Włodek Markowicz - On Air #13 - Maciek Budzich


Gościem jest Maciek Budzich - autor bloga mediafun.pl i współtwórca projektu Biblia Audio (bibliaaudio.pl). Wersję audio znajdziesz jako podcast w iTunes i Soundcloud: http://soundcloud.com/wlodekmarkowicz https://itunes.apple.com/pl/podcast/w%C5%82odek-markowicz-on-air/id1207278823

Najlepsze komentarze:

martuuh... nie sądziłam, że ktos jeszcze pamieta 30ton! :D
Moje Ml... Dłuższe niż Czarne Owce, ale dałem radę! Przesłuchałem!
ha ha h... Zadając pytanie, czy jakieś umiejętności są przydatne na wojnie, czy nie, dewaluujemy te umiejętności. Wojenna przydatność jakiś umiejętności to nie jest dobra miara ich ogólnej wartości. Samo stawianie realiów wojennych jako punktu odniesienia wydaje mi się niewłaściwe. Nie powinniśmy patrzeć na świat przez wojenne okulary, to jest trochę smutne, że tak robimy.
Stejsi ... pierwszy raz obejrzałam całość :)
MówPoL... Z jednej strony, chcesz posłuchać kogoś z doświadczeniem i drugiego zadającego trafne pytania... Z drugiej strony to marketingowiec i nigdy nie wiesz, czy czasem czegoś nie sprzedaje lub nie jest to autopromocja. :P
Jurek N... A będzie Michał Szafrański?
Dawid M... Biblia Audio potężny projekt! can't wait
Dawid W... Włodek, świetna robota z programem. Poziom rozmów dla ludzi na wysokim poziomie EQ i IQ i zawsze 2-3 zdania, które można zapamiętać.
Anna Pe... Bardzo wartościowa rozmowa, dziękuję :)
Evelle ... Pamiętam jak oglądałam wszystkie filmiki Maćka za czasów starszego youtuba i nie wiem czemu przestałam. Cieszę się że mogłam sobie przypomnieć jak miło się słucha Maćka :)


oko rys... 2:09:00 gdyby wszyscy, absolutnie wszyscy na świecie mieli takie myślenie, i nikt nie chciał by się bić to przede wszystkim nie było by wojny.
Fajnie się słuchało, czy okazjonalne pierdzenie w dźwięku jest obligatoryjne i jest to naturalna cecha produktu czy uda się kiedyś nagrać bez pierdzenia?
Magdale... Ale świetny człowiek :)
lukas34... Fajne to tylko szkoda, że nie opisujesz najważniejszych tematów, które poruszasz. Na przykład ten wywiad mi bardzo podszedł inne - różnie. Dlatego fajnie by było mniej więcej wiedzieć o czym się będzie słuchało.
Jul D... Jestem pod ogromnym wrażeniem rozmachu projektu Biblia Audio. Powodzenia!
Teresa ... EPO to erytropoetyna. stymuluje powstawanie erytrocytów - tak na przyszłość ;)
Dariusz... Fantastyczna rozmowa, świetny rozmówca - dla mnie mogłoby trwać jeszcze 3 godziny. :)
Trawir... Jedna z lepszych rozmów. Nie znałem wcześniej pana Maćka, choć kojarzę z wyglądu. Czekam na więcej :D
baka... Ta audycja zmotywowała mnie do tego, żeby odsłuchać Apokalipsę i było warto. Tegoroczne wielkopostne "Straszne rekolekcje" o. Szustaka są naprawdę fajnym uzupełnieniem :D
Trzeci ... Ciekawie zobaczyć na wizji człowieka, którego nie oglądało się już kilka lat.
Magdale... Moja ulubiona rozmowa,znałam wcześniej Maćka i bardzo mi się podoba jego twórczość. Pozdrawiam :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCluqrW17_i43fmWphdklvfg