Wyniki dla tagu: #wpolsce

Adam Sandauer: Generalizacja antysemityzmu na całe społeczeństwo jest niedopuszczalna

Debata: Izrael fałszuje polską historię. Gośćmi Grzegorza Górnego byli Andrzej Gelberg - Gazeta Obywatelska oraz dr Adam Sandauer Stowarzyszenie „Primum Non Nocere”. Kryzys w relacjach polsko-izraelskich, konieczność edukowania świata o historii Polski.

Kto nowym prezydentem Ukrainy? Marcin Wikło: Zelenski, na Poroszence już postawiono krzyżyk

Kulisy serialu "Sługa narodu". Z AMrcinem Wikło, publicysta tygodnika "Sieci" rozmawia Piotr Barełkowski.

Tymoteusz Zych: W małżeństwach przemoc domowa występuje stosunkowo najrzadziej

Druga część rozmowy Grzegorza górnego z Tymoteuszem Zychem i Małgorzatą Majchrowską, Ordo Iuris. Ataki na członków obrony życia, jak walczyć z przemocą domową.

Tymoteusz Zych: W latach 2012 2014 w prawie 1000 polskich parafii dochodziło do profanacji

Pierwsza część rozmowy Grzegorza górnego z Tymoteuszem Zychem i Małgorzatą Majchrowską, Ordo Iuris. Rozmowa dotyczyła działalności Instytutu Ordo Iuris, a także publikacji Instytutu.

Andrzej Sadowski: Uszczelnienie VAT można osiągnąć tylko przez radykalne uproszczenie przepisów

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Andrzejem Sadowskim, Centrum im. A. Smitha, na temat działalności komisji ds. wyłudzeń VAT: zeznania Jacka Kapicy przed komisją, rozliczeń podatkowych e-pit.

Piotr Woyciechowski: Jan Olszewski to był wzorzec z Sèvres polityka

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Piotrem Woyciechowskim, byłym wiceszefem komisji likwidacyjnej Wojskowych Służb Informacyjnych, na temat zmarłego premiera Jana Olszewskiego i jego rządu, co się stało z WSI, politycznego testamentu Jana Olszewskiego.

Aleksander Majewski: W Izraelu wypowiadanie antypolskich głupot jest premiowane

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Aleksandrem Majewskim, dziennikarzem wPolsce.pl, o najciekawszych i najbardziej aktualnych artykułach na portalu wPolityce.pl. Powraca sprawa Stefana Michnika, którego Szwecja nie zgodziła się wydać Polsce, kryzys stosunków polsko-izraelskich, kontrowersyjne propozycje Rafała Trzaskowskiego.

Szwecja nie wyda Polsce Stefana Michnika. Piotr Wawrzyk: Nie podoba nam się ta decyzja

Z Piotrem Wawrzykiem, wiceministrem spraw zagranicznych, rozmawiał Marcin Fijołek. Co dalej ze sprawą Stefana Michnika, którego Szwecja nie chce wydać polskim władzom, czy istnieje antypolonizm w Izraelu, jak wyglądają stosunki polsko-izraelskie.

Jan Mosiński: Nie wszystkim zależy na dobrych stosunkach Polski z Izraelem

Z Janem Mosińskim, posłem PiS, rozmawiał Marcin Fijołek, na temat stosunków polsko-izraelskich, wyborów do europarlamentu, polskiego parlamentu, czego możemy oczekiwać po sobotniej konwencji PiS.

Ponadnarodowe koalicje w drodze do europarlamentu

Aleksandra Jakubowska rozmawiała z dr. Kamilem Zajączkowskim, Centrum Europejskie UW, na temat zbliżajacych się wyborów do europarlamentu: nowe koalicje ponadnarodowe, nowe sojusze, koalicja Kukiz15 i włoskiego Ruchu 5 Gwiazd, do jakich bloków mogą przyłączyć się w PE członkowie Koalicji Obywatelskiej.

Armia Krajowa fenomen okupowanej Europy

14 lutego minęła 77. rocznica powstania Armii Krajowej. Aleksandra Jakubowska rozmawiała z prof. Januszem Odziemkowskim, UKSW, na temat Armii Krajowej.

Walka w UE o równouprawnienie czy promocja ideologii gender

Parlament Europejski ma zająć sie rezolucją nt. wrogiego nastawienia do praw kobiet i równouprwnienia płci w UE. Aleksandra Jakubowska rozmawiała z Jadwigą Wiśniewską, eurodeputowaną PiS. Tematem rozmowy była walka o równe traktowanie kobiet i mężczyzn w UE, a także ideologia gender w Unii.

Patologie polskiego rynku odszkodowawczego

Do Senatu trafiła ustawa o kancelariach odszkodowawczych, mająca ograniczyć patologie. Aleksandra Jakubowska rozmawiała z Marcinem Tarczyńskim, Polska Izba Ubezpieczeń, na temat rynku odszkodowań, kancelarii odszkodowawczych.

Unijny NIK, czyli czym zajmuje się Europejski Trybunał Obrachunkowy

Aleksandra Jakubowska rozmawiała z Januszem Wojciechowskim, sędzią, audytorem w Europejskim Trybunale Obrachunkowym. Tematem rozmowy był Europejski Trybunał Obrachunkowy, czyli unijna Najwyższa Izba Kontroli, powiązanie funduszy unijnych z praworządnością, system kontroli jakości żywności w UE, stosunki polsko-izraelskie.

T. Płużański: Izrael wypracował historię, w której Polska i Polacy odgrywają nie najlepszą rolę

Maciej Wolny rozmawiał z Tadeuszem Płużańskim, prezesem fundacji "Łączka" i Pawłem Kurtyką, prezesem Fundacji im. Janusza Kurtyki. Tematem rozmowy stosunki polsko-izraelskie, walka o dobre imię Polski na świecie, nacisk USA w kwestii roszczeń żydowskich, jak Polska powinna dbać o dobre imię, szczyt bliskowschodni w Warszawie.

Z. Gryglas: Politycy izraelscy muszą uznać, że mamy prawo do takiej samej wrażliwości jak Żydzi

Maciej Wolny rozmawiał ze Zbigniewem Gryglasem, Porozumienie, na temat stosunków polsko-izraelskich, odwołania szczytu grupy wyszehradzkiej w Izraelu, polskiej polityki historycznej, nacisków na Polskę w sprawie roszczeń środowisk żydowskich.

Dr Ryszard Żółtaniecki: Cokolwiek by polityk izraelski nie zrobił, zostanie rozgrzeszony

Maciej Wolny rozmawiał z dr. Ryszardem Żółtanieckim, byłym dyplomatą, ekspertem do spraw międzynarodowych, wykładowcą akademickim, na temat wypowiedzi polityków izraelskich, kolejnego kryzysu na linii Polska-Izrael.

Zbigniew Boniek dla wPolsce.pl: Mamy U 20 World Cup, bo wiadomo, że zorganizujemy świetną imprezę

Zbigniew Boniek mówi o organizacji w Polsce U20 World Cup. Głos zabiera również trener polskiej reprezentacji w piłce nożnej U-20.

Rafał Trzaskowski: Warszawa musi być miastem tolerancyjnym

Konferencja prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

Czy roszczenia społeczności żydowskiej wobec Polski mają podstawy prawne

Piotr Barełkowski rozmawiał z Adamem Sandauerem "Primum Non Nocere" i Jackiem Wilkiem z partii KORWiN, na temat stosunków polsko-izraelskich, antypolonizmu w Izraelu, roszczeń społeczności żydowskiej wobec Polski.

Marcin Kierwiński: Polityka polskiego rządu w stosunku do Izraela: od ściany do ściany

Z Marcinem Kierwińskim, posłem PO, na temat stosunków polsko-izraelskich oraz Koalicji Obywatelskiej, rozmawiał Marcin Fijołek.

R. Czarnecki o słowach izraelskich polityków nt. Polski: Haniebne słowa, które fałszują historię

Z Ryszardem Czarneckim europosłem PiS na temat słów izraelskich polityków wobec Polski i Polaków, rozmawiał Marcin Fijołek.

Krzysztof Mamiński: Przywrócimy kolej, jako środek komunikacji

Krzysztof Mamiński: Przywrócimy kolej, jako środek komunikacji. Krzysztof Mamiński, prezes PKP SA, był gościem Marka Siudaja. Tematem rozmowy była rozbudowa i rozwój polskich kolei.

Paweł Kukiz: Bogu dzięki, że premier ogłosił, że nie pojedzie do Izraela

Z Pawłem Kukizem rozmawiał Marcin Fijołek, o ustawie antykorupcyjnej, oraz o tym, jak polski rząd powinien zachować się w stosunku do Izraela.

Wsparcie dla LGBT z ratusza? Na walce z dyskryminacją nie należy oszczędzać mówi Trzaskowski

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski odpowiada na pytania, ile pieniędzy pójdzie z ratusza na wsparcie środowisk LGBT.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy.

Bez spiny, cz. 2. Hej Sokoły na policzkach Anders, a Platforma kradnie kanapki w szkołach

Wojciech Biedroń i Marcin Fijołek przyglądają się życiu politycznemu nie zawsze na poważnie. A właściwie bardzo nie na poważnie. Bez spiny, część druga.

Bez spiny, cz. 1. Więzienie dla Biedronia, a Kopacz zniszczyła dinozaury

Wojciech Biedroń i Marcin Fijołek przyglądają się życiu politycznemu nie zawsze na poważnie. A właściwie bardzo nie na poważnie. Bez spiny, część pierwsza.

Inwestycje PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Gościem Marka Siudaja był Ireneusz Merchel, prezes PKP Polskich Linii Kolejowych SA, na temat inwestycji realizowanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Tomasz Siemoniak: Konferencja bliskowschodnia to wielka porażka Polski

Konferencja posłów PO: Tomasza Siemoniaka i Andrzeja Halickiego dotycząca zakończonej konferencji bliskowschodniej.

Adam Szłapka: Jarosław Kaczyński powinien być przesłuchany w charakterze podejrzanego

Konferencja Adama Szłapki, Nowoczesna, dotycząca działalności Jarosława Kaczyńskiego i spółki Srebrna, na podstawie artykułów z "Gazety Wyborczej".

Bieg Tropem Wilczym. VII edycja już 3 marca 2019 roku!

Dorota Łosiewicz rozmawiała o biegu Tropem Wilczym z jego rzecznikiem Barbarą Konarską i ambasadorem tego biegu, Dominiką Figurską.

Rola Sejmu Ustawodawczego w historii Polski

Gośćmi Andrzeja Potockiego byli prof. Jan Żaryn, senator PiS i dr hab. Paweł Skibiński. Tematem programu była setna rocznica powstania Sejmu Ustawodawczego oraz jego rola w historii Polski.

Aleksandra Rybińska: Chcemy być partnerami USA, szczyt bliskowschodni pokazał, że nie jesteśmy

Wojciech Biedroń rozmawiał z Aleksandrą Rybińską, dziennikarką tygodnika "Sieci, portalu wPolityce.pl i Maciejem Wolnym, wPolsce.pl. Tematami poruszonymi na Kolegium, były zakończony własnie kongres bliskowschodni, wpadka amerykańskiej dziennikarki A. Mitchell.

Le Figaro: Sodoma, czyli homoseksualizm w Kościele

Aleksandra Rybińska - przegląd prasy zagranicznej.

Wojciech Biedroń przegląd prasy

Wojciech Biedroń - przegląd prasy.

B. Kempa o artykułach Wyborczej nt. J. Kaczyńskiego: Ktoś miesza w kotle steku kłamstw i oskarżeń

Wojciech Biedroń rozmawiał z Beatą Kempą, minister odpowiedzialną za sprawy dot. pomocy humanitarnej. Tematem rozmowy było wspomnienie premiera Jana Olszewskiego (dwudniowa żałoba po jego śmierci), testament Jana Olszewskiego, koleje artykuły "Wyborczej" dotyczących Jarosława Kaczyńskiego, wypuszczenie na wolność podpalacza biura Beaty Kempy, echa konferencji bliskowschodniej.

Sebastian Kaleta: Całe życie Jana Olszewskiego nakreślone jest rozdziałami walki o wolną Polskę

Gościem Macieja Wolnego był Sebastian Kaleta, wiceprzewodniczący Komisji Weryfikacyjnej, radny m. st. Warszawy. Tematem rozmowy było wspomnienie Jana Olszewskiego w związku z pogrzebem i dwudniową żałobą, wyrok na dziennikarza Wojciecha Biedronia, sytuacja w polskim sądownictwie, wywiedź amerykańskiej dziennikarki szkalującej dobre imię Polaków, problemy Warszawiaków, czy stolica staje się miastem ideologii.

Agnieszka Ścigaj: Jan Olszewski był niesamowitym autorytetem jak uprawiać politykę

Maciej Wolny rozmawiał z Agnieszką Ścigaj z Kukiz15, o zmarłym Janie Olszewskim (do jutra jest dwudniowa żałoba), o planach Kukiz15 na eurowybory, o właśnie zakończonej konferencji bliskowschodniej, stosunkach polsko-amerykańskich, o wypowiedziach amerykańskiej dziennikarki oraz premiera Netanjahu uderzających w dobre polskie imię.

Ważna deklaracja ministra Ziobry! Zniknie artykuł 212 kk?

Prokurator Generalny nie ma wątpliwości, że wyrok na Wojciecha Biedronia, który zapadł po prywatnym akcie oskarżenia sędziego Łączewskiego jest wydarzeniem bulwersującym.

Czy Polacy obchodzą Walentynki? Okazuje się, że...

14 lutego zakochani wyznają sobie miłość i wręczają walentynkowe upominki. Czy Polacy obchodzą Walentynki? Sprawdziła to Magdalena Krzemińska

Tylko u nas! PO miała usta pełne frazesów o niepełnosprawnych, teraz nie chce pomóc!

Mieszkańcy Ursynowa walczą o szkołę dla niepełnosprawnych dzieci w pobliżu ich miejsc zamieszkania! Władze Warszawy nie wykazują żadnego zainteresowania!

Marek Sawicki: Jeśli konferencja bliskowschodnia będzie jednorazowym zdarzeniem, sukcesu nie będzie

Z Markiem Sawickim rozmawiał Marcin Fijołek, na temat konferencji bliskowschodniej w Warszawie, Nord Stream 2, wypowiedzi amerykańskiej dziennikarki, która mówiła o polskim reżimie prześladującym Żydów w czasie II wojny światowej.

Tomasz Rzymkowski: Nie będziemy mówić na plucie na nasz naród, że deszcz pada

Tomasz Rzymkowski, w imieniu klubu Kukiz15 ma złożyć zawiadomienie do prokury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez amerykańską dziennikarkę Andreę Mitchell z telewizji MSNBC i jej wypowiedzią, że powstanie w Getcie warszawskim było zrywem przeciwko "polskiemu i nazistowskiemu reżimowi".

Jak bank może merytorycznie pomóc eksporterom

Gościem Maksymiliana Wysockiego był Robert Zmiejko, dyrektor Pionu Rozwoju Zagranicznego, PKO Bank Polski. O platformie eksportowej https://wspieramyeksport.pl/, czyli jak bank może merytorycznie pomóc eksporterom.

Jak rozwija się elektromobilność w Polsce

Gościem Macieja Wośko był Maciej Mazur, dyrektor zarządzający Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. Jak rozwija się elektromobilność w Polsce.

Wojciech Biedroń: Hańba! Ulica im. Lecha Kaczyńskiego znów im. Armii Ludowej

Dorota Łosiewicz rozmawiała z Wojciechem Biedroniem, dziennikarzem portalu wPolityce.pl, na temat najnowszych i najciekawszych artykułów na portalu w Polityce.pl

Ryszard Czarnecki: Konferencja bliskowschodnia przybliża stałą obecność wojsk USA w Polsce

Dorota Łosiewicz rozmawiała z Ryszardem Czarneckim, eurodeputowanym PiS. Tematem rozmowy była wojskowa polsko-amerykańska współpraca i kontrakt na amerykańskie mobilne wyrzutnie, Fort Trump, co dalej z polskimi stosunkami z Iranem w kontekście konferencji bliskowschodniej.

Zbigniew Kuźmiuk: Państwa europejskie są rozgoryczone zmianą polityki USA wobec Iranu

Dorota Łosiewicz rozmawiała ze Zbigniewem Kuźmiukiem, eurodeputowanym PiS, o konferencji bliskowschodniej w Warszawie i odbiorze jej w Europie, obecności wojsk USA w Polsce.

Krzysztof Michałkiewicz: W ramach planu działań uwzględniliśmy postulaty osób niepełnosprawnych

Dorota Łosiewicz rozmawiała z wiceministrem rodziny, pracy i polityki społecznej Krzysztofem Michałkiewiczem. Rząd przyjął roczny plan wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, m.in. pakiet usług dla osób niepełnosprawnych; co zakłada pakiet programów "Nasz dom".

Łukasz Jankowski: Czarny sen, że obudzimy się w świecie, gdzie Polacy są nazistami, staje się jawą

Maciej Wolny rozmawiał z Łukaszem Jankowskim z radia Wnet oraz Marcinem Fijołkiem, dziennikarzem wPolityce.pl i wPolsce.pl. Tematem rozmowy było skazanie dziennikarza Wojciecha Biedronia z art. 212 kk, skandaliczna wypowiedź korespondentki amerykańskiej stacji MSNBC "polskim nazistowskim reżimie", restytucji minia żydowskiego, stosunków polsko-amerykańskich.

Prof. Łukasz Młyńczyk: Z perspektywy USA wzrost pozycji Polski jest korzystny

Gościem Macieja Wolnego był prof. Łukasz Młyńczyk, politolog, Uniwersytet Zielonogórski. Tematem rozmowy była konferencja bliskowschodnia w Warszawie, jej konsekwencje dla Polski, możliwe korzyści i straty oraz znaczenie konferencji na arenie międzynarodowej.

M. Masłowski: W ZUS wydano 2 mln zł na nagrody dla pracowników, tylko za to, że przychodzą do pracy

Konferencja Kukiz15 dotycząca nagród przyznawanych przez ZUS swoim pracownikom.

Technologia blockchain: na czym to polega?

Gościem Macieja Wośko był Łukasz Wiśniewski z Biura Innowacji PKO BP. Czym jest technologia blockchain.

Jarosław Gowin: Konferencja bliskowschodnia przenosi Polskę do wyższej ligi dyplomatycznej

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jarosławem Gowinem, wicepremierem, ministrem nauki i szkolnictwa wyższego. Tematem rozmowy były: konferencja bliskowschodnia, zjednoczona prawica przed wyborami, kolejne publikacje "Wyborczej" dotyczące Srebrnej, dymisja Kazimierza Kujdy, ustawa o jawności zarobków w NBP, dekomunizacja na uczelniach wyższych, skazanie dziennikarza Wojciecha Biedronia za pomówienie.

Problemy Parlamentu Europejskiego z praworządnością

Gościem Grzegorza Górnego był Tymoteusz Zych, Instytut Ordo Iuris. Rozmowa dotyczyła powstałego z inicjatywy europosła Dobromira Sośnierza, a przygotowanego przez Ordo Iuris, raportu o stanie praworządności w Parlamencie Europejskim.

Grzegorz Furgo: Zdecydowanie jestem przeciwny karaniu dziennikarzy

Z Grzegorzem Furgo, PO, rozmawiał Maciej Zemła, na temat skazania za zniesławienie dziennikarza Wojciecha Biedronia, oraz konferencji bliskowschodniej.

S. Karczewski: Jestem przekonany, że z powodu konferencji bliskowschodniej nie poniesiemy strat

Konferencja marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego.

Prof. Jan Żaryn o wyroku na Wojciecha Biedronia: Tamta strona chce nas zabić słowem

Z prof. Janem Żarynem senatorem PiS, rozmawiał Maciej Zemła, na temat skazania za zniesławienie dziennikarza Wojciecha Biedronia, konferencji bliskowschodniej, a także odtańczeniem poloneza w parach jednopłciowych na studniowce w jednym z warszawskich liceów.

Marcin Fijołek: Czas podjąć dyskusję na temat artykułu 212 kk

Marcin Fijołek rozmawiał z Kamilem Kwiatkiem, dziennikarzem wPolityce.pl, na temat najciekawszych i najnowszych artykułów na portalu wPolityce.pl. Dziennikarze poruszyli sprawę skazania Wojciecha Biedronia z artykułu 212 kk, konferencji bliskowschodniej w Warszawie, popularności sondażowej Roberta Biedronia.

Foreign Policy: Polska staje się państwem mafijnym na wzór rosyjski

Aleksandra Rybińska - przegląd prasy zagranicznej

Marcin Fijołek przegląd prasy

Marcin Fijołek - przegląd prasy.

M. Błaszczak: Chcemy, by konferencja była początkiem procesu pokojowego na Bliskim Wschodzie

Marcin Fijołek rozmawiał z ministrem Mariuszem Błaszczakiem z MON, na temat konferencji bliskowschodniej w Warszawie, stanu polskiej armii, negocjacji z Amerykanami w kwestii Fortu Trump, a także co się będzie działo politycznie w tym roku, w którym odbędą się wybory do Europarlamentu o parlamentu.

Błażej Spychalski: Konferencja bliskowschodnia nie jest skierowana przeciw komukolwiek

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta RP. Tematem rozmowy była konferencja bliskowschodnia w Warszawie, kiedy wizyta Donalda Trumpa w Polsce, kolejny artykuł "Wyborczej" dotyczący Srebrnej, skazanie za zniesławienie dziennikarza Wojciecha Biedronia.

Wojciech Biedroń skazany za zniesławienie! My, dziennikarze, mamy się bać

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Wojciechem Biedroniem, publicystą wPolityce.pl, skazanym za zniesławienie z art. 212 Kodeksu Karnego, za artykuły poświęcone sędziemu Łączewskiemu.

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy

Aleh Barcewicz: Jak się pojeździ po Ukrainie, to zacznie się doceniać drogi w Polsce

Kulisy ukraińskiego serialu "Sługa narodu". Z Alehem Barcewiczem na temat Ukrainy rozmawia Piotr Barełkowski.

Prof. Robert Gwiazdowski: Nie ma dobrych polityków, ale jedni są mniej źli od drugich

Prof. Robert Gwiazdowski, Polska FairPlay, odpowiada na pytania, do kogo skierowana jest Polska FairPlay, czy będzie wchodzić w koalicje do Parlamentu europejskiego, jak postrzega podatki i gospodarkę liberalną.

Beata Mazurek: Kazimierz Kujda powinien podać się do dymisji

Beata Mazurek odpowiada na pytania dotyczące m.in. Kazimierza Kujdy, prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Szok regulacyjny, czyli Diesel droższy od benzyny

Stanisław Koczot rozmawiał z Adamem Czyżewskim, głównym ekonomistą PKN Orlen, na temat dramatycznej sytuacji gospodarczej w Wenezueli, kraju, który był jednym z największych producentów ropy, udziału rożnych typów paliw na rynku, popytu na ropę a produkcją Diesla.

Michał Kondrat: Ten film poruszy serca na całym świecie. Miłość i Miłosierdzie w kinach od...

Michał Kondrat: Ten film poruszy serca na całym świecie. "Miłość i Miłosierdzie" w kinach od marca 2019 r. Agnieszka Ponikiewska rozmawiała z Michałem Kondratem, reżyserem i producentem filmowym, o filmach religijnych. Czy film o tematyce religijnej musi być "przelukrowany", jak nakręcić ciekawy film religijny.

Dokąd zmierza Unia Europejska

Gościem Aleksandry Rybińskiej był prof. Tomasz Grzegorz Grosse, UW. Tematem rozmowy był Brexit, dokąd zmierza Unia Europejska, eurosceptycy w Parlamencie Europejskim.

Polska FairPlay Robert Gwiazdowski o swoim projekcie politycznym

Robert Gwiazdowski ogłasza powstanie nowej partii Polska FairPlay, oraz ludzi związanych w tym ugrupowaniem.

Aleksander Majewski: Nie wróżę wielkiego powodzenia ruchowi Polska FairPlay Gwiazdowskiego

Dorota Łosiewicz porozmawia z Aleksandrem Majewskim, dziennikarzem wPolityce.pl, o najciekawszych i najświeższych materiałach na portalu wPolityce.pl.

Konferencja bliskowschodnia. Polska ryzykuje pogorszenie stosunków z europejskimi partnerami

Aleksandra Rybińska - przegląd prasy zagranicznej

Marek Jakubiak: Biedroń myśli tylko o swoim środowisku i załatwieniu interesów swojego środowiska

Dorota Łosiewicz rozmawiała z Markiem Jakubiakiem, FdR, na temat: "Wiosny" Roberta Biedronia, Koalicja Europejska - co dalej?, Ruch 4 czerwca - nowa inicjatywa Donalda Tuska, wspomnienie premiera Jana Olszewskiego, taśm Kaczyńskiego, konferencji bliskowschodniej.

Bartosz Jóźwiak: Partia Biedronia jest dużym zagrożeniem dla Platformy

Gościem Macieja Wolnego był Bartosz Jóźwiak, poseł Kukiz15. Tematem rozmowy była nowa partia Roberta Biedronia - Wiosna, co dalej z Kukiz15 - słabe wyniki sondaży, tekstów "Gazety Wyborczej" dotyczących Jarosława Kaczyńskiego, odrzuconego przez PE raportu na temat praworządności, konferencji bliskowschodniej w Warszawie.

Prof. Antoni Kamiński: Kosztem konferencji bliskowschodniej będzie oziębienie stosunków z Iranem

Maciej Wolny rozmawiał z prof. Antonim Kamińskim, Instytut Studiów Politycznych PAN, Narodowa Rada Rozwoju, na temat zaczynającej się w środę konferencji bliskowschodniej, praworządności w Polsce, Wiośnie Roberta Biedronia, taśmach Kaczyńskiego.

Dlaczego warto wzbogacać osobisty słownik emocji? Marzena Martyniak

Dlaczego warto wzbogacać osobisty słownik emocji? Marzena Martyniak z Instytutu Rozwoju Emocji była gościem Aleksandry Jakubowskiej. Tematem rozmowy była inteligencja emocjonalna Polaków i sposoby radzenia sobie z emocjami.

Tomasz Cimoszewicz: Minister Andruszkiewicz nie posiada honoru, by podać się do dymisji

Andrzej Halicki, PO i Tomasz Cimoszewicz, PO, zapowiadają złożenie do Marszałka Sejmu wniosek o informacje nt. ministra Andruszkiewicza i działań białostockiej prokuratury.

Czy przegraliśmy walkę o Nord Stream 2

Gościem Józefa Orła była Aleksandra Gawlikowska-Fyk, Forum Energii. Wątpliwości dotyczące Nord Stream 2.

Fundusz Sprawiedliwości: pomoc dla ofiar przestępstw

Aleksander Majewski rozmawiał z dr Katarzyną Julią Kowalską, UW, na temat tzw. funduszu sprawiedliwości i jego celów, poradnictwa prawnego dla świadków przestępstw i ofiar, oraz osób wykluczonych.

Co dalej ze Stocznią Gdańską?

Gościem Anny Raciniewskiej był Andrzej Kensbok, wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu. Rozmowa dotyczyła przyszłości Stoczni Gdańskiej.

Jacek Karnowski: Jarosław Kaczyński nie jest osobą, która kieruje się motywami osobistego zarobku

Marcin Wikło rozmawiał z Jackiem Karnowskim o wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim w tygodniku "Sieci".

Marzena Nykiel: Świadectwem Jarosława Kaczyńskiego są same taśmy

Marcin Wikło rozmawiał z Marzeną Nykiel, redaktor naczelną portalu wPolityce.pl, na temat najnowszych i najciekawszych materiałów na portalu wPolityce.pl.

Deutsche Welle: Dlaczego młodzi Polacy są prawicowi

Aleksandra Rybińska - przegląd prasy zagranicznej

Andrzej Melak: Ktoś chciał bardzo zaszkodzić prezesowi PiS

Gościem Marcina Wikło był Andrzej Melak, poseł PiS, przewodniczący Komitetu Katyńskiego. Tematami rozmowy były teksty "wyborczej" nt. Jarosława Kaczyńskiego, wspomnienie o Janie Olszewskim, nowa partia Roberta Biedronia, ewentualny nowy ruch skupiony wokół Donalda Tuska, 15. rocznica śmierci płk. Kuklińskiego.

Marcin Wikło przegląd prasy

Marcin Wikło - przegląd prasy

Marek Zagórski: Zależy mi, by sprawa Andruszkiewicza została wyjaśniona jak najszybciej

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Marek Zagórski, minister cyfryzacji. Rozmowa dotyczyła fałszowania podpisów przez Adama Andruszkiewicza, projektu e-dowodów, wojsk obrony cyberprzestrzeni.

Marcin Romanowski: Ponad połowa osób w stanie śpiączki to ofiary przestępstw

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Marcin Romanowski, szef Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości, pełnomocnik ministra ds. funduszu sprawiedliwości. Ministerstwo przeznaczy 40 mln zł na budowę drugiej kliniki "Budzik", Marcin Romanowski mówił także o tym, jak zostaną rozdysponowane pozostałe środki z funduszu sprawiedliwości.

Andrzej Potocki: Afera z tzw. taśmami Kaczyńskiego to szukanie dziury w całym

Gościem Edyty Hołdyńskiej był Andrzej Potocki, publicysta "Sieci". Tematem rozmowy był wywiad Jarosława Kaczyńskiego dla tygodnika "Sieci".

Edyta Hołdyńska przegląd prasy

Edyta Hołdyńska - przegląd prasy

Bez spiny, cz. II: Liroy ujawnia tabletki Kukiza, a prezydent Duda zaginął na nartach...

Wojciech Biedroń i Marcin Fijołek przyglądają się życiu politycznemu nie zawsze na poważnie. A właściwie bardzo nie na poważnie. Bez spiny, część druga.

Bez spiny, cz. I: Maryla Rodowicz gasi Ewę Kopacz, a Biedroń traci głos po fakturach Kaczyńskiego...

Wojciech Biedroń i Marcin Fijołek przyglądają się życiu politycznemu nie zawsze na poważnie. A właściwie bardzo nie na poważnie. Bez spiny, część pierwsza.

Prof. Jan Żaryn: To ludzie, nie bogowie, tworzyli rzeczywistość tamtych dni

Referat prof. Jana Żaryna, senatora PiS, wygłoszony z okazji setnej rocznicy powstania Sejmu Ustawodawczego.

Prof. Jan Żaryn wspomina Jana Olszewskiego: To był mój premier

Prof. Jan Żaryn wspomina zmarłego premiera Jana Olszewskiego.

Marek Kuchciński: Sejm Ustawodawczy stworzył fundamenty nowoczesnej demokracji polskiej

Przemówienie marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, w związku z setną rocznicą powstania Sejmu Ustawodawczego.

Ciąża jak się do niej przygotować i ją prowadzić

Gościem Doroty Łosiewicz była dr Ewa Zwolińska, ginekolog, położnik. Jak przygotować się do ciąży, jak fachowo prowadzić ciążę, systematyczne konsultacje, fakty i mity dotyczące ciąży.

Protesty pod siedzibą TVP ludzie przychodzą, bo dostają diety?

Kolejny dzień protestów pod budynkiem TVP. Materiał przygotował Maciej Zemła.

Rezydencje rodu Radziwiłłów

Gośćmi Andrzeja Potockiego byli Jarosław Kossakowski, dziennikarz "wSieci Historii" i Małgorzata Żaryn, historyk, dziennikarz "wSieci Historii". Rezydencje rodu Radziwiłłów

Mateusz Morawiecki: Demokracja dla Polski zawsze była obietnicą nowoczesności, równości i wolności

Przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego, związane z setną rocznicą Sejmu Ustawodawczego.

S. Karczewski: Gdyby określić słowami Jana Olszewskiego, to była odwaga, patriotyzm, uczciwość

Przemówienie marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, związane z rocznicą Sejmu Ustawodawczego. marszałek wspomina zmarłego premiera Jana Olszewskiego.

Ciąża jak się do niej przygotować i ją prowadzić

Gościem Doroty Łosiewicz była dr Ewa Zwolińska, ginekolog, położnik. Jak przygotować się do ciąży, jak fachowo prowadzić ciążę, systematyczne konsultacje, fakty i mity dotyczące ciąży.

Polska wódka podbija świat

Gościem Marka Siudaja był Andrzej Szumowski, prezes Stowarzyszenia Polska Wódka. Czym jest polska wódka, gdzie musi być produkowana i z czego, polskie tradycje związane z alkoholem.

Aleksander Majewski: Jan Olszewski był twarzą obozu antykomunistycznego

Wojciech Biedroń rozmawiał z Marzeną Nykiel, redaktor naczelną portalu wPolityce.pl i Aleksandrem Majewskim, dziennikarzem wPolityce.pl. Rozmowa dotyczyła zmarłego premiera Jana Olszewskiego, nowej formacji Donalda Tuska, oraz nowej partii Roberta Biedronia.

Les Echos: Polska polityka migracyjna jest zakłamana

Aleksandra Rybińska - przegląd prasy zagranicznej

Andrzej Melak: Jan Olszewski zawsze stał na pierwszej linii

Premiera Jana Olszewskiego w rozmowie z Wojciechem Biedroniem, wspomina Andrzej Melak.

Zofia Romaszewska o premierze Olszewskim: Odchodzą ostatni Mohikanie

O zmarłym Janie Olszewskim z Zofią Romaszewską rozmawiał Wojciech Biedroń. Przegląd prasy.

Patryk Jaki: Testament Jana Olszewskiego nadal jest do zrealizowania

Gościem Wojciecha Biedronia był Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości, przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej. Rozmowa dotyczyła zmarłego premiera Jana Olszewskiego, reformy wymiaru sprawiedliwości, układzie medialnym w Polsce, zeznaniami Roberta Nowaczyka przed komisją weryfikacyjną.

Nie żyje Jan Olszewski. Marcin Fijołek: Pan premier zawsze był po dobrej stronie mocy

Nie żyje premier Jan Olszewski. O polityku rozmawiali Marcin Fijołek i Maciej Wolny.

Józef Brynkus: Biedroń do jesieni nie dotrwa

Gośćmi Macieja Wolnego byli Józef Brynkus, Kukiz15 i Kamil Bortniczuk, Porozumienie. Tematem rozmowy były: 100 lat Sejmu Ustawodawczego, nowe ugrupowanie Roberta Biedronia - Wiosna, nowe ugrupowanie Donalda Tuska - Ruch 4 czerwca?

Jacek Karnowski: Gdyby Wyborcza wiedziała, co Gerald Birgfellner o niej sądzi, to byłaby zasmucona

Jacek Karnowski razem, w zastępstwie Michała Karnowskiego, z Wojciechem Biedroniem, skomentowali i ocenili najważniejsze wydarzenia tygodnia.

Dobromir Sośnierz: PE, który nazywa siebie stolicą demokracji, sam jest wylęgarnią zarazy

Czym jest Parlament Europejski? Dobromir Sośnierz dzieli się swoimi spostrzeżeniami. W konferencji wzięli udział, m.in. Janusz Korwin-Mikke, Tymoteusz Zych, Krzysztof Bosak.

Zbigniew Konwiński: Premier Morawiecki jest przysłowiowym słupem Jarosława Kaczyńskiego

Konferencja Marty Globik, PO-KO i Zbigniewa Konwińskiego PO, członka komisji śledczej ds. VAT dotycząca zawiadomienia do Izby Administracji Skarbowej w Warszawie na spółkę Srebrna.

Ks. dr Wojciech Kućko: Kościół nie odwraca się plecami do osób, którym nie wyszło w małżeństwie

Gościem Agnieszki Ponikiewskiej był ks. dr Wojciech Kućko, dyrektor Wydziału ds. Rodzin Kurii Diecezjalnej Płockiej. Tematem rozmowy był sakrament małżeństwa, kwestia wiernych żyjących w związkach nieregularnych, problem osób rozwiedzionych w Kościele Katolickim.

Lody całkowicie roślinne czy to możliwe?

Gośćmi Stanisława Koczota będą prof. Artur Hugo Świergiel, dyrektor Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego i Michał Majewski, założyciel firmy Lody Syrenka. Jak wygląda współpraca między nauką a biznesem, czym jest zdrowa żywność, jak wygląda je j rynek w Polsce.

Jan Maria Jackowski: Ironizowanie i drobne złośliwości świadczą nie najlepiej o prezesie NBP

Senator PiS Jan Maria Jackowski ustosunkowuje się do odpowiedzi NBP na temat zarobków jego pracowników, odpowiada na pytania dotyczące kolejnych artykułów "Gazety Wyborczej" na temat tzw. taśm Kaczyńskiego i niezapłaconych faktur oraz Brexitu.

Czy może się powtórzyć rzeź Ormian

Gościem Piotra Skwiecińskiego był Michał Sadłowski, Uniwersytet Warszawski. Tematem rozmowy była aktualna sytuacja w Armenii, co wydarzyło się po tzw. przez Ormian "aksamitnej rewolucji", jak wyglądają stosunki między Rosją a Armenią, konflikt wokół Górskiego Karabachu.

Dostęp do szybkiego internetu w Polsce

Gościem Stanisława Koczota była Justyna Cuper, Departament Programów Europejskich BGK. Tematem rozmowy był dostęp do szerokopasmowego internetu, jak finanse mają się do tego, czym jest wykluczenie cyfrowe, kogo dotyka i dlaczego.

Wojciech Biedroń: Ta cwaniarska pogarda osób, które zaatakowały Magdalenę Ogórek to prowokacja

Dorota Łosiewicz rozmawiała z Wojciechem Biedroniem, dziennikarzem wPolityce.pl, o protestach zwolenników opozycji pod siedziba TVP oraz ataku na Magdalenę Ogórek.

Suddeutche Zeitung: Francja zwraca się przeciw Nord Stream 2

Aleksandra Rybińska - przegląd prasy zagranicznej

Dorota Łosiewicz przegląd prasy

Dorota Łosiewicz - przegląd prasy

Marek Suski: Wydarzenia pod TVP to perfidna prowokacja

Gościem Doroty Łosiewicz był Marek Suski, szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów. tematem rozmowy było ujawnienie przez "Gazetę Wyborczą" faktur dotyczących Srebrnej, afera, w którą zamieszany jest Stefan Niesiołowski, o ataku na Magdalenę Ogórek, protestach pod siedzibą TVP, nowa formacja Roberta Biedronia.

Marek Jakubiak: Trzeba ratować Polonię Warszawa, a nie patrzeć z uśmiechem, jak pada

Gościem Macieja Wolnego był Marek Jakubiak, Federacja Dla Rzeczpospolitej. Tematem rozmowy były: chęć wsparcia przez Jakubiaka klubu Polonia Warszawa, wybory do europarlamentu i potrzeba reformy UE, wejście do strefy euro, współpraca z Markiem Jurkiem,   taśmy Kaczyńskiego, nowa partia Roberta Biedronia, czy Marek Jakubiak wróci do komisji ds. wyłudzeń VAT.

TYLKO U NAS! Magdalena Ogórek? To nie był atak. Powiedzieliśmy jej tylko co o niej myślimy

Protesty przeciwko telewizji publicznej trwają w najlepsze. Byliśmy wczoraj z kamerą na miejscu i zapytaliśmy manifestujących o refleksje po ataku na redaktor Magdalenę Ogórek. Niektóre odpowiedzi szokują...

Zbigniew Girzyński: Robert Biedroń niesie ze sobą ideologiczną wojnę

Gościem Macieja Wolnego był dr Zbigniew Girzyński, były polityk, przedsiębiorca, historyk. Tematem rozmowy była 30. rocznica obrad Okrągłego Stołu, jak oceniać wydarzenia z tamtych lat, nowa partia Roberta Biedronia.

Problemy USA: imigracja i mur. Czy Trump ma szanse na reelekcję?

Aleksandra Jakubowska rozmawiała z prof. Zbigniewem Lewickim, amerykanistą, UKSW, przewodniczącym Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, na temat orędzia o stanie państwa wygłoszonego przez prezydenta USA Donalda Trumpa, polityki zagranicznej prowadzonej przez Trumpa, legalizacji późnej aborcji w Nowym Jorku. Czy Donald Trump ma szanse na reelekcję?

Czy jako konsumenci jesteśmy zaniepokojeni jakością polskich produktów

Aleksandra Jakubowska rozmawiała z Kamilem Pluskwą-Dąbrowskim, prezesem Federacji Konsumentów. Czym zajmuje się Federacja Konsumentów

Jak możemy chronić nasz wizerunek

Aleksandra Jakubowska rozmawiała z prof. Jackiem Wiercińskim, Instytut Prawa Cywilnego UW, na temat tego, jak możemy chronić nasz wizerunek, zwłaszcza gdy jesteśmy osobą publiczną.

Skandal weterynaryjny! Czy polska wołowina straciła swoją reputację

Aleksandra Jakubowska rozmawiała z Jerzym Wierzbickim, prezesem Polskiego Zrzeszenia Producentów Bydła Mięsnego, o polskiej wołowinie i skandalu, który dotyczy eksportu mięsa bez kontroli weterynaryjnej, jakie mogą być straty wynikające z tej sytuacji i jak odbudować dobry wizerunek polskiej branży mięsnej.

Norwegowie chcą usunąć polskiego konsula za pomoc polskim dzieciom

Aleksandra Jakubowska rozmawiała z dr. Tymoteuszem Zychem, Ordo Iuris, o sytuacji polskiego konsula w Norwegii, którego chce się pozbyć ten kraj, w związku udzielaniem przez niego pomocy polskim dzieciom w tym skandynawskim kraju.

Dr Bartosz Rydliński: Magdalena Ogórek polaryzuje przestrzeń społeczną

Gościem Macieja Wolnego był Dr Bartosz Rydliński. Tematem rozmowy były nowe ugrupowanie Roberta Biedronia, program partii Wiosna i co proponuje w sprawie UE, atak na dziennikarzy TVP.

Jan Mosiński: Lech Wałęsa być może nie był zdrajcą, ale był zakładnikiem jakiegoś układu

Gościem Macieja Wolnego był Jan Mosiński, PiS. Tematem rozmowy były 30. rocznica obrad Okrągłego Stołu, jak oceniać postać Lecha Wałęsy, zatrzymanie przez CBA 5 osób w związku z dziką reprywatyzacją, przesłuchanie mec. Roberta Nowaczyka przed komisją reprywatyzacyjną, co z odszkodowaniami dla ofiar dzikiej reprywatyzacji, o nowym ugrupowaniu Roberta Biedronia.

J. Onyszkiewicz: Krytyków Okrągłego Stołu należałoby zapytać, jaki scenariusz uważaliby za właściwy

Gościem Macieja Wolnego był Janusz Onyszkiewicz, były minister Obrony Narodowej. Tematem rozmowy były 30. rocznica obrad Okrągłego Stołu, wybory 4 czerwca 1989 r., jak oceniać postać Lecha Wałęsy.

Piotr Apel: Jedynym beneficjentem pojawienia się Wiosny Biedronia jest PiS

Gośćmi Macieja Wolnego byli Piotr Apel, Kukiz 15 oraz Julia Zimmerman, Razem. Tematem rozmowy była nowa partia Roberta Biedronia Wiosna, oraz jej program, czy jest antyklerykalny, czy jest zgodny z konstytucją, jaki jest program na wybory do europarlamentu, kto finansuje wiosnę, co osiągnął Robert Biedroń jako prezydent Słupska.

Okrągły Stół zwycięstwo czy zdrada? Skrajne opinie Polaków!

Jak dziś Polacy oceniają Okrągły Stół? czy był to sukces, czy może porażka? sondę przeprowadził Maciej Zemła.

Jan Żaryn: Mamy prawo do własnej pamięci i narzucenia jej Europie i światu

Trzecia część rozmowy Grzegorza Górnego z prof. Janem Żarynem, historykiem, autorem ksiązki "Polska pamięć. O historii i polityce historycznej" oraz prof. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, UW, autorem książki "Polityka historyczna". Tematem rozmowy były spór o politykę historyczną, spór o historię, kto był sprawcą a kto ofiarą II wojny.

Jan Żaryn: Dzisiaj wydobywamy się z negatywnej polityki historycznej

Druga część rozmowy Grzegorza Górnego z prof. Janem Żarynem, historykiem, autorem książki "Polska pamięć. O historii i polityce historycznej" oraz prof. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, UW, autorem książki "Polityka historyczna". Tematem rozmowy były spór o politykę historyczną Polski, polityka historyczna III RP.

Jan Żaryn: My, Polacy funkcjonujemy w micie poczucia wielkiej wartości, jaką jest wolność

Pierwsza część rozmowy Grzegorza Górnego z prof. Janem Żarynem, historykiem, autorem książki "Polska pamięć. O historii i polityce historycznej" oraz prof. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, UW, autorem książki "Polityka historyczna". Tematem rozmowy były zagadnienia; czym jest polityka historyczna Polski, spór o politykę historyczną Polski.

Jacek Ozdoba: KOD i Obywatele RP to chuligaństwo

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Jackiem Ozdobą, radnym m. st. Warszawy, na temat ataku na Magdalenę Ogórek, działalności warszawskich radnych, łamania obietnic wyborczych przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Paweł Błażewicz: Trzeba ścigać zbrodnie komunizmu, bo to nas uchroni przed ich powtórzeniem

Edyta Hołdyńska rozmawiała z Pawłem Błażewiczem, z-cą dyrektora Biura Edukacji IPN, na temat nowości wydawniczych IPN, bieżącej działalności IPN, nowych informacji dotyczących śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, muzeum żołnierzy wyklętych.

Leszek Samborski: Ukraińcy w ogóle nie wiedzą, co się stało na Wołyniu

Kulisy serialu "Sługa narodu". Piotr Barełkowski rozmawiał z Leszkiem Samborskim, KNP PolEXIT, na temat kandydatów na urząd prezydenta Ukrainy, ukraińskiej polityki historycznej.

Robert Gwiazdowski: Rynek polityczny nie rożni się od rynku gospodarczego

Gościem Edyty Hołdyńskiej był prof. Robert Gwiazdowski, prawnik, polityk. Tematem rozmowy był oficjalny start partii Gwiazdowskiego do europarlamentu, kto boi się startu Gwiazdowskiego, jaki jest program wyborczy Gwiazdowskiego.

Bitwa o media, cz 2. A. Garapich: Dziś badanie oglądalności mediów jest robione pod reklamodawców

Druga część debaty "Bitwa o media". Debatę prowadzi Marcin Fijołek, gośćmi są Witold Kołodziejski, przewodniczący KRRiT, poseł Piotr Liroy-Marzec - Wolność i Skuteczni, oraz Andrzej Garapich, ekspert do badań telemetrycznych. Jak wyglądają badania oglądalności, rola mediów w wyborach parlamentarnych.

Bitwa o media, cz. 1. Piotr Liroy Marzec: Zlikwidować telewizję publiczną!

Pierwsza część debaty "Bitwa o media". Debatę prowadzi Marcin Fijołek, gośćmi są Witold Kołodziejski, przewodniczący KRRiT, poseł Piotr Liroy-Marzec - Wolność i Skuteczni, oraz Piotr Barełkowski. Tematem debaty były: atak na dziennikarzy TVP, czy język debaty jest sterowany politycznie, czy system finansowania mediów publicznych jest dobry.

Czy media kreują politykę

Druga część rozmowy Aleksandry Jakubowskiej z Andrzejem Potockim, publicystą "Sieci" i mecenasem Markiem Markiewiczem, czy media są czwarta władzą, jak wygląda sytuacja mediów w krajach europejskich.

Czy są obiektywni dziennikarze

Pierwsza część rozmowy Aleksandry Jakubowskiej z Andrzejem Potockim, publicystą "Sieci" i mecenasem Markiem Markiewiczem, na temat stanu polskiego dziennikarstwa, kiedy zaczęto w polskich mediach dzielić dziennikarzy na prawicowych, lewicowych, symetrystów itd.

Joanna Kędzierska: Kryzys w Wenezueli destabilizuje całą Amerykę Łacińską

Aleksandra Jakubowska rozmawiała z Joanną Kędzierską, publicystką BiznesAlert i DGP, o dramatycznej sytuacji polityczno-gospodarczej w Wenezueli.