Forza Horizon 3 Startujemy! 1 Xbox One

Adam TV »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Adam TV"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Cześć! Witamy Was w w nowej serii odcinków z gry Forza Horizon 3. Gra jest w polskiej wersji językowej (napisy) i gramy w nią za pomocą konsoli Xbox One X. Miłego oglądania!

Tutaj możecie porównać ceny i kupić tę grę najtaniej. https://www.ceneo.pl/46101338#crid=184901&pid=12883 (link afiliacyjny)

[Odkryj otwarty świat]
Forza Horizon 3 na Xbox to nie tylko gra wyścigowa – to gra dla miłośników motoryzacji. Sprawdź ponad 350 najlepszych samochodów na świecie odwzorowanych z niezwykłą precyzją w technologii ForzaVista™.

[Twój festiwal Horizon]
Dzięki nowej funkcji Horizon Blueprint stworzysz własną rozgrywkę i błyskawicznie ją udostępnisz. Możesz nawet zaangażować znajomych, by wzięli udział w Twoim festiwalu i przyciągnęli więcej fanów. Jeśli im się to nie uda, możesz ich w każdej chwili zwolnić.

[Nowa, emocjonująca rozgrywka]
W tej niesamowitej grze wyścigowej czekają na Ciebie wydarzenia Danger Sign Jumps, Convoys, Drift Zones i Showcase, w których zmierzysz się m.in. z grupą motorówek i z ogromnym sterowcem.

[Personalizuj, co tylko chcesz]
Wybierz własnego kierowcę, przerabiaj samochody i twórz niepowtarzalne tablice rejestracyjne. Możesz nawet wybrać własny sygnał klaksonu. A potem jeźdź do muzyki, którą lubisz – masz do wyboru osiem różnych stacji radiowych, a także możliwość stworzenia własnej stacji z muzyką wybraną przez Ciebie.

[Rozpocznij przygodę razem z innymi graczami]
Oprócz swobodnych przejażdżek online dla 12 graczy i wieloosobowych wyścigów w grze Forza Horizon 3 na Xbox One masz też dostęp do nowego, czteroosobowego trybu online. Po raz pierwszy razem ze znajomymi możesz brać udział w różnorodnych wyścigach i zdobywać nagrody w kampanii Horizon.

Xbox Play Anywhere: kup cyfrową wersję gry Forza Horizon 3 na Xbox, a będzie ona dostępna na konsoli Xbox One i na komputerze z systemem Windows 10.


Kontakt: adamtv.poczta@gmail.com

Komentarze:

Kotek K... Ja miałam taki sam samochód jak zaczynałam gre XD
Ksawery... Xbox 360
Ksawery... Mam Forza Horizon 3
Kacper ... Najgłupszy kanał na yt
Igor Xx... Pa adam
Gerard ... 489
Maciej ... Adam TV bez obrazy ale ja cię lubię ale jak już bardzo fajne odcinki tak ale bardziej lubię Vito i Bella subskrybuje świat oddaje dzwoneczka u ciebie subskrybuje tylko wiesz co I przepraszam cię za ten komentarz z Maciej pieguski że po prostu tam było napisać Maciek piechurski i przepraszam cię za to żeś powiedziała że cię tak za bardzo nie lubię naprawdę cię lubię oglądałem ci dzisiaj brać się przez cały dzień jest 12:37 a nie wiem który jest więc nie powiem ale naprawdę jesteś fajnym YouTuberem polecam cię innym i poza tym z kim ty nagrywasz z tą osobą pełnoletnią z osobą niepełnoletnią czy po prostu to jest twój kuzyn kolega czy brat czy na przykład jakiś wujek na przykład brat twojego taty na twojej mamy Adam jesteś fajny Najbardziej mi się podoba twój kanale to to z nerwów tak strzela że tak fajnie mówisz tak seplenisz lekko jesteś fajnym youtuberem jesteś tego Naprawdę mi się podobasz ale zobacz sobie Vito i Bella Wejdź sobie na Vito i Bella epickie
AnJo13p... Czyta się foża a nie for,za
Bonum... 0:43 kiedy 2 latek gra w gry wyścigowe xD
Yoda Je... Ja nazywasz sie na xboxie
adam Wr... W Austrii gracie mam forze
Anonimo... Patrzcia na mine tego dziecka
Vaniss... czas umierać...
szymekx... Ja terz w to grałem
Wojtek ... Nie umiesz kierować mały
olo 200... ja tez w to gram i też mam dodatek"hootwhells xd
El?biet... Fortnite też fajna gra
Najlepszy tryb to sto na sto
Wojtek ... Nauczcie się jeżdzić
DAWCIO ... Masz prawko? (Bez hejtu) ale (na serio) jeździsz jak MISTRZ
Ichi Ga... I ta ortografia w komentarzach "złoto" ?
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCo6PyTzH9g6-CVnmXqlqGIg