Robert Marchel - 6 oznak, że to TY nie nadajesz się do związku


Myślałeś kiedykolwiek o tym, czy nadajesz się do związku? Jeśli masz za sobą liczne rozstania i nieudane znajomości, to proponuję to sprawdzić. Na tym nagraniu poznasz 6 zachowań, które świadczą o tym, że warto byłoby popracować nad umiejętnością budowania zdrowych relacji. Zachęcam do obejrzenia, bo kompletnie nic z tym nie zrobisz, dopóki nie będziesz świadomy błędów, które być może popełniasz. http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku! Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka....

Najlepsze komentarze:

Wika Ch... 3 jest dużym problemem u mnie...reszta nie dotyczy mnie
Rukja K... 6 a nie 5?
Forest ... Żadnej z tych oznak nie widzę u siebie. xd
Dorota ... do nr.3 jeżeli nie można uznać kompromisu, bo kochana osoba zgadza się tylko na to żeby było tak jak on chce żeby było? to czy to dalej jest moja wina, że ustępuje?
JoKeRxP... 4 i 6 pasują do mnioe hmm jakiś znak?
Ksenia ... moim zdaniem to słodkie jak facet jest zazdrosny i kobietę. Zdziwiłbym mnie gdyby np w ogóle nie zareagował na podryw innego chłopaka czy coś.
Adam Bo... Super rysujesz
Patrick... CZY PAN ODPOWIADA NA KOMENTARZE? Ewa
Patrick... Jak pozbyć sie takiej osoby ktura sie nie nadaje ze swojego życia? Ewa
IsiaThe... To ja nie potrafię poradzić sobie z zazdrością. jestem zazdrosna o każdego kto jest w promieniu 10metrów od niej..


Patrycj... a co zrobić gdy facet na pytanie o to czy mnie kocha odpowiada że nie wie?
Aleksan... to ja , oprocz posiadania wlasnego zycia
Wera xd... 3 powody to ja xD
Mikexce... "być może nie znalazłeś odpowiedniej osoby ..." No właśnie , Jeśli nikt nie jest w stanie sprostać twoim wymaganiom to to jest 7 oznaka ze się nie nadajesz. A numer 8 to ten ze twoje wymagania są sprzeczne z sobą. Np chcesz znajomości z osobą energiczną i przedsiębiorczą i nie możesz znieść że uważą cię wyłącznie za doradcę i wspólnika biznesowego .
Agniesz... O matko.. wszystkie 6 oznak 100% o mnie.. i jak tu znaleźć męża
Pretty ... ,,Motyle w brzuchu pozdychały" ?
Kamil G... Pszeczkola
Halina ... Super rysujesz, porady też dobre.
Robi?co... to wszystko jest o mnie :(
Marcin ... a moj problem to too ze lubie podbic kobiecie pizde pod okiem
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCZyC5Ix9Dw_gBP-I68w1uJw