Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Oczami matki Barbary Kurdej-Szatan - "Basia za dużo imprezowała"

Plejada »


W kolejnym odcinku programu "Oczami matki" Małgosia porozmawiała z mamą Barbary Kurdej-Szatan.

Subskrybuj kanał Plejada
https://www.youtube.com/channel/UCSPxMvNA_zdeZi7vZVqMBbQ?sub_confirmation=1

Wpadaj na nasze social media!
Facebook:
https://www.facebook.com/plejadapl/
Instagram:
https://www.instagram.com/plejadapl/
Komentarze:
Urszula Banka Mama z głową na karku i wspaniałą postawą.. Wyrozumiała i mądra.. Dojrzała i wiedząca, jak wychować córkę. Ingerująca w życie córki, ale w inteligentny sposób. Niestety, często jest tak , że młode dziewczyny od swoich matek nie usłyszą nawet kiedykolwiek zapytania czy mają chłopaka/ partnera.. a co dopiero mieć nadzieję na jakieś rady..
Joanna Guzek Za to właśnie kochamy Basię ❤
Hanna K Uwielbiam Basie, jest super pozytywną przemiłą osobą, ale aktorką filmową jest mocno średnią. przepraszam taka prawda.
Ewa Ziniewicz Cudowny wywiad. Chciałbym mieć tak wyrozumiałą, mądra i rolerancyjną mamę. A co do córki... Basiu jesteś świetną piosenkarką i aktorką MEGA dla mnie. Świete z Was kobiety.
Ewa Ziniewicz Cudowny wywiad. Chciałbym mieć tak wyrozumiałą, mądra i rolerancyjną mamę. A co do córki... Basiu jesteś świetną piosenkarką i aktorką MEGA dla mnie. Świete z Was kobiety.
Dorota Jac ale mamą ma super
Dorota Jac nie wiem dlaczego ale nie lubię tej Baśki od samego początku jak ją zobaczyłam w "Na wspólnej"
Love 2Love wzruszajace i bardzo madra mama !
Jullia M WSPANIAŁY WYWIAD NAPRAWDĘ STRASZNIE SIĘ WZRUSZYŁAM NA KOŃCU GDY BASIA TAK PIĘKNIE MÓWIŁA O SWOJEJ MAMIE ZE ŁZAMI W OCZACH ! TYLKO POZAZDROŚCIĆ TAKIEJ MAMY I TAKIEJ CÓRKI OBIE SĄ WSPANIAŁYMI I BARDZO MĄDRYMI ORAZ CIEPŁYMI OSOBAMI I PRZEDE WSZYSTKIM KOBIETAMI!!! STRASZNIE DUŻE WRAŻENIE WYWARŁ NA MNIE TEN WYWIAD BO OD RAZU PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ MOJE DZIECIŃSTWO ! BARDZO WZRUSZAJĄCY WYWIAD!!!
Elżbieta S Mega fajny wywiad.
Dziękuję 😊
Kordian Ehhhh, dość prymitywna, wręcz prostacka ta mama, oby córka tego nie naśladowała :(
Matka Polka To jest fajna mama??!! Pogłupieliście ludzie. Słuchać się jej nie chce bo luzackość jej jest nie do zniesienia. Podła baba nie szanująca Przykazań Bożych.
TheArielkav Pani Małgosiu, naprawdę uważa Pani, że za sukcesem dzieci zawsze stoją ich matki? Tylko matki, a nie rodzice? O ojcach ani słowa? :(
Kobietka Orkiestra Pani Małgorzato - świetny program 👍
Aga Gersimi bardzo lubię Basię. skromna, normalna i szczera dziewczyna. życzę jej wszystkiego co najlepsze od życia!
Żaneta Szura Seks nie powinien byc tematem tabu, mogla sobie jak większość matek rozmawiać o tym z Basią,ale publicznie też trzeba wiedzieć co mówić. No wedłgu mnie za dużo powiedziała. No,ale jeśli Basi Kurdej-Szatan to nie przeszkadza to nie nam oceniać.
Anna B Basia jest cudowna i piękna ma szczęście mieć suuuper mamę ! Dużo szczęście i miłości dla tak suuper rodzinki !!
Milka Mika Fajna babka i w ogóle, ale za dużo powiedziała. Troska troską ale po co takie gadanie.. A Pani Basia średnio potrafi grać, jest sztuczna w swoich rolach, wydaje mi się że została wciągnięta w aktorstwo na siłę, śpiewanie też nie jest idealne. I nie nie piszę tego z zazdrości, ma szczęśliwe życie, ale od aktorstwa niech odejdzie 😑
Graz yna gratulacje wierzącym ludziom
adja Podziwiam te kobiete. Sukcesem macierzystwa jest zbudowanie takiej relacji z dzieckiem, w ktorej nie ma tematow tabu.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSPxMvNA_zdeZi7vZVqMBbQ