Wyniki dla tagu: #odzi

Homilia w Wielki Poniedziałek | abp Grzegorz Ryś | Rekolekcje dla Łodzi 2

Wielkopostne rekolekcje dla Łodzi głosi w kościele oo. jezuitów abp Grzegorz Ryś. Drugą naukę wygłosił 15 kwietnia 2019 r., w Wielki Poniedziałek.

Spróbujcie wrócić do źródeł | abp Grzegorz Ryś | Rekolekcje dla Łodzi 2

Wielkopostne rekolekcje dla Łodzi głosi w kościele oo. jezuitów abp Grzegorz Ryś. Drugą naukę wygłosił 15 kwietnia 2019 r., w Wielki Poniedziałek.

Słowo będzie źródłem siły | abp Grzegorz Ryś | Rekolekcje dla Łodzi 1

Wielkopostne rekolekcje dla Łodzi głosi w kościele oo. jezuitów abp Grzegorz Ryś. Pierwszą naukę wygłosił 14 kwietnia, w Niedzielę Palmową.

Abp Grzegorz Ryś na Mszy w intencji Przewodnika Katolickiego w Łodzi

Abp Grzegorz Ryś wygłosił 8 kwietnia 2019 r. homilię podczas Mszy świętej w intencji redakcji i czytelników łódzkiej edycji Przewodnika Katolickiego, która od Niedzieli Zmartwychwstania (21 kwietnia) będzie dostępna w parafiach archidiecezji łódzkiej.

Sensacyjne! Hubert Czerniak komentuje postępowanie OIL w Łodzi

Wypełnij formularz i dołącz do drużyny Huberta Czerniaka! https://tiny.pl/txzzj

O sanktuarium Świętości Życia w Łodzi | ks. Marek Borowski SAC

Pierwsze w Polsce i jedno z pierwszych na świecie Sanktuarium Świętości Życia działa w Łodzi. Jego celem jest ciągła modlitwa w intencji życia, a także konkretne działania wspierające - na każdym etapie życia. O sanktuarium mówi jego kustosz, pallotyn ks. Marek Borowski SAC.

O diecezjalnej pielgrzymce do sanktuarium Świętości Życia w Łodzi | Błażej Kmieciak

Po raz pierwszy w tym roku odbędzie się w Łodzi diecezjalna pielgrzymka do Sanktuarium Świętości Życia. Spotkanie rozpocznie się 25 marca 2019 r., w Dzień Świętości Życia, o godz. 17.30 modlitwą różańcową. O godz. 18.00 rozpocznie się Msza święta z aktem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, po której wierni wezmą udział w Wieczorze Uwielbienia i agapie. Sanktuarium Świętości Życia znajduje się w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 197/201.

Międzynarodowy Chór Młodzieżowy powstaje w Łodzi | Suheil Sammoun

Międzynarodowy Chór Młodzieżowy powstaje w Łodzi. Będzie go prowadzić Suheil Sammoun, Syryjczyk z Damaszku, który studiuje w Polsce realizację dźwięku. Przez całe życie śpiewał w chórze, ukończył Akademię Muzyczną w Damaszku w klasie skrzypiec, był asystentem dyrygenta, kilkakrotnie samodzielnie prowadził też chór. Repertuar chóru stanowić będą początkowo tradycyjne polskie piosenki, ale stopniowo wprowadzane będą także utwory w języku aramejskim, arabskim, chińskim, włoskim czy angielskim. Chór organizuje stowarzyszenie Dom Wschodni. Równolegle powstaje chór dziecięcy, który prowadzić będzie młodszy brat Suheila, Szymon:...

Międzynarodowy Chór Dziecięcy powstaje w Łodzi | Szymon Sammoun

Międzynarodowy Chór Dziecięcy powstaje w Łodzi. Będzie go prowadzić Szymon Sammoun, Syryjczyk z Damaszku, który studiuje w Polsce. Przez całe życie śpiewał w chórze, ukończył szkołę muzyczną II stopnia w klasie skrzypiec, ma też doświadczenie w dyrygenturze. Repertuar chóru stanowić będą początkowo tradycyjne polskie piosenki, ale stopniowo wprowadzane będą także utwory w języku aramejskim, arabskim, chińskim, włoskim czy angielskim. Chór organizuje stowarzyszenie Dom Wschodni. Równolegle powstaje chór młodzieżowy, który prowadzić będzie starszy brat Szymona, Suheil: https://youtu.be/bFySGdwUkLQ.

Sensacyjne! Hubert Czerniak komentuje postępowanie OIL w Łodzi

Wypełnij formularz i dołącz do drużyny Huberta Czerniaka! https://tiny.pl/txzzj

Panel dyskusyjny podczas Dnia Islamu w Łodzi

W panelu dyskusyjnym zorganizowanym 27 stycznia 2019 r. w Łodzi uczestniczyli ks. Przemysław Marek Szewczyk, prezes stowarzyszenia „Dom Wschodni” i Nedal Abu Tabaq, mufti Ligi Muzułmańskiej w Rzeczypospolitej Polskiej. Spotkanie odbyło się w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

Ks. Wiesław Kamiński w kościele polskokatolickim w Łodzi

Ks. Wiesław Kamiński, przewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej, wygłosił 26 stycznia 2019 r. kazanie podczas nabożeństwa ekumenicznego w kościele polskokatolickim w Łodzi.

Fryderyk Domaradzki w kościele chrześcijan baptystów w Łodzi

Fryderyk Domaradzki, pastor Społeczności Ewangelicznej Kościoła Chrystusowego w Polsce, wygłosił 24 stycznia 2019 r. kazanie w kościele chrześcijan baptystów w Łodzi podczas nabożeństwa ekumenicznego. Spotkanie odbyło się w ramach Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Ks. Wiesław Kamiński w kościele ewangelicko reformowanym w Łodzi

Ks. Wiesław Kamiński, przewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej, wygłosił 25 stycznia 2019 r. kazanie podczas nabożeństwa ekumenicznego w kościele ewangelicko-reformowanym w Łodzi.

Fryderyk Domaracki w kościele chrześcijan baptystów w Łodzi

Fryderyk Domaracki, pastor Społeczności Ewangelicznej Kościoła Chrystusowego w Polsce, wygłosił 24 stycznia 2019 r. kazanie w kościele chrześcijan baptystów w Łodzi podczas nabożeństwa ekumenicznego. Spotkanie odbyło się w ramach Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Ks. Jacek Zdrojewski w kościele metodystów w Łodzi

Homilia ks. Jacka Zdrojewskiego z Kościoła polskokatolickiego podczas nabożeństwa ekumenicznego w kościele metodystycznym w Łodzi. Spotkanie odbyło się 22 stycznia 2019 r.

Rozmowa z imamem Łodzi, Khamisem Abtanem przed Dniem Islamu 2019

Rozmowa z imamem Łodzi, Khamisem Abtanem przed Dniem Islamu 2019. Konferencja prasowa przed łódzkimi obchodami Dnia Islamu odbyła się 21 stycznia 2019 r. w czytelni Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi. Wzięli w niej udział abp Grzegorz Ryś, imam łódzki Khamis Abtan, rektor WSD ks. Sławomir Sosnowski i ks. Przemysław Szewczyk ze stowarzyszenia „Dom Wschodni”. Łódzki Dzień Islamu odbędą się w niedzielę, 27 stycznia. Zapis konferencji prasowej: https://youtu.be/t4GNATKaDeo #DzieńIslamu #Łódź

Słowo abpa Atanazego podczas Eucharystii w bazylice archikatedralnej w Łodzi

Abp Grzegorz Ryś przewodniczył 20 stycznia 2019 r. Mszy świętej w bazylice archikatedralnej w Łodzi. Liturgia była elementem łódzkich obchodów Dni Modlitw o Jedność Chrześcijan. Po Ewangelii słowo od abpa Atanazego przeczytał proboszcz parafii prawosławnej w Łodzi, ks. Eugeniusz Fiedorczuk.

O wspólnej codzienności Żydów i Chrześcijan | Panel podczas Dnia Judaizmu w Łodzi

Modlitwa na cmentarzu żydowskim w Łodzi, panel w Centrum Dialogu, zwiedzanie Muzeum Miasta Łodzi i nabożeństwo Słowa Bożego na Starym Rynku - to elementy ogólnopolskich obchodów Dnia Judaizmu, które odbyły się 17 stycznia 2019 r. w Łodzi. || „O wspólnej codzienności Żydów i Chrześcijan” | Panel podczas Dnia Judaizmu w Łodzi. Biorą udział: Nili Amit, br Krzysztof Fronczak OH i Joanna Podolska.

Wesołych Świąt 27 PokeMeet w Szczecinie Po drodze we Wrocławiu i Łodzi

Meetup będzie ogłoszony tego samego dnia na grupie i stronie :) CZUWAJCIE!

Konopie w praktyce cz.1 Dorota Gudaniec na III Forum Zielarskim w Łodzi

Pełne pasji wystąpienie Doroty Gudaniec - Konopie w praktyce cz.1 na III Forum Zielarskim w Łodzi w dniu 1 grudnia 2018 roku.

O pewnym grobie na Starym Cmentarzu w Łodzi | abp Grzegorz Ryś

Abp Grzegorz Ryś przewodniczył 2 listopada Mszy świętej zaduszkowej w intencji zmarłych muzyków. Liturgia została odprawiona we wznoszonym kościele św. Ojca Pio w Kalonce pod Łodzią. Po Mszy koncert dał zespół Raz, Dwa, Trzy. Fragment homilii. Całość homilii abpa Grzegorza Rysia: https://youtu.be/3wUj6UBEf-g ## Kochani. Jeśli możecie wesprzeć działalność kanału Maskacjusz TV, to właśnie pojawiła się taka potrzeba. Najdrobniejsza nawet darowizna pozwoli na nasze dalsze funkcjonowanie. Prosimy o wpłaty na konto: 31 1140 2004 0000 3802 6908 7889, z dopiskiem „Darowizna” ##

Abp Grzegorz Ryś na 25 lecie Kościoła Środowisk Twórczych w Łodzi

## Kochani. Jeśli możecie wesprzeć działalność kanału Maskacjusz TV, to właśnie pojawiła się taka potrzeba. Najdrobniejsza nawet darowizna pozwoli na nasze dalsze funkcjonowanie. Prosimy o wpłaty na konto: 31 1140 2004 0000 3802 6908 7889, z dopiskiem „Darowizna” ## Abp Grzegorz Ryś przewodniczył 21 października 2018 r. Mszy świętej w Kościoła Środowisk Twórczych w Łodzi. Liturgia była jednym z elementów obchodów ćwierćwiecza jego istnienia. Metropolita łódzki przekazał w jej trakcie relikwie św. Alberta. #EfektRysia #25LatKościołaŚrodowiskTwórczych #Łódź

Koronka na ulicach miast świata | 28 września 2018 | Katedra w Łodzi

Modlitwa koronką do Miłosierdzia Bożego 28 września 2018 r. na placu przed bazyliką archikatedralną w Łodzi.

O parafii św. Faustyny Kowalskiej w Łodzi | ks. Wiesław Potakowski

O parafii świętej Faustyny Kowalskiej, patronki Łodzi i orędowniczki Bożego Miłosierdzia, opowiada proboszcz wspólnoty, ks. Wiesław Potakowski. Pierwszy Łódzki Kongres Świętej Faustyny odbędzie się 4-5 października w par. św. Faustyny Kowalskiej w Łodzi.

Kard. Konrad Krajewski | O dwóch kardynałach z Łodzi

O tym, czy jest szansa na to, żeby było dwóch kardynałów związanych z Łodzią oraz czego nie boi się papież Franciszek opowiada kard. Konrad Krajewski, jałmużnik papieski.

Spotkanie autorskie w Łodzi i brunatno czerwona lewacka hybryda 11.08.2018, godz. 18

Spotkanie autorskie w sobotę (11.08.2018) o godzinie 18.00 w ŁODZI. Adres: Sala Widowiskowa Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich, ul. Tuwima 34, Łódź. Do zobaczenia Polacy. Będzie o czym rozmawiać

ŁÓDŹ w ROZBUDOWIE Co nowego na wielkich budowach Łodzi?

Sporo się dzieje na wielkich budowach Łodzi. Dziś odwiedziłem z kamerą kilka ciekawych budów. Budowa ul. Nowowęglowej ruszyła pełna parą. Tu główne prace prowadzi firma Skanska. Na budowie osiedla Primo trwają prace zbrojarsko-betoniarskie w wielkim wykopie. Powstają pod wieżowcami podziemne garaże. Pałac Poznańskiego doczekał się gruntownej rewitalizacji. Obok powstały atrakcyjn

Abp Grzegorz Ryś na jubileuszu sióstr felicjanek w Łodzi

Abp Grzegorz Ryś odwiedził 17 czerwca 2018 r. przedszkole sióstr felicjanek w Łodzi, które świętowało 85. rocznicę działalności w mieście. Metropolita łódzki przewodniczył Mszy świętej i wygłosił w jej trakcie homilię.

Siostra Vianeya na jubileuszu sióstr felicjanek w Łodzi

Abp Grzegorz Ryś odwiedził 17 czerwca 2018 r. przedszkole sióstr felicjanek w Łodzi, które świętowało 85. rocznicę działalności w mieście. Zebranych gości powitała dyrektor przedszkola, siostra Maria Vianeya.

Abp Władysław Ziółek na 31. rocznicę wizyty Jana Pawła II w Łodzi

O drogowskazach pozostawionych w Łodzi przez papieża Jana Pawła II mówił 13 czerwca 2018 r. abp senior Władysław Ziółek. Emerytowany metropolita łódzki odprawił w katedrze Mszę świętą z okazji 31. rocznicy wizyty papieża-Polaka w Łodzi.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ POKEMON W ŁODZI! JUŻ 9 CZERWCA!

Oficjalne Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/160161371342201/ Ogólnopolski Turniej Pokemon 2018 - 09.06.2018 Łódź Turniej ten ma długą tradycję - zaczynając od roku 2003, gracze z całej Polski zjeżdzają się corocznie, aby walczyć o tytuł mistrza kraju. Po raz pierwszy OTP zostanie podzielony na dwie kategorie wiekowe: - Seniorzy, do 15 lat (roczniki 2003 i młodsze) - Masterzy, od 16 lat (roczniki 2002 i starsze) Wstęp: 50 zł płatne na miejscu. Karta Promo: Tropius National gwarantowana dla pierwszych 43 zapisanych osób plus Top8 Master i Top4 Senior. Harmonogram turnieju Seniorów: 10:00 - 10:15 Rejestracja 10:15 - 15:00...

Transmisja stała z kościoła Jezuitów w Łodzi

Prosimy Was o jałmużnę na potrzeby funkcjonowania naszego kanału. Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł - https://goo.gl/0E067f ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. ► Strona naszej parafii: http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ ► Msze święte w niedziele i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.30.

Łazik z Łodzi walczy w Utah o tytuł najlepszych na Marsie

Łódzcy studenci z PŁ Raptors po raz trzeci biorą udział w prestiżowej rywalizacji University Rover Challenge w Utah. W poprzednich edycjach imprezy zajmowali piąte miejsce, tym razem liczą na podium. Konkurencja jest duża - do finału zakwalifikowało się 36 drużyn z 10 krajów. Turniej składa się z kilku etapów. Pierwszy, prezentacja filmu z przygotowań, już za nimi (zajęli 2. miejsce). Creme de la creme dopiero się jednak zaczyna: najpierw Science (czyli analiza próbek), Extreme (pokonanie trudnego terenu), Equipment (sterowanie łazikiem) i Autonomous (automatyczny przejazd po ustalonej trasie).

Święcenia kapłańskie w Łodzi 2018 Przedstawienie kandydatów do święceń

Abp Grzegorz Ryś wyświęcił 26 maja 2018 r. pięciu diakonów na neoprezbiterów. W homilii zachęcał ich, żeby w swojej pracy pierwsze miejsce przyznawali ubogim i grzesznikom. Czytania do homilii: #PierwszeCzytanie, (Jk 5, 13-20) https://youtu.be/jnoLG1I3P1M #Ewangelia (Mk 10, 13-16) https://youtu.be/6x4pEExQidI

Święcenia kapłańskie w Łodzi 2018 Początek liturgii

Abp Grzegorz Ryś wyświęcił 26 maja 2018 r. pięciu diakonów na neoprezbiterów. W homilii zachęcał ich, żeby w swojej pracy pierwsze miejsce przyznawali ubogim i grzesznikom. Czytania do homilii: #PierwszeCzytanie, (Jk 5, 13-20) https://youtu.be/jnoLG1I3P1M #Ewangelia (Mk 10, 13-16) https://youtu.be/6x4pEExQidI

Święcenia kapłańskie w Łodzi 2018 „Ludu kapłański”

Abp Grzegorz Ryś wyświęcił 26 maja 2018 r. pięciu diakonów na neoprezbiterów. W homilii zachęcał ich, żeby w swojej pracy pierwsze miejsce przyznawali ubogim i grzesznikom. Czytania do homilii: #PierwszeCzytanie, (Jk 5, 13-20) https://youtu.be/jnoLG1I3P1M #Ewangelia (Mk 10, 13-16) https://youtu.be/6x4pEExQidI

Święcenia kapłańskie w Łodzi 2018 Podziękowania ks. Karol Kowalik

Abp Grzegorz Ryś wyświęcił 26 maja 2018 r. pięciu diakonów na neoprezbiterów. W homilii zachęcał ich, żeby w swojej pracy pierwsze miejsce przyznawali ubogim i grzesznikom.

Święcenia kapłańskie w Łodzi 2018 Psalm responsoryjny

Abp Grzegorz Ryś wyświęcił 26 maja 2018 r. pięciu diakonów na neoprezbiterów. W homilii zachęcał ich, żeby w swojej pracy pierwsze miejsce przyznawali ubogim i grzesznikom. Czytania do homilii: #PierwszeCzytanie, (Jk 5, 13-20) https://youtu.be/jnoLG1I3P1M #Ewangelia (Mk 10, 13-16) https://youtu.be/6x4pEExQidI

Święcenia kapłańskie w Łodzi 2018 Ewangelia

Abp Grzegorz Ryś wyświęcił 26 maja 2018 r. pięciu diakonów na neoprezbiterów. W homilii zachęcał ich, żeby w swojej pracy pierwsze miejsce przyznawali ubogim i grzesznikom. Czytania do homilii: #PierwszeCzytanie, (Jk 5, 13-20) https://youtu.be/jnoLG1I3P1M #Ewangelia (Mk 10, 13-16) https://youtu.be/6x4pEExQidI

Święcenia kapłańskie w Łodzi 2018 Pierwsze czytanie

Abp Grzegorz Ryś wyświęcił 26 maja 2018 r. pięciu diakonów na neoprezbiterów. W homilii zachęcał ich, żeby w swojej pracy pierwsze miejsce przyznawali ubogim i grzesznikom. Czytania do homilii: #PierwszeCzytanie, (Jk 5, 13-20) https://youtu.be/jnoLG1I3P1M #Ewangelia (Mk 10, 13-16) https://youtu.be/6x4pEExQidI

Transmisja stała z kościoła Jezuitów w Łodzi

Prosimy Was o jałmużnę na potrzeby funkcjonowania naszego kanału. Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł - https://goo.gl/0E067f ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. ► Strona naszej parafii: http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ ► Msze święte w niedziele i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.30.

Transmisja stała z kościoła Jezuitów w Łodzi

Prosimy Was o jałmużnę na potrzeby funkcjonowania naszego kanału. Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł - https://goo.gl/0E067f ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. ► Strona naszej parafii: http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ ► Msze święte w niedziele i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.30.

Transmisja stała z kościoła Jezuitów w Łodzi

Prosimy Was o jałmużnę na potrzeby funkcjonowania naszego kanału. Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł - https://goo.gl/0E067f ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. ► Strona naszej parafii: http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ ► Msze święte w niedziele i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.30.

Transmisja stała z kościoła Jezuitów w Łodzi

Prosimy Was o jałmużnę na potrzeby funkcjonowania naszego kanału. Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł - https://goo.gl/0E067f ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. ► Strona naszej parafii: http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ ► Msze święte w niedziele i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.30.

Transmisja stała z kościoła Jezuitów w Łodzi

Prosimy Was o jałmużnę na potrzeby funkcjonowania naszego kanału. Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł - https://goo.gl/0E067f ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. ► Strona naszej parafii: http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ ► Msze święte w niedziele i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.30.

Koparki w akcji Co nowego na budowach Łodzi? 18 kwietnia 2018

Dziś odwiedziłem budowę Imagine, Primo, Bramę Miasta oraz inne. Na budowie biurowców Imagine pracuje dużo ciężkiego sprzętu. Az 4 koparki ładuja ziemie na wywrotki. Można tez zobaczyć prace wielkiego świdra który wierci głębokie otwory w ziemi w które wsuwane jest zbrojenie i wlewany beton. Na takim palowaniu będą oparte wielkie biurowce. Na bud. ul. Nowowęglowej na razie trwają prace kanalizacyjne.

Koparki i szczeliniarki w akcji Ruszają nowe budowy w Łodzi

Idzie wiosna i zmiana pogody na lepsze. Ruszają roboty na budowach Łodzi. Dziś zajrzałem z kamerą na nowe budowy. Najbardziej interesowała mnie wielka budowa IMAGINE (kompleks biurowy oraz wielopoziomowe garaże) które powstaną przy skrzyżowaniu marszałków. Tu już ostro ruszyły prace. Na budowie przybywa ciężkiego sprzętu. Będzie się działo.Na bud. nowej ul. Nowowęglowej na razie nie wiele się dzieje z powodu zmarzliny. Ale już za kilka dni ma tu się pojawić dużo sprzętu i ekip budowlanych. Natomiast na bud. osiedla Primo trwają prace związane z budową ścian szczelinowych.

Reportaż: Regionalne Spotkanie PKRD w Łodzi

Relacja z Regionalnego Spotkania Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci w parafii Matki Boskiej Bolesnej u Ojców Pasjonistów w Łodzi.

Kingdom Come: Deliverance | Przygody małego Łukaszka, zielarza z Łodzi | 03

CHCESZ WSPOMÓC KANAŁ ?? PONIŻEJ MASZ LINKI NA DONATY. DZIĘKI !!! SPONSOR przez YT - https://gaming.youtube.com/user/LookasHowToWipe/live PAYSAFECARD - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe SMS - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe PAYPAL - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe PRZELEW - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe REFLINKI https://www.g2a.com/r/lookashtw MUZYKA: https://open.spotify.com/user/lookas456/playlist/5l2KVG6QnMfFWzA2P4pIeE REGULAMIN + ** Use only Polish/English language + ** Nie obrażaj innych + ** Bez wulgaryzmów + ** Ortografia + ** Nie spamuj + ** Baw...

Kingdom Come: Deliverance | Przygody małego Łukaszka, zielarza z Łodzi | 02

CHCESZ WSPOMÓC KANAŁ ?? PONIŻEJ MASZ LINKI NA DONATY. DZIĘKI !!! SPONSOR przez YT - https://gaming.youtube.com/user/LookasHowToWipe/live PAYSAFECARD - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe SMS - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe PAYPAL - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe PRZELEW - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe REFLINKI https://www.g2a.com/r/lookashtw MUZYKA: https://open.spotify.com/user/lookas456/playlist/5l2KVG6QnMfFWzA2P4pIeE REGULAMIN + ** Use only Polish/English language + ** Nie obrażaj innych + ** Bez wulgaryzmów + ** Ortografia + ** Nie spamuj + ** Baw...

Kingdom Come: Deliverance | Przygody małego Łukaszka z Łodzi

CHCESZ WSPOMÓC KANAŁ ?? PONIŻEJ MASZ LINKI NA DONATY. DZIĘKI !!! SPONSOR przez YT - https://gaming.youtube.com/user/LookasHowToWipe/live PAYSAFECARD - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe SMS - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe PAYPAL - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe PRZELEW - https://clickdonate.me/donate/3828-lookashowtowipe REFLINKI https://www.g2a.com/r/lookashtw MUZYKA: https://open.spotify.com/user/lookas456/playlist/5l2KVG6QnMfFWzA2P4pIeE REGULAMIN + ** Use only Polish/English language + ** Nie obrażaj innych + ** Bez wulgaryzmów + ** Ortografia + ** Nie spamuj + ** Baw...

Arena Młodych w Łodzi

Arena Młodych to spotkanie ewangelizacyjne dla uczniów szkół archidiecezji łódzkiej. Odbędzie się 20-21 marca 2018 r. w Atlas Arenie w Łodzi.

Dzień Życia Konsekrowanego w Łodzi - abp Grzegorz Ryś na zakończenie

Abp Grzegorz Ryś przewodniczył 2 lutego 2018 r. Mszy świętej z okazji uroczystości Ofiarowania Pańskiego. Metropolita łódzki wygłosił także homilię. W Eucharystii uczestniczyły osoby życia konsekrowanego.

Dzień Życia Konsekrowanego w Łodzi - życzenia dla arcybiskupa

Abp Grzegorz Ryś przewodniczył 2 lutego 2018 r. Mszy świętej z okazji uroczystości Ofiarowania Pańskiego. Metropolita łódzki wygłosił także homilię. W Eucharystii uczestniczyły osoby życia konsekrowanego.

Dzień Życia Konsekrowanego w Łodzi - modlitwa wiernych

Abp Grzegorz Ryś przewodniczył 2 lutego 2018 r. Mszy świętej z okazji uroczystości Ofiarowania Pańskiego. Metropolita łódzki wygłosił także homilię. W Eucharystii uczestniczyły osoby życia konsekrowanego.

Dzień Życia Konsekrowanego w Łodzi - odnowienie ślubów

Abp Grzegorz Ryś przewodniczył 2 lutego 2018 r. Mszy świętej z okazji uroczystości Ofiarowania Pańskiego. Metropolita łódzki wygłosił także homilię. W Eucharystii uczestniczyły osoby życia konsekrowanego.

Siostra Małgorzata Chmielewska w par. Św. Wojciecha w Łodzi

Siostra Małgorzata Chmielewska przyjechała 21 stycznia 2018 r. do par. św. Wojciecha w Łodzi. Wygłosiła konferencję "Wyciągnięta dłoń" i odpowiadała na pytania. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu "Idźcie i głoście. Spotkania z ludźmi wiary", który prowadzony jest w Sanktuarium Chojeńskiej Matki Bożej Pocieszenia.

Włodzimierz Tasak w zborze baptystycznym w Łodzi

Pastor Włodzimierz Tasak, rektor-nominat Wyższego Baptystycznego Seminarium Teologicznego w Radości, wygłosił 18 stycznia 2018 r. w baptystycznym zborze w Łodzi, kazanie podczas nabożeństwa ekumenicznego.

Bp Włodzimierz Jaworski w kościele starokatolickim mariawitów w Łodzi

Bp Włodzimierz Jaworski, biskup diecezji śląsko-łódzkiej Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w RP, wygłosił 16 stycznia 2018 r. homilię w kościele starokatolickim mariawitów w Łodzi. Spotkanie odbyło się w ramach łódzkich obchodów Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

To co szukamy tych kart TOTY?! Za Stream z Łodzi! FIFA 18 XO]:D #LecimyPo50kDzików!

Janson: https://www.youtube.com/channel/UC0SdQfUSZt3r9klNg4Q9GfA BartParus: https://www.youtube.com/channel/UCY4a6V-nyHoN4dLDpKERIKw ====================!WAŻNE!==================== Donate - https://tipanddonation.com/kacpertv FB - https://www.facebook.com/groups/1793189547664039/ - Streamy prowadzę na Xboxie One [XO] i Playstation 4 [PS4] Patrz tytuł! - Mój nick na PS4 i XO - Szwagier3 - Streamy w tygodniu trwają 2h - DONATE w tygodniu przedłuża Streama o minutę - 1 zł=1 min dłużej! Regulamin 1. Nie obrażaj Streamera, Moderatorów oraz innych Widzów!!! 2. Nie spamuj!!! 3. Nie promuj swojego kanału oraz swoich filmów!!! 4. Zachowuj się...

Ks. David Brown w kościele polsko-katolickim św. Rodziny w Łodzi

Ks. David Brown, proboszcz anglikańskiej parafii św. Emmauela w Warszawie, wygłosił 15 stycznia 2018 r. kazanie w kościele polsko-katolickim Świętej Rodziny w Łodzi. Nabożeństwo odbyło się w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

To co szukamy tych kart TOTY?! Za 16 Godzin nadajemy z Łodzi! FIFA 18 XO]:D #LecimyPo50kDzików!

====================!WAŻNE!==================== Donate - https://tipanddonation.com/kacpertv FB - https://www.facebook.com/groups/1793189547664039/ - Streamy prowadzę na Xboxie One [XO] i Playstation 4 [PS4] Patrz tytuł! - Mój nick na PS4 i XO - Szwagier3 - Streamy w tygodniu trwają 2h - DONATE w tygodniu przedłuża Streama o minutę - 1 zł=1 min dłużej! Regulamin 1. Nie obrażaj Streamera, Moderatorów oraz innych Widzów!!! 2. Nie spamuj!!! 3. Nie promuj swojego kanału oraz swoich filmów!!! 4. Zachowuj się kulturalnie i nie nadużywaj wulgaryzmów!!! 5. Nie proś o Moda!!! 6. Nikt nie wymaga byś był polonistą ale ortografia to podstawa! 7....

To Ramię Boga porusza nasze Kościoły - abp Grzegorz Ryś w kościele luterańskim św. Mateusza w Łodzi

Abp Grzegorz Ryś wygłosił 14 stycznia 2018 r. konferencję podczas nabożeństwa rozpoczynającego łódzkie obchody Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Metropolita łódzki, wraz z biskupem Markiem Marczakiem, biskupem Janem Cieślarem z Kościoła luterańskiego i duchownymi oraz wiernymi różnych wyznań chrześcijańskich, uczestniczyli w liturgii w ewangelicko-augsburskim kościele św. Mateusza w Łodzi. Słowo abpa Grzegorza Rysia.

Janusz Wardak w Łodzi

Od urwisa do gentlemana. Jak dziś wychować chłopca? - Janusz Wardak na I Łódzkiej Konferencji Wychowawczej "Czy w Twoim domu rośnie bohater?". Spotkanie zorganizowała 13 stycznia 2018 r. Fundacja Żywioły.

Ks. Marek Dziewiecki w Łodzi

Jak okazywać dziecku miłość i jakiej uczyć je miłości - ks. Marek Dziewiecki na konferencji "Czy w Twoim domu rośnie bohater?". Spotkanie zorganizowała 13 stycznia 2018 r. Fundacja Żywioły.

TRAMWAJ ŁÓDZKI - Mikołajkowe historyczne tramwaje na ulicach Łodzi

W mikołajkowe popołudnie pomocnicy Świętego Mikołaja wyruszyli na miasto, aby przypominać wszystkim zagonionym łodzianom o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia! Dzięki współpracy MPK-Łódź Sp. z o.o., Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi oraz pana Tomasza Adamkiewicza na ulice Łodzi wyruszyły dwa, historyczne, czerwone tramwaje, którymi mieszkańcy Łodzi mogli pokonać trasę dookoła centrum miasta. Specjalna, mikołajkowa linia M obsługiwana będzie wagonami typu 5N oraz 803N. Dla miłośników świątecznej muzyki wykonywanej na żywo artyści Teatru Wielkiego w Łodzi przygotowali specjalny repertuar, który ubogacił podróż w tramwaju...

Transmisja stała z kościoła Jezuitów w Łodzi

Prosimy Was o jałmużnę na potrzeby funkcjonowania naszego kanału. Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł - https://goo.gl/0E067f ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. ► Strona naszej parafii: http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ ► Msze święte w niedziele i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.30.

Zakopower i Atom String Quartet w Łodzi 25.11

Zapraszamy na śpiewaczą modłę

Transmisja stała z kościoła Jezuitów w Łodzi

Prosimy Was o jałmużnę na potrzeby funkcjonowania naszego kanału. Dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 10 zł - https://goo.gl/ICKKxG ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 20 zł - https://goo.gl/0E067f ►►Za pomocą karty lub szybkiego przelewu przekaż nam kwotę: 50 zł - https://goo.gl/Tg9StK. ► Strona naszej parafii: http://archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ ► Msze święte w niedziele i święta: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00, 20.30.

Patryk Jaki soczyście MASAKRUJE Schetynę i jego wystąpienie na konwencji PO w Łodzi

► UWAGA - wulgarne komentarze prawdopodobnie zostaną usunięte (proszę używać *) SUBSKRYBUJ na YouTube: https://goo.gl/rn24vU Twitter: https://twitter.com/MASAKRACJApl Facebook:https://www.facebook.com/MASAKRACJApl/ MASAKRACJA to odKODowany kanał dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami politycznymi w Polsce. Subskrybuj i zabierz głos w dyskusji, pamiętaj aby przestrzegać regulaminu YouTube (wulgarne komentarze będą automatycznie kasowane). CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE ================================================= Adres e-mail mojego konta PayPal dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: [email protected] Dziękuję...

Gotuj z Koporą- Jak zrobić kawę z żołędzi

http://www.odzywianie.info.pl/przydatne-informacje/artykuly/art,kawa-zoledziowka.html

Kościół Jezuitów Łodzi - transmisja stała próba

Przygotowujemy się do transmisji stałej z naszego kościoła. Będzie ona niezależna od transmisji ważnych wydarzeń. Transmisja stała będzie z jednej kamery. Pierwsza próba przebiegła dobrze. Możecie zobaczyć, jak to będzie wyglądać klikając na obrazek. Teraz musimy dopasować sprzęt i oprogramowanie do tych potrzeb. Chcemy uruchomić stałe transmisje jeszcze w tym roku. Dziękujemy za wsparcie finansowe, aby umożliwiać realizację naszych przedsięwzięć internetowych. ❤️ Wybierz kwotę wsparcia, którą chciałbyś przekazać: 10 zl - kliknij: http://mocnionline.jezuici.pl/10 20 zl - kliknij: http://mocnionline.jezuici.pl/20 50 zl - kliknij:...