum: Aby reflink WoT zadziałał należy wejść przynajmniej raz do gry na zarejestrowanym koncie :)


Najlepsze komentarze:

Symeon ... czyli wiemy dlaczego nerfią arty bo te miękkie szwedy i skody schodziły na hita... pełni pychy, wykasowani, fiolety sraly w majty na widok arty, jak również nooby i camperzy ... wot podlizuje się graczom psując realizm gry, bo artyleria nie ogłusza, ale niszczy...straci na tym wot ,a realizm gry spadnie... gram mało na artach ,ale rozumiem arciarzy... tylko bez jajowe, bez honoru i inteligentnej gry człowieki cieszą się z nerfu arty... wstyd pazie, oj wstyd, jak nie umicie unikać artylerii to przerzywacie flustracie i przez takie pazie niszczony jest realizm gry !!!
Szymon ... OBY więcej graczy piętrzących na minimape!!! jak ja widzę że ja i inny jeden czołg się wraca na bezę, a reszta debili jedzie przed siebie to mi sie chce srać... nie dość że wszyscy tam poginą to jeszcze baza przegra -,-
NoR Be... Na 1000 odc. nowe intro
motovlo... fajny odcinek pozdrawiam faje!!!#1???
Optimis... i te spoilery w tytułach...
Robert ... ...To oddalanie kamery powinno być zakazane jako cziterski mod ....

PS.mimo wszystko big graty...
tajemna... 1.moj kolega powiedzial ze nie lubi faji
2.kolege przejechal autobus
3.ja dostalem dozywocie i stracilem prawo jazdy
DoleK... Dużo widzów prosi, żebyś nie spoilerował. Ale nie dociera, za to łapa w dół...
NiLoX... elo nice filmik ?
Mr.Wafe... 2/10
Jakob K... 1
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-fy5EleMyLFK6Z-qM7ae2g