Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Most Ramy - jedna z najstarszych pozostałości dawnych dziejów

Inne Medium »


Gdy, były dyrektor Służby Geologicznej Indii uważa, że znalazł ostateczny dowód na to, że liczący 1,7 miliona lat Most Ramy zlokalizowany u wybrzeży Indii i Cejlonu wskazuje na istnienie inteligentnej cywilizacji funkcjonującej miliony lat temu zdecydowanie warto jest się temu przyjrzeć. Oczywiście, takie twierdzenia stoją w zupełnej sprzeczności z oficjalną wersją historii, ale w dzisiejszym świecie dotyczy to chyba wszystkich przełomowych...
Komentarze:
Marcin Zieliński @innemedium powinieneś umieścić pod takimi filmami link do kanału którego film przetłumaczyłeś w tym wypadku BeyondScience, plus często posiłkujesz się ufomanią z tego co widziałem?
kosm toma w czasach kolonizacyjnych gdy angole nie mogli znaleźć owego mostu zbudowanego przez Krysznę , to uznali to wydarzenie za legendę i mit. Teraz z butnych , zaborczych i pysznych angoli można się jedynie pośmiać
Kuba Wojcik trzymaj się ramy to się nie...
Wojciech Zawada Wiemy co jest na Marsie a nie możemy zbadać starego mostu ??? Nie ma kolego więcej informacji na ten temat ? Proszę Cię bardzo, poszukaj :-) Chyba że tamtejsze władze nie pozwalają badać ,,obcym" tego terenu ???
lritru Jestem ciekaw kto przemianował na polskim google map most Ramy na most Adama!?
Braciak codziennie rama codziennie rośnij
Robert Kowalski jebanute jebanuszki
Andrzej Lisiecki rama albo most
Michal Maciak Propsuje tego ytbera, mowi prawde przynajmniej, a nie wpaja Neodarwinistyczne i darwinistyczne bzdury, poza tym, sam fakt ze takie znaleziska jak np, mikrospirale na Uralu, czy rydwany na dnie Morza Czerwonego są uznawane za fałszywe bez powodu a ich odkrywców za szaleńców, daje do myślenia, jeszcze raz pripsy dla InneMedium :-)
Król Królów Hubert Lechia
Zab Son czekam na jakiś dłuższy odcinek od dłuższego czasu
ツチ-チアンコール Ludzie są okropni. Wszystko niszczą bez zastanowienia się. A co jeśli to jest most zbudowany przez Boga?
Chris Caglayan A mnie zastanawia jedno: Przecież ci wszyscy tak zwani kosmici - którzy swego czasu pojawili się na Ziemi, dysponowali taką zaawansowaną technologią, specjalistycznymi narzędziami, inżynierię genetyczną mieli opanowaną do perfekcji, potrafili wznosić ogromne i skomplikowane budowle (np. piramidy), dysponowali pojazdami kosmicznymi pozwalającymi odbywać podróże międzygalaktyczne a fotografii nie znali? nie posiadali kamer? aparatów fotograficznych? bardzo dziwne! Weźmy na ten przykład takich Anunnaków z Nibiru... znamy ich tylko z sumeryjskich tablic, egipskich hieroglifów, z różnych starożytnych rzeźb, malowideł, rycin ale niestety nie zachowały się żadne fotograficzne odbitki, negatywy, taśmy filmowe, z których moglibyśmy się dowiedzieć, jak te Anunnaki w rzeczywistości wyglądały. Czyż to nie dziwne? Jestem przekonany, że Anunnaki znały fotografię, robiły zdjęcia i filmy ale gdzie one teraz są? Nie sądzę, że wszystkie zdjęcia i filmy wywiezione zostały na Nibiru, z pewnością tu na Ziemi też jakieś materiały pozostały. Trzeba szukać!
bitpea tishroo To by kurfa było na całym świecie uważane jako 8 cud świata gdyby tam głazy były i mówiło by się o tym jak o piramidach czy o murze chiskim a tu tylko na inne medium. Przypadek? Watpie.
stmk bbts ale ciekawe !
ECCHI GAKKO Czy tylko mi sie zdaje że inne medium spadają suby ?
Astral Traveler Maszerujmy ramię w ramię
Ku Słońcu świata nowego
Zbudujemy nowy most
Imienia przewodniczącego

"Wolność" K. Staszewski
byk-LBN Lublin trzymaj się ramy to się nie posramy:-)
Adam Łuczak Ja żadnego mostu nie budowałem
S1mple kurwa widzialem ufo wczoraj ale nie maiem jak nagrac zapierdalalo miedzy chmurami ktore byly daleko w chuj a ze samalot byl kolo tego to moglem porownac ze szybkosc tego czego byla kurwa z 10 razy wieksza,a potem schowalo sie za chmura i po 15 minutach stania na czatach zrezygnowalem
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q