Wyniki dla tagu: #hołdyńska

A. Rzeczkowski: Za znieważenie pomnika ks. Jankowskiego sprawcom grozi nawet do 5 lat więzienia

Gościem Edyty Hołdyńskiej będzie Antoni Rzeczkowski, Komenda Główna Policji. Tematem rozmowy było znieważenie pomnika prałata Jankowskiego w Gdańsku, jaka kara grozi osobom, które tego dokonały; nieprzyjmowanie mandatów przez kierowców za przekroczenie prędkości; akcja "Bezpieczne ferie".

Jacek Ozdoba: Dla Rafała Trzaskowskiego kwestie ideologiczne są ważniejsze niż potrzeby miasta

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jackiem Ozdobą, radnym m. st. Warszawy, na temat nieobecności Rafała Trzaskowskiego na sesji m.st. Warszawy, użytkowania wieczystego, odpadów komunalnych, LGBT +, korzystanie z nieruchomości przez SDP.

Marcin Roszkowski: Przekop Mierzei Wiślanej leży w interesie Polski

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Marcin Roszkowski, prezes Instytutu Jagiellońskiego. Tematem rozmowy był przekop Mierzei Wiślanej, "piątka" Morawieckiego i objazd kraju przez premiera, kuzynka premiera, Monika Morawiecka.

Andrzej Sadowski: Uszczelnienie VAT można osiągnąć tylko przez radykalne uproszczenie przepisów

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Andrzejem Sadowskim, Centrum im. A. Smitha, na temat działalności komisji ds. wyłudzeń VAT: zeznania Jacka Kapicy przed komisją, rozliczeń podatkowych e-pit.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy.

Polska zakupiła systemy HIMARS. Komentarz Romualda Szeremietiewa

Polska zakupiła systemy HIMARS. Komentarz Romualda Szeremietiewa, b. ministra obrony narodowej. Rozmawiała Edyta Hołdyńska.

Jan Kanthak: Mówimy o skazaniu dziennikarza, który nie powiedziałbym nawet, że popełnił błąd

Jan Kanthak: Mówimy o skazaniu dziennikarza, który nie powiedziałbym nawet, że popełnił błąd. Edyta Hołdyńska rozmawiała z Janem Kanthakiem, rzecznikiem Ministerstwa Sprawiedliwości o reakcji Ministerstwa na bulwersującą sprawę skazania dziennikarza Wojciecha Biedronia. Czy art. 212 Kodeksu karnego, relikt epoki komunistycznej, odejdzie nareszcie do lamusa?

Jarosław Gowin: Konferencja bliskowschodnia przenosi Polskę do wyższej ligi dyplomatycznej

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jarosławem Gowinem, wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego. Tematem rozmowy były: konferencja bliskowschodnia, zjednoczona prawica przed wyborami, kolejne publikacje "Wyborczej" dotyczące Srebrnej, dymisja Kazimierza Kujdy, ustawa o jawności zarobków w NBP, dekomunizacja na uczelniach wyższych, skazanie dziennikarza Wojciecha Biedronia za pomówienie.

Błażej Spychalski: Konferencja bliskowschodnia nie jest skierowana przeciw komukolwiek

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta RP. Tematem rozmowy była konferencja bliskowschodnia w Warszawie, kiedy wizyta Donalda Trumpa w Polsce, kolejny artykuł "Wyborczej" dotyczący Srebrnej, skazanie za zniesławienie dziennikarza Wojciecha Biedronia.

Dr Tomasz Domański: O losie Żydów pod okupacją niemiecką decydowali sami Niemcy

Edyta Hołdyńska rozmawiała z dr. Tomaszem Domańskim, autorem recenzji książki "Dalej jest noc". "O losie Żydów pod okupacją niemiecką decydowali sami Niemcy" - mówi Domański.

Wojciech Biedroń skazany za zniesławienie! My, dziennikarze, mamy się bać

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Wojciechem Biedroniem, publicystą wPolityce.pl, skazanym za zniesławienie z art. 212 Kodeksu Karnego, za artykuły poświęcone sędziemu Łączewskiemu.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy

Jarosław Guzy: Ta konferencja gromadzi państwa, które stoją za USA ws. Bliskiego Wschodu

Jarosław Guzy: Ta konferencja gromadzi państwa, które stoją za USA ws. Bliskiego Wschodu. Edyta Hołdyńska zaprosiła do studia wPolsce.pl ekspertów spraw bliskowschodnich: Jarosława Guzego (PAP), Witolda Repetowicza (Defence24) i Beatę Górkę-Winter (UW). Tematem debaty są pytania o sojusz Polski ze Stanami Zjednoczonymi, a także o konferencję bliskowschodnią w Warszawie 13-14 lutego 2019 r. Część 2 spotkania.

Marek Zagórski: Zależy mi, by sprawa Andruszkiewicza została wyjaśniona jak najszybciej

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Marek Zagórski, minister cyfryzacji. Rozmowa dotyczyła fałszowania podpisów przez Adama Andruszkiewicza, projektu e-dowodów, wojsk obrony cyberprzestrzeni.

Marcin Romanowski: Ponad połowa osób w stanie śpiączki to ofiary przestępstw

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Marcin Romanowski, szef Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości, pełnomocnik ministra ds. funduszu sprawiedliwości. Ministerstwo przeznaczy 40 mln zł na budowę drugiej kliniki "Budzik", Marcin Romanowski mówił także o tym, jak zostaną rozdysponowane pozostałe środki z funduszu sprawiedliwości.

Andrzej Potocki: Afera z tzw. taśmami Kaczyńskiego to szukanie dziury w całym

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Andrzej Potocki, publicysta "Sieci". Tematem rozmowy był wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla tygodnika "Sieci".

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy

Paweł Mucha: Publicysta ma prawo komentować i nie może mu włos z głowy spaść

Paweł Mucha: Publicysta ma prawo komentować i nie może mu włos z głowy spaść. Edyta Hołdyńska rozmawiała z Pawłem Muchą z Kancelarii Prezydenta o 30. rocznicy obrad Okrągłego Stołu i o poziomie debaty publicznej w Polsce.

Tomasz Wróblewski: Ciekawe, co prezydent Trump rozumie przez socjalizm?

Tomasz Wróblewski: Ciekawe, co prezydent Trump rozumie przez socjalizm? Edyta Hołdyńska rozmawiała z Tomaszem Wróblewskim z Warsaw Enterprise Institute o ostatnim orędziu prezydenta Donalda Trumpa - w kontekście jego wypowiedzi na temat Wenezueli.

Mariusz Ciarka: Sądy sugerują, że policjanci przekraczają uprawnienia

Mariusz Ciarka: Sądy sugerują, że policjanci przekraczają uprawnienia. Edyta Hołdyńska rozmawiała z Mariuszem Ciarką, rzecznikiem Komendy Głównej Policji o bezprecedensowym ataku na dziennikarkę TVP Magdalenę Ogórek, prowokacyjnym zachowaniu bojówkarzy w stosunku do policji i reakcji policji.

Kazimierz Smoliński o dziś przesłuchiwanym A. Parafianowiczu: Miał ogromną władzę

Kazimierz Smoliński o dziś przesłuchiwanym A. Parafianowiczu: Miał ogromną władzę. Tematem porannej rozmowy było zaplanowane na dziś, przez komisję śledczą ds. VAT, przesłuchanie Andrzeja Parafianowicza. Czekamy na wyniki przesłuchania i polecamy program Edyty Hołdyńskiej.

Jacek Ozdoba: KOD i Obywatele RP to chuligaństwo

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jackiem Ozdobą, radnym m. st. Warszawy, na temat ataku na Magdalenę Ogórek, działalności warszawskich radnych, łamania obietnic wyborczych przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Paweł Błażewicz: Trzeba ścigać zbrodnie komunizmu, bo to nas uchroni przed ich powtórzeniem

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Pawłem Błażewiczem, z-cą dyrektora Biura Edukacji IPN, na temat nowości wydawniczych IPN, bieżącej działalności IPN, nowych informacji dotyczących śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, muzeum żołnierzy wyklętych.

Robert Gwiazdowski: Rynek polityczny nie rożni się od rynku gospodarczego

Gościem Edyty Hołdyńskiej był prof. Robert Gwiazdowski, prawnik, polityk. Tematem rozmowy był oficjalny start partii Gwiazdowskiego do europarlamentu, kto boi się startu Gwiazdowskiego, jaki jest program wyborczy Gwiazdowskiego.

Andrzej Sadowski o programie wyborczym Roberta Biedronia i prostszych podatkach

Andrzej Sadowski o programie wyborczym Roberta Biedronia i "prostszych podatkach". Gościem Edyty Hołdyńskiej był Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha, który skomentował system podatkowy w Polsce i obietnice wyborcze Roberta Biedronia.

Michał Karnowski o protestujących pod TVP: To nie oddolne środowiska to są bojówki polityczne

Michał Karnowski o protestujących pod TVP: To nie oddolne środowiska - to są bojówki polityczne. Michał Karnowski skomentował w rozmowie z Edytą Hołdyńską brutalny atak na popularną dziennikarkę TVP, Magdalenę Ogórek.

Polska drugą Sycylią? Marek Zuber o skali korupcji w Polsce

Polska drugą Sycylią? Marek Zuber o skali korupcji w Polsce. Gościem Edyty Hołdyńskiej był ekonomista Marek Zuber, który komentował najgłośniejsze afery ostatnich tygodni.

Korupcja w MON i PGZ? Komentuje Romuald Szeremietiew

Korupcja w MON i PGZ? Komentuje Romuald Szeremietiew. Edyta Hołdyńska rozmawiała z Romualdem Szeremietiewem, byłym ministrem obrony narodowej, o ostatnich zatrzymaniach CBA.

Co wiemy o seksaferze Stefana Niesiołowskiego? Wojciech Biedroń

Co wiemy o seksaferze Stefana Niesiołowskiego? Wojciech Biedroń. Edyta Hołdyńska rozmawiała z Wojciechem Biedroniem, dziennikarzem wPolityce.pl, który podsumował dotychczasowe ustalenia dziennikarzy w tej smutnej sprawie.

Marcin Wikło o nieprawidłowościach finansowych w PGZ: Mówimy o kwotach milionowych

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Markiem Pyzą i Marcinem Wikło, publicystami tygodnika "Sieci". Tematem rozmowy było zatrzymanie przez CBA m.in. Bartłomieja M. i Mariusza Antoniego K., w sprawie nieprawidłowości w PGZ.

Czym jest nowo powstała platforma żywnościowa przy GPW

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Izabelą Olszewską, członkiem zarządu Giełdy Papierów Wartościowych, na temat nowo powstałej platformy żywnościowej.

Rafał Górski: Chcemy, by dopisać tatę do projektu Mama 4

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Rafał Górski z Instytutu Spraw Obywatelskich. Tematem rozmowy był projekt Mama 4+, ruszyło także zbieranie podpisów pod petycją, by do projektu ustawy Mama 4+ dopisać tatę.

Andrzej Potocki: Politycy PO bardzo instrumentalnie przedstawiają postać Jarosława Kaczyńskiego

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Andrzejem Potockim, publicystą "Sieci", na temat artykułów "Wyborczej" dotyczących Jarosława Kaczyńskiego.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy.

Stefan Tompson: Jeśli nie będziemy twardziej reagować, zostaniemy przypisani do obozu sprawców

Stefan Tompson: Jeśli nie będziemy twardziej reagować, zostaniemy przypisani do obozu sprawców. Edyta Hołdyńska rozmawiała ze Stefanem Tompsonem o przekłamaniach polskiej historii.

Michał Jach o nadużyciach w PGZ: Dla mnie to osobista sprawa

Michał Jach o nadużyciach w PGZ: Dla mnie to osobista sprawa. Edyta Hołdyńska rozmawiała z przewodniczącym Komisji Obrony Narodowej Michałem Jachem. Tematem rozmowy były nadużycia w PGZ.

Stanisław Żaryn: Dla Polaków istnienie CBA jest wartością

Stanisław Żaryn: Dla Polaków istnienie CBA jest wartością. Gościem Edyty Hołdyńskiej był Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora ds. służb specjalnych. Tematem rozmowy było zatrzymanie przez CBA byłego rzecznika MON, Bartłomieja M.

Marek Pyza: Był towarzyski układ pomiędzy Bartłomiejem M. a Radosławem O., wiceprezesem PGZ

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Markiem Pyzą, publicystą tygodnika "Sieci", na temat zatrzymania przez CBA, byłego rzecznika MON Bartłomieja M. i byłego posła PiS Mariusza Antoniego K.

Maciej Ptaszyński: Zamknięte sklepy obrotu nie generują

Gościem Edyty Hołdyńskiej będzie Maciej Ptaszyński, dyrektor Polskiej Izby Handlu. Tematem były niedziele handlowe, jak wygląda obecnie sytuacja w małych sklepach, jak społeczeństwo ocenia ograniczenia handlu w niedziele.

P. Lewandowski: Opozycja w obrzydliwy sposób wykorzystuje wdowę po Adamowiczu, by atakować TVP

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Paweł Lewandowski, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego. Tematem rozmowy oskarżenia TVP wdowy po prezydencie Adamowiczu, o mowie nienawiści w mediach.

Łukasz Jankowski: Elektorat opozycji bardziej nienawidzi drugiej strony

Gościem Edyty Hołdyńskiej będzie Łukasz Jankowski, radio WNET. Tematem rozmowy było zatrzymanie przez CBA byłego rzecznika MON Bartłomieja M. i byłego posła PiS Mariusza Antoniego K. Zatrzymani mieli powoływać się na wpływy; piątkowe spotkanie premiera Morawieckiego z szefami opozycji.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy

Debata prawicy w Londynie odwołana! ZABMY WAS I PODPALIMY WAM KLUB POLACY! Szlachtowicz i Rola!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal https://wrealu24.tv/wspomoz-nas Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/ Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl Stronę: https://wrealu24.tv

Filip Memches: Jerzy Owsiak to quasi kapłan fałszywej pseudoreligii

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Filipem Memchesem, publicystą, tygodnik.tvp.pl, o mowie nienawiści, kto za nią w Polsce odpowiada, kto gra śmiercią prezydenta Adamowicza, o Jerzym Owsiaku.

M. Roszkowski o budżecie: Fajnie by było, gdyby któryś rząd powiedział: nie zadłużamy się

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Marcinem Roszkowskim, prezesem Instytutu Jagiellońskiego, na temat budżetu na rok 2019, forum ekonomicznego w Davos.

J. Guzy: Iran powinien zostać zaproszony na konferencję w Warszawie, nawet jeśliby odmówił

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Jarosław Guzy, ekspert ds. międzynarodowych. Tematem rozmowy była amerykańsko-polska konferencja dotycząca bliskiego Wschodu, która ma odbyć się w Warszawie, na jakich zasadach odbędzie się Brexit.

Jan Kanthak: Po raz kolejny widać brak pomysłu w szeregach POKO

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Jan Kanthak, rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości. Tematem rozmowy była żądanie opozycji , by udzielono wotum nieufności Zbigniewowi Ziobrze, upolitycznianie śmierci Pawła Adamowicza, spotkanie premiera z szefami klubów i kół parlamentarnych.

Bronisław Wildstein: Posadzenie władz polskich w piątym rzędzie to jest urąganie państwu polskiemu

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Bronisław Wildstein, publicysta tygodnika "Sieci". Kto szerzy mowę nienawiści, upolitycznienie śmierci Pawła Adamowicza, czy mowa nienawiści jest obecna w TVP.

Andrzej Sadowski: Nie wiem, po co tracimy czas na Davos, to klub bogatych snobów

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Andrzej Sadowski, prezydent Centrum im. A. Smitha. Tematem rozmowy był budżet na rok 2019, wejście prof. Roberta Gwiazdowskiego do polityki, forum ekonomiczne w Davos.

Jacek Ozdoba: Rafał Trzaskowski wycofuje się ze kolejnych swoich obietnic

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jackiem Ozdobą, radnym m. st. Warszawy. Co się stało z obietnicami wyborczymi prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowiego? Radni PiS walczą o budżet Warszawy, jaka była procedura wyboru rzecznika ratusza Warszawy, reakcje samorządowców po śmierci Pawła Adamowicza.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy

Jarosław Sellin: Nie wybieram się na Woronicza

Jarosław Sellin: Nie wybieram się na Woronicza. Gościem Edyty Hołdyńskiej był Jarosław Sellin, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, który relacjonował wyniki badań Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW a także rozmawiał o stanie debaty publicznej w Polsce.

Gen. Andrzej Pawlikowski: Przeprowadziłbym gruntowną kwerendę wszystkich firm ochroniarskich

Gen. Andrzej Pawlikowski: Przeprowadziłbym gruntowną kwerendę wszystkich firm ochroniarskich. Gościem Edyty Hołdyńskiej był były szef BOR gen. Andrzej Pawlikowski. Tematem rozmowy były wadliwe zabezpieczenia finału WOŚP w Gdańsku.

Kara pozbawienia wolności w warunkach terapeutycznych

Kara pozbawienia wolności w warunkach terapeutycznych. Gościem Edyty Hołdyńskiej była Justyna Wasiak, radca Grupy Prawnej Togatus. Tematem rozmowy były błędy zabezpieczenia finału WOŚP w Gdańsku i konsekwencje prawne.

Michał Karnowski: Pięść, która wychodzi z pogrzebu Adamowicza, uderza w próżnię

Michał Karnowski: Pięść, która wychodzi z pogrzebu Adamowicza, uderza w próżnię. Edyta Hołdyńska rozmawiała z Michałem Karnowskim, publicystą tygodnika "Sieci" o oskarżeniach, które padły m.in. z ust wdowy po prezydencie Adamowiczu.

Debata wPolsce: Kto nawołuje do nienawiści, cz. 2

Debata wPolsce: Kto nawołuje do nienawiści, cz. 2. W debacie biorą udział: Dorota Łosiewicz, Jacek Karnowski, Edyta Hołdyńska, Marcin Fijołek.

Debata wPolsce: Kto nawołuje do nienawiści, cz. 1

Debata wPolsce: Kto nawołuje do nienawiści, cz. 1. W debacie biorą udział: Dorota Łosiewicz, Jacek Karnowski, Edyta Hołdyńska, Marcin Fijołek.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy.

Łukasz Piebiak o zabezpieczeniu finału WOŚP w Gdańsku: To, co ujawniły media, budzi grozę

Łukasz Piebiak o zabezpieczeniu finału WOŚP w Gdańsku: To, co ujawniły media, budzi grozę. Gościem Edyty Hołdyńskiej był wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak, a tematem rozmowy wadliwe zabezpieczenia finału WOŚP w Gdańsku i reforma wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Dominica Cosic: Premier May jest w mało komfortowej sytuacji

Dominica Cosic: Premier May jest w mało komfortowej sytuacji. Edyta Hołdyńska rozmawiała z Dominiką Cosic, korespondentką TVP z Brukseli o brexicie.

Jak przeprowadzić deglomerację? Jakub Banaszek

Jak przeprowadzić deglomerację? Gościem Edyty Hołdyńskiej był Jakub Banaszek, prezydent Chełma z partii Porozumienie.

Minister Tchórzewski: Polityka zakłada, że będziemy globalnie odchodzili od węgla

Szczyt klimatyczny w Katowicach ma zmienić strategię polskiego rządu i unijnych przywódców. - Polityka energetyczna Polski, która została ogłoszona kilka dni temu, ona jest polityką zgłoszoną do konsultacji i ta polityka zakłada, że będziemy globalnie od węgla odchodzili - powiedział Krzysztof Tchórzewski, minister energii.

Marcin Roszkowski: Zmiany regulacyjne UE bardzo obciążają rachunek za prąd robiony z węgla

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Marcinem Roszkowskim, Instytut Jagielloński, na temat szczytu klimatycznego Cop24 w Katowicach.

Prof. Kazimierz Kik: Kompromitacja Ryszarda Petru była początkiem końca Nowoczesnej

Edyta Hołdyńska rozmawiała z politologiem prof. Kazimierzem Kikiem, na temat, co dalej z Nowoczesną, jak wyglądać będzie polityczna scena na opozycji.

Stefan Tompson: Jako polski obywatel czułem się upokorzony listem ambasador Mosbacher

Edyta Hołdyńska rozmawiała ze Stefanem Tompsonem, youtuberem, który odpowiedział pani ambasador Georgette Mosbacher na jej list skierowany do polskich polityków.

Paweł Rabiej: Nowoczesna może funkcjonować jako koło poselskie

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Pawłem Rabiejem, Nowoczesna, o sytuacji w Nowoczesnej.

Pogrzeb prezydenta Gdańska w prasie krajowej. Edyta Hołdyńska

Pogrzeb prezydenta Gdańska w prasie krajowej. Poranny przegląd prasy Edyty Hołdyńskiej.

Marek Zuber: To jest Brexit na ostro

Marek Zuber: To jest Brexit na ostro. Edyta Hołdyńska rozmawiała z ekonomistą Markiem Zuberem o warunkach Brexitu.

Stanisław Janecki: Analogia do Smoleńska jest skrajnie nieprzyzwoita

Stanisław Janecki: Analogia do Smoleńska jest skrajnie nieprzyzwoita. Edyta Hołdyńska rozmawiała ze Stanisławem Janeckim, publicystą "Sieci" nt. komentarzy medialnych po zabójstwie prezydenta Gdańska.

Jarosław Krajewski: Język miłości nie wyeliminuje w 100% osób, które mogą sięgać po nóż

Jarosław Krajewski: "Język miłości" nie wyeliminuje w 100% osób, które mogą sięgać po nóż. Gościem Edyty Hołdyńskiej był Jarosław Krajewski z PiS. Tematem rozmowy była tragiczna śmierć prezydenta Gdańska.

ks. Paweł Rytel Andrianik: To morderstwo, grzech ciężki i zbrodnia

ks. Paweł Rytel-Andrianik: To morderstwo, grzech ciężki i zbrodnia. Gościem Edyty Hołdyńskiej był rzecznik Episkopatu Polski, ks. Paweł Rytel-Adrianik, który przypomniał wypowiedzi hierarchów po zbrodni w Gdańsku.

Aleksander Majewski: Nie powinniśmy popadać w biegunkę legislacyjną, bo to psuje państwo

Aleksander Majewski: Nie powinniśmy popadać w biegunkę legislacyjną, bo to psuje państwo. Edyta Hołdyńska komentowała wraz z Aleksandrem Majewskim z wPolityce.pl tragiczny finał WOŚP w Gdańsku i kwestie bezpieczeństwa w Polsce.

Piotr Arak: Wyście z Unii Europejskiej musi boleć

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Piotr Arak z Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Tematem rozmowy były warunki brexitu.

Jerzy Kwieciński: Sprawa bezpieczeństwa jest sprawą nas wszystkich

Gościem Edyty Hołdyńskiej był minister Jerzy Kwieciński z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Tematem rozmowy było bezpieczeństwo imprez masowych, a także brexit i fundusze unijne.

Jak został zabezpieczony finał WOŚP w Gdańsku

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Piotrem Woyciechowskim, ekspertem ds. służb specjalnych. Czy można było uniknąć tragedii w Gdańsku, jak został zabezpieczony finał WOŚP w Gdańsku, czy wina spada na organizatorów?

Adamowicz był typem człowieka wybieranego na gospodarza klasy wspomina Piotr Semka

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Piotr Semka, publicysta "Do Rzeczy". Tematem rozmowy była postać prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Paweł Bochniarz: Londyn dla startupów europejskich był swego rodzaju Mekką

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Pawłem Bochniarzem z MIT Enterprise Forum Poland. Tematem rozmowy są startupy. Jakie miejsce będzie Mekką dla polskich startupów po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Pawłem Bochniarzem z MIT Enterprise Forum Poland. Tematem rozmowy są startupy. Jakie miejsce będzie Mekką dla polskich startupów po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE.

Błażej Spychalski: Trzeba pokazywać, że trudnych momentach potrafimy się jednoczyć

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta RP. Tematem rozmowy była śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz marsze i protesty przeciw przemocy upamiętniające jego osobę.

Maciej Mitera: Stefan W. po popełnieniu przestępstwa chełpił się swoim zachowaniem

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Maciej Mitera, rzecznik KRS. Tematem rozmowy były okoliczności śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz działanie sądu w tej sprawie.

Mariusz Ciarka: Podejrzany o zabójstwo Adamowicza nie przyznał się do popełnionego czynu

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Mariusz Ciarka, rzecznik Komendy Głównej Policji. Tematem rozmowy były okoliczności ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i jego śmierć.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy.

J. Szewczak: Znacznie wcześniej wyrażano zastrzeżenia co do bezpieczeństwa na imprezach pana Owsiaka

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Janusz Szewczak, PiS. Tematem rozmowy były: atak na prezydenta Gdańska, wynagrodzenia w NBP.

J. Sachajko: Rolnicy popełniają samobójstwa, bo tracą dorobek życia, gdyż przybywa dzikich zwierząt

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Jarosław Sachajko, Kukiz 15. tematem rozmowy był atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, oraz kwestii odstrzału dzików.

A. R. Potocki: Prezydent Gdańska w takiej chwili staje się dla wszystkich po prostu człowiekiem

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Andrzejem Rafałem Potockim, publicystą "sieci", na temat ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy.

Wojciech Biedroń: Zeznania Wojtunika wskazują, że nikt się sprawą VAT nie interesował

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Wojciech Biedroń z wPolityce.pl. O przesłuchaniu Pawła Wojtunika przez komisję ds. wyłudzeń VAT, jaka była geneza przekrętów VAT-owskich.

Jan Maria Jackowski: Paweł Kukiz się zapędził, nie porównywałbym odstrzału dzików do ludobójstwa

Edyta Hołdyńska rozmawiała z senatorem PiS Janem Marią Jackowskim. Spór o odstrzał sanitarny dzików, pytania o zarobki w NBP.

Artur Bartoszewicz: NBP poza niezależnością powinien być transparentny

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Artur Bartoszewicz, ekonomista SGH. O zarobkach z sektorze bankowym.

Michał Dworczyk: CBA działało nieskutecznie za czasów Wojtunika

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Michałem Dworczykiem, szefem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, na temat zeznań Pawła Wojtunika przed komisją ds. wyłudzeń VAT, czy Donald Tusk stanie przed tą komisją, wynagrodzeń w NBP, kontroli po tragedii w escape roomie w Koszalinie, pracowniczych planów kapitałowych, reformy wymiaru sprawiedliwości, niedyskrecji Radosława Sikorskiego.

Robert Winnicki: PiS nie zreformowało przez 3 lata ani jednej dziedziny życia państwowego

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Robertem Winnickim, prezesem Ruchu Narodowego, na temat reform PiS, pensji w instytucjach związanych z państwem, reformie Unii Europejskiej.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy

M. Różycki: Musimy zwiększyć udział przedsiębiorstw korzystających bezpośrednio ze środków unijnych

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Mikołajem Różyckim, PARP, o dofinansowaniu małych i średnich firm, działalności Polskiej Agencji rozwoju Przedsiębiorczości.

Dominika Cosic: Salvini nie przejmuje się tym, co powie Bruksela

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Dominiką Cosic, korespondentką TVP w Brukseli, na temat spotkania Jarosława Kaczyńskiego z Matteo Salvinim, wicepremierem Włoch, o potencjalnym sojuszu.

Ekonomista Marek Zuber skomentował dla wPolsce.pl przesłuchania Pawła Wojtunika

Ekonomista Marek Zuber skomentował dla wPolsce.pl przesłuchania Pawła Wojtunika. Polecamy program Edyty Hołdyńskiej.

Bartosz Marczuk: Uruchomiliśmy już portal dedykowany Pracowniczym Planom Kapitałowym

Bartosz Marczuk wiceprezes PFR opowiedział Edycie Hołdyńskiej o nowym haśle przewodnim Pracowniczych Planów Kapitałowych i o nowym, dedykowanym portalu: https://www.mojeppk.pl/

Błażej Spychalski: Najlepszym sondażem są wybory

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta RP. O tragedii w koszalińskim escape roomie, rozdziale kościoła od państwa, o Kosiniaku-Kamyszu, ranking zaufania do polityków, o frankowiczach.

W. Jakóbik: Pomoc publiczna musi być zatwierdzona przez KE, dużo zależy od kontaktu z Brukselą

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny biznesalert.pl. Czy Komisja europejska doszuka się niedozwolonej pomocy publicznej w ustawie o cenach prądu i będzie interweniować w tej sprawie.

Andrzej Potocki: PSL traci na wsi a zdobywa elektorat w miastach

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Andrzej Potocki, publicysta "Sieci". Kto próbuje wykorzystać tragedię w escape roomie do własnych celów, czy w Polsce jest zachowana laickość państwa, Kosiniak-Kamysz liderem zjednoczonej opozycji?

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy

Debata Grzegorza Łaguny: Edyta Hołdyńska i Łukasz Warzecha o Adamie Andruszkiewiczu

06.01.2018 Cały program do obejrzenia na www.superstacja.tv http://www.superstacja.tv https://www.facebook.com/telewizjasuperstacja

Kto będzie nowym liderem opozycji?

Edyta Hołdyńska poprosiła o komentarz Konrada Kołodziejskiego, publicystę "Sieci".

Koniec użytkowania wieczystego

Rozmowa Edyty Hołdyńskiej z wiceministrem infrastruktury i rozwoju Arturem Soboniem. Tematem była ustawa, która weszła w życie 1 stycznia.

A. Majewski: Adam Adruszkiewicz powinien przesłać Grzegorzowi Schetynie szampana

Aleksander Majewski z wPolityce.pl skomentował akcję "Murem za Andruszkiewiczem". Więcej w programie Edyty Hołdyńskiej.

Pracownicze Plany Kapitałowe w praktyce

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Bartosz Marczuk, wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju, który wyjaśniał na czym polegają Pracownicze Plany Kapitałowe.

Kamil Kwiatek: Opozycja wyczuła krew, czemu trudno się dziwić

Publicysta wPolityce.pl komentuje zapowiedzi PO po nominacji Adama Andruszkiewicza. Rozmawiała Edyta Hołdyńska.

Piotr Apel: Ministerstwo Cyfryzacji nie zajmuje się zasięgami

Jak Prawo i Sprawiedliwość traktuje cyfryzację? Komentarz polityczny Piotra Apela z Kukiz 15. Rozmawiała Edyta Hołdyńska.

Piotr Gliński: Nie można robić reformy kultury wbrew środowisku

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Piotr Gliński, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - o działaniach Ministerstwa Kultury.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy

Mariusz Ciarka: Na największych imprezach sylwestrowych było bezpiecznie

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Mariusz Ciarka, rzecznik Komendy Głównej Policji. Czy było bezpiecznie 31 grudnia i 1 stycznia.

Marcin Fijołek: To będzie rok powiedzenia sprawdzam obecnemu rządowi

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Marcinem Fijołkiem, dziennikarzem, publicystą wPolityce.pl i wPolsce.pl. Co nas może czekać w tym roku na scenie politycznej.

Prof. Witold Orłowski: Urzędy w Polsce robią wszystko, żeby utrudnić życie Ukraińcom

Gościem Edyty Hołdyńskiej był prof. Witold Orłowski, ekonomista. Jaski ten rok będzie dla polskiej gospodarki.

Jacek Karnowski: Polski interes nakazuje trzymać się złotówki

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jackiem Karnowskim, redaktorem naczelnym tygodnika "Sieci", na temat eurowyborów, wejścia Polski do strefy euro, co może dziać się na polskiej scenie politycznej.

Oskar Hejka: Popieram zakaz fajerwerków w Warszawie

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Oskarem Hejką, radnym st. m. Warszawy. Podsumowanie roku w Warszawie.

Marcin Wikło: Stulecie niepodległości Polski to najważniejsze wydarzenie mijającego roku

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Marcinem Wikło, publicystą tygodnika "Sieci". Podsumowanie najważniejszych wydarzeń mijającego roku.

Edyta Hołdyńska przegląd portalu wPolityce.pl

Edyta Hołdyńska - przegląd portalu wPolityce.pl.

Andrzej Sadowski: Grozi nam stan wyjątkowy na rynku energii

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Andrzejem Sadowskim, Centrum im. A. Smitha, o obniżce akcyzy na prąd, skąd wziąć dodatkową energię w Polsce, propozycjach rządu dla klasy średniej.

Aleksander Majewski: To Patryk Jaki ma papiery na pierwszoligowego polityka, nie Adam Bielan

Edyta Hołdyńska podsumowała rok w rozmowie z Aleksandrem Majewskim, dziennikarzem wPolityce.pl.

Antoni Rzeczkowski: Na przestrzeni lat udało się ograniczyć liczbę wypadków drogowych

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Antonim Rzeczkowskim, Komenda Główna Policji, o bezpieczeństwie na drogach, w Sylwestra i podczas świąt.

Jerzy Grunwald: Bruksela realizuje plan, w którym biały ma być obywatelem drugiej kategorii

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jerzym Grunwaldem, kompozytorem, wokalistą, reemigrantem, o sytuacji w Szwecji i ogólnie Unii Europejskiej. Czy imigranci szanują naszą kulturę, czy święta bożego Narodzenia będą świeckie.

Ks. Rytel Andrianik: W tym roku dało się odczuć, że ludzie nie dali sobie ukraść Bożego Narodzenia

Gościem Edyty Hołdyńskiej był ks. Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik Episkopatu Polski, o śp. biskupie Tadeuszu Pieronku, o duchu świąt Bożego Narodzenia.

Adam Kacprzak: Lech Wałęsa już się całkowicie pogubił i żaden doradca nie jest mu w stanie pomóc

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Adamem Kacprzakiem, dziennikarzem portalu wPolityce.pl, o najnowszych i najciekawszych artykułach na portalu wPolityce.pl.

Kulisy pracy dziennikarzy śledczych. Jak to wygląda naprawdę?

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Wojciechem Biedroniem, wPolityce.pl i Markiem Pyzą, "Sieci".

Artur Bartoszewicz: Płace w polskim górnictwie są mniej atrakcyjne niż zagranicą

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Arturem Bartoszewiczem, ekonomistą SGH, na temat tragedii w kopalni w Karwinie w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, sytuacji w polskim górnictwie, podwyżek cen prądu.

J. Guzy: Na Wyspach nikt nie chce powtórki referendum nt. Brexitu, bo szanuje się decyzje wyborców

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jarosławem Guzym, ekspertem ds. międzynarodowych, na temat tragedii w kopalni w Karwinie w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, Brexitu i Polaków na Wyspach.

Grzegorz Górny: Boże Narodzenie jest coraz częściej traktowane na Zachodzie jako tzw. święta zimowe

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Grzegorzem Górnym, publicysta "Sieci", o czym powinniśmy pamiętać święta, na co zwracać uwagę.

Agnieszka Ścigaj: Kukiz15 konsekwentnie idzie swoją drogą, trudniejszą

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Agnieszką Ścigaj, Kukiz15, na temat tragedii w kopalni w Karwinie w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, na temat podwyżek cen energii, o działalności Kukiz15, o wyborach do europarlamentu.

Ozdoba o kwestii bonifikat: PO tworzy fikcję w myśl zasady goebbelsowskiej

- Jeżeli PO chce być maszynkami do głosowania to pytanie, co rozumie pod słowami demokracja, konstytucja. To jest tworzenie fikcji, zasady goebbelsowskiej, że kłamstwo tysiąc razy powtórzone staje się prawdą - powiedział Jacek Ozdoba, radny m. st. Warszawy.

Artur Soboń: Ratusz był perfidny. HGW przygotowała całą operację, którą Trzaskowski dokończył

- Warszawski ratusz był perfidny, bo ludziom minęły terminy na odwołania i dopiero 13 grudnia złożył uchwałę o zwiększeniu 20-krotnie tej bonifikaty - powiedział Artur Soboń, wiceminister infrastruktury i rozwoju. - Hanna Gronkiewicz-Waltz przygotowała całą operację, którą Rafał Trzaskowski po prostu dokończył- stwierdził.

Szokujące pismo PK nt. śledztwa dot. urodzin Hitlera!

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Kamilem Kwiatkiem, wPolityce.pl.

Będą przyspieszone wybory? Karczewski: Mogę tylko powiedzieć, że są to spekulacje. Nie są realne

- Słyszę te pogłoski nie z naszego środowiska. Mogę tylko powiedzieć, że są to spekulacje. Nie są realne - powiedział Stanisław Karczewski, marszałek Senatu RP.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy.

Święcicki: Trzaskowski postanowił wrócić do propozycji pierwotnej, czyli po prostu mówimy trudno...

- Rzeczywiście radni przegłosowali bonifikatę większą, ale po wyborach przyszła chwila refleksji, że to zbyt duże rozdawnictwo i radni z KO przyjęli poziom 60 procent - powiedział Marcin Święcicki, PO. - Teraz prezydent Rzaskowski postanowił wrócić do propozycji pierwotnej, czyli po prostu mówimy trudno - stwierdził.

Figura: Myślę, że ta presja ma sens i ona sprawiła, że Trzaskowski musiał się z tej decyzji wycofać

- Wiele głosów warszawiaków z różnych opcji słyszałem, że to było typowe kłamstwo wyborcze. Myślę, że ta presja ma sens i ona sprawiła pan Trzaskowski musiał się z tej decyzji wycofać - powiedział Dariusz Figura, wiceprzewodniczący rady m. st. Warszawy.

Aleksander Majewski: Król Rafał I czy król Maciuś I? Zachowanie Trzaskowskiego jest dziecinne

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Aleksandrem Majewskim o pierwszych decyzjach Rafała Trzaskowskiego, o Gasiuk-Pihowicz, nowelizacji ustawy o sądzie najwyższym.

Adam Andruszkiewicz: Kłamstwa Trzaskowskiego polegają na tym, że nie dotrzymuje słowa

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Adamem Andruszkiewiczem, Wolni i Solidarni, o pierwszych decyzjach prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, o obietnicach Platformy Obywatelskiej, o reformie sądownictwa i Unii Europejskiej.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska- przegląd prasy.

Bohaterski Polak zmarł w Strasburgu! Gdyby nie on to ofiar zamachu byłoby więcej!

- To była iluzja, także w Strasburgu doszło do zamachu terrorystycznego. Polak i Włoch stali się bohaterami. Ponieśli największą ofiarę, ale gdyby nie oni to ofiar byłoby więcej - powiedziała Dominika Cosic, korespondentka z Brukseli.

Tylko u nas! Marcin Roszkowski nowym ministrem energii?

- Będzie bardzo duży impuls do wzrostu cen energii. Wynika to z kilku rzeczy. Pierwsze to koszty paliwa, wysokie ceny węgla, a przede wszystkim zaostrzenie polityki energetyczno-klimatycznej - powiedział Marcin Roszkowski, prezes Instytutu Jagiellońskiego w rozmowie z Edytą Hołdyńską.

Jacek Ozdoba: Radnym PO w Warszawie połamano kręgosłupy

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jackiem Ozdobą, radnym m. st. Warszawy, o wycofywaniu się Trzaskowskiego z obietnic wyborczych, o przywracaniu komunistycznych nazw ulic w Warszawie.

Jan Kanthak: Wbrew temu, co się próbuje wmówić, Polexitu nie ma i nie będzie

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Janem Kanthakiem, rzecznikiem ministerstwa sprawiedliwości, radnym miasta Gdańsk, o reformie sądownictwa, sporze w tej kwestii z Unią Europejską i Trybunałem Sprawiedliwości, protestach części środowiska sędziowskiego, odwróceniu dekomunizacji w Warszawie i wyższych karach za znęcanie się nad dziećmi.

Adam Stankiewicz: Rafał Trzaskowski zamiast dyskutować w radzie Warszawy wolał być w Brukseli

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Adamem Stankiewiczem, dziennikarzem wPolityce.pl, o przywróceniu PRL-wskich nazw ulic w Warszawie, o wycofywaniu się z obietnic przez Rafała Trzaskowskiego i braku reakcji UE na sytuację we Francji.

Jarosław Sachajko: Co mają zrobić polscy rolnicy? Zbiorowo popełnić samobójstwo?

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jarosławem Sachajko, Kukiz 15, na temat polskiego rolnictwa, dlaczego rolnicy protestują, jak pomóc polskiemu rolnictwu.

Eryk Mistewicz: We Francji nie jest bezpiecznie, ilekroć coś się wydarza, to miasta zamierają

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Erykiem Mistewiczem, prezesem Instytutu Nowych Mediów, na temat sytuacji we Francji po zamachu w Strasburgu.