Wyniki dla tagu: #potocki

Rola Sejmu Ustawodawczego w historii Polski

Gośćmi Andrzeja Potockiego byli prof. Jan Żaryn, senator PiS i dr hab. Paweł Skibiński. Tematem programu była setna rocznica powstania Sejmu Ustawodawczego oraz jego rola w historii Polski.

Andrzej Potocki: Afera z tzw. taśmami Kaczyńskiego to szukanie dziury w całym

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Andrzej Potocki, publicysta "Sieci". Tematem rozmowy był wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla tygodnika "Sieci".

Rezydencje rodu Radziwiłłów

Gośćmi Andrzeja Potockiego byli Jarosław Kossakowski, dziennikarz "wSieci Historii" i Małgorzata Żaryn, historyk, dziennikarz "wSieci Historii". Rezydencje rodu Radziwiłłów

Czy media kreują politykę

Druga część rozmowy Aleksandry Jakubowskiej z Andrzejem Potockim, publicystą "Sieci" i mecenasem Markiem Markiewiczem, czy media są czwarta władzą, jak wygląda sytuacja mediów w krajach europejskich.

Czy są obiektywni dziennikarze

Pierwsza część rozmowy Aleksandry Jakubowskiej z Andrzejem Potockim, publicystą "Sieci" i mecenasem Markiem Markiewiczem, na temat stanu polskiego dziennikarstwa, kiedy zaczęto w polskich mediach dzielić dziennikarzy na prawicowych, lewicowych, symetrystów itd.

Echa po śmierci Pawła Adamowicza

Echa po śmierci Pawła Adamowicza. Gośćmi Ryszarda Makowskiego byli Łukasz Jankowski (Radio Wnet) i Andrzej Potocki ("Sieci").

Przesłuchanie Roberta Nowaczyka przed Komisją Weryfikacyjną

Przesłuchanie Roberta Nowaczyka przed Komisją Weryfikacyjną. Gośćmi Ryszarda Makowskiego byli Łukasz Jankowski (Radio Wnet) i Andrzej Potocki ("Sieci").

Wielki kapiszon Gazety Wyborczej

Wielki kapiszon "Gazety Wyborczej". Gośćmi Ryszarda Makowskiego byli Łukasz Jankowski (Radio Wnet) i Andrzej Potocki ("Sieci").

Andrzej Potocki: Politycy PO bardzo instrumentalnie przedstawiają postać Jarosława Kaczyńskiego

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Andrzejem Potockim, publicystą "Sieci", na temat artykułów "Wyborczej" dotyczących Jarosława Kaczyńskiego.

Szef ochrony WOŚP w Gdańsku zatrzymany

Szef ochrony WOŚP w Gdańsku zatrzymany. Gościem Marcina Wikło był Andrzej Rafał Potocki, publicysta "Sieci". Tematem rozmowy było zatrzymanie szefa ochrony WOŚP w Gdańsku.

A. R. Potocki: Prezydent Gdańska w takiej chwili staje się dla wszystkich po prostu człowiekiem

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Andrzejem Rafałem Potockim, publicystą "sieci", na temat ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Andrzej Potocki: PSL traci na wsi a zdobywa elektorat w miastach

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Andrzej Potocki, publicysta "Sieci". Kto próbuje wykorzystać tragedię w escape roomie do własnych celów, czy w Polsce jest zachowana laickość państwa, Kosiniak-Kamysz liderem zjednoczonej opozycji?

Kto stoi za Trzaskowskim i jest najbliższym zapleczem? Kto gardłuje za niego?

Piotr Barełkowski rozmawiał z publicystami Michałem Karnowskim i Konradem Kołodziejskim.

Andrzej Potocki: PO chce być świętsza od papieża

- PO chce być świętsza od papieża. To jest wojna europejska: liberalna-demokracja kontra siła przeciwna, czyli w Polsce obóz Zjednoczonej Prawicy - powiedział Andrzej Potocki, publicysta "Sieci".

Kołodziejski: Jest cała grupa wyborców, którzy nie chcą głosować na PO

- Jest cała grupa wyborców, którzy nie chcą głosować na PO. Robią to tylko, dlatego, żeby nie wygrało PiS - powiedział Konrad Kołodziejski, publicysta "Sieci".

Michał Karnowski: Trzaskowski ma już drugą twarz...

Czy Rafał Trzaskowski to sposób działania PO? Czy dochodzi do oszustwa wyborczego? - Ma już drugą twarz. Często nie bywa na posiedzieniach rady. To nie jest problem Trzaskowskiego. To był pretekst do sprawdzenia, czy PO się zmieniła - powiedział Michał Karnowski. - Gdyby PO doszła do władzy to tak będzie wyglądał sejm. - stwierdził z kolei Konrad Kołodziejski, publicysta "Sieci".

SZOK! Jan Zbigniew Potocki na ONECIE : Idziemy do przodu moi drodzy!

Jan Potocki pierwszy raz pojawil sie na ONET.PL - niespodzianka.. Pozdrawiam wiernych i wytrwalych widzow!

Studio eMisja: Komu bije w dzwon?

Czym różni się celebryta od autorytetu? Czy wśród patriotów mamy także celebrytów? A może pogoń za popularnością dyskwalifikuje człowieka z grona osób poważnych? Tylko czy o popularność jedynie chodzi? Może to kwestia światopoglądu, który za wszelką cenę chcemy promować? A jeśli mowa o poglądach, czy ważna jest intencja, czy liczą się jedynie dowody, fakty i liczby. Czy brak twardych dowodów na istnienie danego zjawiska dyskwalifikuje temat w dyskusji? I wreszcie co sprawia, że jednych liderów uważamy za poważnych i odpowiedzialnych, a innych za przedstawicieli objazdowego cyrku? Czy szata zdobi człowieka? Może styl mówienia, dobór słów,...

Czy Hrabia Potocki jest oszustem? My nie ruszamy waszych a wy naszych! Sędzia TS R. Majka u Roli!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal https://wrealu24.tv/wspomoz-nas Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/ Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl Stronę: https://wrealu24.tv

Studio eMisja: Licencja na mowę nienawiści

Stało się już pewną tradycją, że przed wyborami w Polsce objawiają się różni demagodzy, którzy deklarują walkę z systemem, wywrócenie III RP do góry nogami i wymierzenie sprawiedliwości zdrajcom. Ludziom, których antypolska działalność jest powszechnie znana, lecz z różnych przyczyn nie można jej komentować. Wystarczy parawan antysemityzmu, rzekoma dyskryminacja lub groźba procesu o zniesławienie. W ten sposób zamyka się usta wielu patriotom. A jednak funkcjonują w przestrzeni publicznej ludzie, którzy zdają się pełnić rolę koncesjonowanych antysemitów. Mimo składanych przez nich gróźb i jawnego nawoływania do nienawiści przysłowiowy włos...

Służby, mafie i loże. Hrabia Potocki i Ruch Narodowy.

Służby, mafie i loże czyli niepoprawny komentarz Takt.TV 3.07.2018) Dariusz Matecki i Krzysztof Dzierżanowski komentują : Nowelizacja ustawy o IPN z naciskami Izraela w tle, Acta 2 oraz co robił prezydent,hrabia Potocki z prezesem Ruchu Narodowego Robertem Winnickim.

Jan Zbigniew Potocki u Roli! Kim jest? Hrabią, prezydentem II RP, oszustem? Sąd arbitrażowy?

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal https://wrealu24.tv/wspomoz-nas Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/ Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl Stronę: https://wrealu24.tv

Nie ma w sejmie ani jednej partii prawicowej! Ani jednej! Stanisław Michalkiewicz

Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem - "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected] Nie ma w sejmie ani jednej partii prawicowej! Ani jednej! - Stanisław Michalkiewicz, fragmenty dyskusji z publicznością spotkania "Jakich reform Polska potrzebuje?" w Lądku Zdroju 17.03.2018 r. https://www.facebook.com/TVASME https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ http://www.michalkiewicz.pl/ Zapraszamy do Klubu TV ASME: http://www.asme.pl/pl/register.shtml...

Co z tą Polską? Hrabia Jan Zbigniew Potocki LIVE!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal https://goo.gl/DxujZR www.wrealu24.pl Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/Wrealu24-837596609720327/?fref=ts Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl

Hrabia Jan Zbigniew Potocki: "Czy Andrzej Duda jest legalnym prezydentem RP?"

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal http://wrealu24.pl/wspomoz-nas www.wrealu24.pl Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/Wrealu24-837596609720327/?fref=ts Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl

Całek i Rola o samospaleniu "z biedy", ataku nożownika, manipulacjach medialnych i komunistach!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal http://wrealu24.pl/wspomoz-nas www.wrealu24.pl Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/Wrealu24-837596609720327/?fref=ts Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl

Katedra Gnieźnieńska - co każdy Polak powinien o niej wiedzieć? | Architecture is a good idea

1000 lat historii i 34 ciekawostki w 29 minut. Zobacz tajemnice najważniejszego polskiego kościoła! Sprawdź też nasz blog: http://goodidea.archi/ Subskrybuj kanał: http://www.youtube.com/user/rgajda?sub_confirmation=1 Odwiedź nas na https://www.facebook.com/architectureisagoodidea i https://www.instagram.com/architectureisagoodidea/ Wesprzyj nas na Patronite: https://patronite.pl/aiagi Architecture is a good idea - nasze tematy to architektura i dziedziny pokrewne: sztuka i technika.

Opuszczony pałac Potockich - piękno kryje się w mroku! Urban Exploration

Piękny, mglisty poranek i delikatny chłód, a na dodatek tak niesamowity cel podróży- opuszczony pałac Potockich w pewnej polskiej miejscowości. Opuszczone miejsca zawsze robią wrażenie ale mało które poraża swym pięknem i ogromem tak jak ta 150 letnia budowla mimo, że już na pierwszy rzut oka czegoś jej brakuje. Puste otwory okienne zapraszają przechodnia a łuszcząca się farba potęguje wrażenie że coś tu jest ukryte, tkwi w tym jakaś tajemnica, ale przede wszystkim od tej opuszczonej budowli bije jakieś mroczne piękno. Zapraszam na podróż do jej wnętrza! facebook: https://www.facebook.com/pages/%C5%BB%C4%85dny-Przyg%C3%B3d/466214273488376...

Metin2 Tasmania - CAŁA PRAWDA - Nitrozyniak i Aura na G w 5 min - BOTY W TOPCE - Jak Jest!

film, który przedstawia serwer na metin2.pl Tasmania, jak było na starcie i jak jest teraz. Walnij Subka!

Jak doszło do rozbiorów? Sprowokował je szczegół, 80 lat wcześniej. Historia Polski w 5 minut

Polska polityka grzmi. Dlaczego zdradzili? To pytanie zadaje sobie wielu, jednak nie wszyscy znajdują odpowiedź. Rozbiory Polski to była tragiczna chwila w historii Rzeczpospolitej, jednak nie dla wszystkich. Niektórzy na tym skorzystali. Konstytucja 3 Maja umocniła Rzeczpospolitą, a Stanisław August wprowadził potrzebne zmiany. Nie zgadzał się z tym obóz republikański, nie zgadzała się z tym Caryca Katarzyna. Zdrajcy Polski nieświadomie stali się marionetką w rękach carycy, a osądziła ich historia Polski.

Więzienie za kukłę! Zapadł ostateczny wyrok
  • eMisjaTv
  • 23-9-2017
  • 46:00.99999999999994

3 miesiące bezwzględnego więzienia. Taką karę orzekł Sąd Okręgowy we Wrocławiu podczas rozprawy apelacyjnej Piotra Rybaka. Sędzia Robert Zdych podkreślił, że czyn oskarżonego jest wysoce naganne i pomimo przyzwolenia pewnych środowisk w Polsce, wobec takich radykalnych postaw, obecny skład sędziowski nie będzie patrzeć przez palce. Po wysłuchaniu uzasadnienia wyroku Piotr Rybak stwierdził, że: „jeżeli takie wyroki wydaje polski sędzia, w polskim sądzie, gdzie my patrioci, narodowcy, bronimy Polski przed islamizacją (…) to jest hańba. Ten sędzia powinien jak najszybciej stracić urząd jako sędzia okręgowy”. Przed salą rozpraw skazanego...