Baw się ze mną - zabawki dla dzieci - Kids Toys Polish - GDY NIE MAMY PRĄDU! Minecraft LATARKA Light Up Torch Polski dekoracja pokojowa!

SUBSKRYBUJ nasz kanał za darmo jeśli kochasz zabawki ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ! jeśli Ci się podobało PODZIEL się tym filmem ze znajomymi! Link tutaj: Kanały, które również mogą Cię zainteresować: Zrób to sam Polski: Playmobil historyjka playmobil po polsku rodzina: Playlisty, które mogą Cię zainteresować: Wszystkie nasze filmy Historyjki Playmobil : Zabawki dla dziewczynek: Zabawki dla chłopców: Toy Stories Fun: Subskrybuj nasz kanał, byś zawsze był/a na bieżąco z naszymi najnowszymi filmami! Codziennie dodajemy dla Was nowe filmy! Nasi widzowie mają od 2 do 90 lat. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego z naszych filmów, subskrybuj nasz kanał! Dziękujemy ! Wyjaśnienie: Niniejszy kanał jest całkowicie niezależny. LEGO®, PLAYMOBIL®, PLAY DOH®, DISNEY®, BARBIE® ani żadna inna marka prezentowana w naszych filmach nie sponsoruje, nie autoryzuje naszych filmów, ani w żaden inny sposób nie wspiera naszego kanału. Spodobał ci się ten produkt? Możesz go znaleźć na Amazonie pod tym linkiem: Niniejszy kanał jest członkiem programu partnerskiego Amazon EU, dlatego umieszczamy pod filmami linki tego reklamodawcy.


Najlepsze komentarze:

Martysi... Nie umiesz czytać ,,minecraft jest od MOJANG" czyta się modżang. Po drugie: za przeproszeniem podpiepszasz filmiki z zagranicznego yt i podkładasz głos ;-;
Ade la... Super gram w minecrafta dasz suba pliss
Rados?a... Minecraft jest od modżanku tlko modżang piszem mojank
figurka... Pochodnia
Galaktu... Mam ją XD
Lena... ja gram w Minecraft
Duchu... fajne dildo
Natalia... Mojang czyta się Mołdżang
Szymix... xD
stricte... trochę wibrator
PIESE? ... pierwszy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCIs888Ueul9715JStcYLmYw