Langusta na palmie - Straszne rekolekcje #28] List pierwszy: Pierwotna miłość


Straszne rekolekcje Odcinki ukazują się od poniedziałku do soboty o godzinie 17. Książka, która jest główną inspiracją dla tych rekolekcji: Maria Szamot, Apokalipsa czytana dzisiaj, Wydawnictwa WAM, 2000. Organizatorzy: Stacja7.pl i Langustanapalmie.pl Rekolekcje można śledzić na stronie: http://www.stacja7.pl/ oraz na kanale YouTube: langustanapalmie Zapraszamy na subskrypcji kanału, żeby dostawać powiadomienia o wszystkich odcinkach: https://www.youtube.com/user/Langustanapalmie

Najlepsze komentarze:

prorok ... Te slowa sa do chrzescijan ,ktorzy narodzili sie na nowo .Najwieksza milosc jest wtedy kiedy sie przy nowym narodzeniu objawi Jezus .To nie do KK .Szkoda ,ze ksiac nie ma w rekach bibli .
Piotr K... Pozdrowienia :)
Lili Ta... Przypomniał mi się pewien chłopczyk, który kiedyś, gdy modne było słowo "żal", powiedział komentując jakąś sytuację: "Ale żal! Ale żal! Żal przez duże P!" ;)
Filip K... Znakomite odcinki ;b
Zoriana... !!! Witam. Mam takie pytanie do do wszystkich!!! Czy jest jakiś żart o Bogu - grzechom(hula) przeciw Ducha Świętego, i on nie będzie przebaczony?
Whiskey... Taaa, że jak "żałość", to PL od razu....a dlaczego nie "datkom"? ;) <---To jest tzw. żart....informacja dlamniej lotnych :)
Mino... Miłość jest super ekstra cool !!! :D <3
Basia K... ...a miłości bym nie miał był bym niczym...
Zibit21... A obietnica dla zwycięzcy? dlaczego nie została wspomniana ani tym bardziej wyjaśniona?
Teresa ... ?...


Marta P... Ojcze Adamie
mam prośbę proszę więcej o miłości
?ukasz ... To jakby o mnie , chyba wszystkim z nas w głoszeniu prawdy brakuje tej właśnie "Miłości" bo odrazu pojawiają się emocje i chęć udowadniania ze to ja mam racje. A to, już z miłością to mało ma wspólnego ?. Dużo jeszcze pracy nad sobą .
Przepraszam
Marcin ... ...mowisz mi, ze chcialbys kochac Boga i ludzi ale nie wiesz jak zaczac... pokochaj siebie. jesli nie pokochasz najpierw siebie samego nijak nie bedziesz w stanie pokochac drugiego czlowieka a tym bardziej Boga
Krystyn... JA KOCHAM BOGA I WAS WSZYSTKICH TEŻ BARDZO KOCHAM I CIESZĘ,ŻE JESTEŚMY RAZEM !!! ŻYCZĘ ZDROWIA I WSZYSTKIEGO DOBREGO A SZCZEGÓLNIE CUDOWNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!! SZCZĘŚĆ BOŻE !!
mama 2... !!! na mszy wieczornej oraz na nabożeństwie o uzdrowienie powierzyłam wszystkich Was którzy tu jesteście a w szczególności dzieci Zosie, Laurę i bliźniaki z neonatologii oraz Kasię z Wałbrzycha- mamę 2 małych chłopców, która jest ciężko chora. wiem że Pan Bóg Was dotknął i uzdrawia tak jak i mnie bo doznałam WYLANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Ojcze za Ciebie też się modliłam. Mszę i modlitwy prowadził Rafał Masztalerz- cudowny charyzmatyk. pomódlcię się za Niego. CHWAŁA PANU!!!!!!
Alek Mi... ,,Żal p"l xddd
Marcin ... To do dewotów i dewotek i tych od mszy trydenckiej i krytykantów II soboru watykańskiego - to był skrót myślowy.
Basia B... ... pierwotna miłość to miłość miłosierna...
Ewa Mos... Bóg zaplac ? za rekolekcje ?
Katarzy... Bóg odpowiedział mi dziś Twoimi ustami Ojcze ... dziękuje ..
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA