Wyniki dla tagu: #wikło

Kto nowym prezydentem Ukrainy? Marcin Wikło: Zelenski, na Poroszence już postawiono krzyżyk

Kulisy serialu "Sługa narodu". Z AMrcinem Wikło, publicysta tygodnika "Sieci" rozmawia Piotr Barełkowski.

Jacek Karnowski: Jarosław Kaczyński nie jest osobą, która kieruje się motywami osobistego zarobku

Marcin Wikło rozmawiał z Jackiem Karnowskim o wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim w tygodniku "Sieci".

Marzena Nykiel: Świadectwem Jarosława Kaczyńskiego są same taśmy

Marcin Wikło rozmawiał z Marzeną Nykiel, redaktor naczelną portalu wPolityce.pl, na temat najnowszych i najciekawszych materiałów na portalu wPolityce.pl.

Andrzej Melak: Ktoś chciał bardzo zaszkodzić prezesowi PiS

Gościem Marcina Wikło był Andrzej Melak, poseł PiS, przewodniczący Komitetu Katyńskiego. Tematami rozmowy były teksty "wyborczej" nt. Jarosława Kaczyńskiego, wspomnienie o Janie Olszewskim, nowa partia Roberta Biedronia, ewentualny nowy ruch skupiony wokół Donalda Tuska, 15. rocznica śmierci płk. Kuklińskiego.

Marcin Wikło przegląd prasy

Marcin Wikło - przegląd prasy

Marcin Wikło przegląd prasy

Marcin Wikło - przegląd prasy

Zbigniew Kuźmiuk: Deklaracje Biedronia są kompletnie oderwane od realiów

Zbigniew Kuźmiuk: Deklaracje Biedronia są kompletnie oderwane od realiów. Marcin Wikło rozmawiał ze Zbigniewem Kuźmiukiem, europosłem PiS, o postulatach nowej partii Wiosna.

Marcin Wikło o nieprawidłowościach finansowych w PGZ: Mówimy o kwotach milionowych

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Markiem Pyzą i Marcinem Wikło, publicystami tygodnika "Sieci". Tematem rozmowy było zatrzymanie przez CBA m.in. Bartłomieja M. i Mariusza Antoniego K., w sprawie nieprawidłowości w PGZ.

Marek Pyza: CBA nie patrzy na legitymacje partyjne

Marek Pyza: CBA nie patrzy na legitymacje partyjne. Maciej Wolny rozmawiał z dziennikarzami "Sieci": Markiem Pyzą i Marcinem Wikło o zatrzymaniu przez CBA byłego rzecznika MON Bartłomieja M., w związku z nadużyciami w Polskiej Grupie Zbrojeniowej.

Marcin Wikło przegląd prasy

Marcin Wikło - przegląd prasy

Kamil Kwiatek: Łamie się dotychczasowa narracja nt. Stefana W.

Kamil Kwiatek: Łamie się dotychczasowa narracja nt. Stefana W. Gościem Marcina Wikło był Kamil Kwiatek, dziennikarz wPolityce.pl. Tematem rozmowy było zatrzymanie szefa ochrony WOŚP w Gdańsku i wybory uzupełniające w tym mieście.

Szef ochrony WOŚP w Gdańsku zatrzymany

Szef ochrony WOŚP w Gdańsku zatrzymany. Gościem Marcina Wikło był Andrzej Rafał Potocki, publicysta "Sieci". Tematem rozmowy było zatrzymanie szefa ochrony WOŚP w Gdańsku.

Marcin Wikło przegląd prasy

Marcin Wikło - przegląd prasy

Jacek Sasin: To nie jest dobry moment, aby proponować gdańszczanom walkę wyborczą

Jacek Sasin: To nie jest dobry moment, aby proponować gdańszczanom walkę wyborczą. Gościem Marcina Wikło był Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów. Tematem rozmowy były wybory uzupełniające w Gdańsku po tragicznym zabójstwie prezydenta Adamowicza.

Wydanie specjalne, cz.2. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje

Marcin Wikło rozmawiał z Jackiem Karnowskim.

Wydanie specjalne, cz.1. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje

Marcin Wikło rozmawiał z Michałem Karnowskim.

Marzena Nykiel: Wszyscy powinniśmy się zjednoczyć nad tą tragedią, wywołaną przez barbarzyński atak

Marcin Wikło rozmawiał z Marzeną Nykiel, redaktor naczelną wPolityce.pl. Tematem rozmowy był atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

D. Tarczyński: Jako osoby wierzące powinniśmy modlić się za życie i zdrowie prezydenta Adamowicza

Gościem Marcina Wikło był Dominik Tarczyński, poseł PiS. Tematem rozmowy był atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, język nienawiści politycznej w debacie publicznej, konwencja partii Porozumienie w Krakowie, czy zarobki w NBP będą jawne, konferencja bliskowschodnia w Polsce.

Witold Bańka: Chęć pozbawienia życia człowieka to jest coś, co nie mieści się w głowie

Gościem Marcina Wikło był Witold Bańka, minister sportu i turystyki. Tematem rozmowy były: zamach na prezydenta Gdańska, język nienawiści w debacie politycznej, o sukcesie Dawida Kubackiego w Predazzo, Agnieszce Radwańskiej i Agnieszce Wróbel.

Marcin Wikło przegląd prasy

Marcin Wikło - przegląd prasy.

Wojciech Biedroń: Nigdy w PiS nie było pomysłu na Kukiz15

Marcin Wikło rozmawiał z Wojciechem Biedroniem, na temat najnowszych i najciekawszych artykułach na portalu wPolityce.pl.

Marek Jakubiak: Unia obrosła idiotyzmem liberalnym i idiotyzmem równości wszem i wobec

Marcin Wikło rozmawiał z posłem Markiem Jakubiakiem, Federacja dla Rzeczypospolitej, o protestom przeciw odstrzałowi sanitarnemu dzików, o nowej koalicji antyunijnej, o Federacji dla Rzeczypospolitej, jakie jest miejsce małych ugrupowań politycznych na polskiej scenie politycznej, interwencjach ambasador USA, Adamie Andruszkiewiczu, zarobkach w NBP.

Marcin Wikło przegląd prasy

Marcin Wikło - przegląd prasy

Marcin Fijołek: Ktoś, kto lubi politykę, będzie miał się czym zajmować w 2019 roku

Druga część rozmowy Marcina Wikło z Marcinem Fijołkiem, dziennikarzem Telewizji wPolsce.pl. Podsumowanie roku: marsz z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości, POKO - połknięcie "przystawek", co nas czeka w 2019 roku.

Marcin Fijołek: Przesłuchanie Donalda Tuska to niewykorzystana szansa komisji ds. Amber Gold

Pierwsza część rozmowy Marcina Wikło z Marcinem Fijołkiem, dziennikarzem Telewizji wPolsce.pl. Podsumowanie roku: wybory samorządowe, przesłuchanie Donalda Tuska przed komisją śledczą ds. Amber Gold.

Tadeusz Płużański: Przełomu wizyta prokuratorów w Smoleńsku nie przyniosła

Marcin Wikło rozmawiał z Tadeuszem Płużańskim, historykiem i publicystą, prezesem Fundacji ""Łączka". Podsumowanie roku: referendum konsultacyjne ws. konstytucji, wydalenie Ludmiły Kozlovskiej z UE, polscy prokuratorzy w Smoleńsku.

Marek Pyza: Pytanie, czy władze Warszawy nie spróbują rozpętać kolejnej awantury o pomnik

Druga część rozmowy Marcina Wikło z Markiem Pyzą, dziennikarzem i publicystą "Sieci". Podsumowanie roku: pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej w Warszawie, polska reprezentacja na Mundialu.

Marek Pyza: Przez 40 dni w Sejmie oglądaliśmy bardzo polityczną akcję

Pierwsza część rozmowy Marcina Wikło z Markiem Pyzą, dziennikarzem i publicystą "Sieci". Podsumowanie mijającego roku: protest osób niepełnosprawnych Sejmie.

Piotr Gursztyn: Komisja weryfikacyjna przegrała z warszawską władzą

Marcin Wikło rozmawiał z Piotrem Gursztynem, dziennikarzem i publicystą. Podsumowanie roku: stulecie niepodległości, wybory samorządowe, kryzys w relacjach Polska - Izrael, prace komisji weryfikacyjnej.

Marcin Wikło: Stulecie niepodległości Polski to najważniejsze wydarzenie mijającego roku

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Marcinem Wikło, publicystą tygodnika "Sieci". Podsumowanie najważniejszych wydarzeń mijającego roku.

Drużyna Marzeń reportaż z Ukrainy. XII 2018. CAŁOŚĆ

Marcin Wikło pojechał z wolontariuszami z Lubartowa do potrzebujących Polaków z okolic Lwowa. Niezwykła historia pomocy, z której można czerpać wielką siłę. Gdy Bóg się rodzi, wszystko jest możliwe. OBEJRZYJCIE KONIECZNIE w telewizji wPolsce.pl, czytajcie w tygodniku "Sieci".

Drużyna Marzeń reportaż z Ukrainy. ZAPOWIEDŹ

Marcin Wikło pojechał wraz z wolontariuszami z Lubartowa do Lwowa i okolic. Mieszka tam wielu samotnych Polaków, którzy bardzo czekają na wsparcie. Cały reportaż oglądaj w Święta Bożego Narodzenia w telewizji wPolsce.pl.

Monty Python! Radni KO chcą, żeby Trzaskowski zlecił stworzenie muzeum o protestach przeciwko PiS

- Mam nadzieję, że będzie też gablota Mateusza Kijowskiego, który ma różne wyroki, weksle, orzeczenia dot. niepłaconych alimentów. Prezydentura Trzaskowskiego będzie to prezydentura ideologiczna. To rozpaczliwy ruch radnych PO - powiedział Wojciech Biedroń, wPolityce.pl.

Co oni kombinują? PO składa zawiadomienie ws. składania fałszywych zeznań przez prof. Chojnę Duch

Marcin Wikło rozmawiał z Tomaszem Plaskotą, dziennikarzem wPolityce.pl.

Marcin Wikło: Śmieszność to jest coś, co w polityce może być najgorsze

- Śmieszność to jest coś, co w polityce może być najgorsze - stwierdził Marcin Wikło, który omówił prasę.

Wikło o gdańskiej mafii z Amber Gold

Gościem Tematu Dnia był Marcin Wikło, dziennikarz tygodnika ”Sieci”, wpolityce.pl i wpolsce.pl, który w rozmowie z Piotrem Otrębskim odniósł się do najnowszych informacji w sprawie Amber Gold. - Prezydent Adamowicz to wspaniała postać. Można by mówić o nim godzinami. Czy ofiara? Rzeczywiście się tak przedstawia. O ile mogę zrozumieć to, że Gdańsk rzeczywiście może być pokrzywdzony, bo ta łatka afery Amber Gold została skutecznie do niego przypięta i tylko z tym miastem tak naprawdę się kojarzy, o tyle Paweł Adamowicz kreował się na ofiarę,a przecież wiemy, że to stoi absolutnie w sprzeczności z prawdą – stwierdził Marcin Wikło - Nie...